Domů Akční nabídka NOVINKA: Kvalitní maskáčová pouzdra na pruty! Obrovská kvalita za pár stovek!

NOVINKA: Kvalitní maskáčová pouzdra na pruty! Obrovská kvalita za pár stovek!

- Reklama -

Pouzdro na pruty je nenápadným společníkem, který ale zásadně zpříjemňuje transport rybářských prutů k vodě. Navíc, uložené pruty v pouzdře jsou výrazně lépe chráněny, takže nehrozí riziko jejich poškození. Samozřejmě, v dnešní době jsou pouzdra na pruty i jakýmsi „módním“ doplňkem. Je prostě super, když pouzdro na pruty vypadá dobře. Tak jako například nová pouzdra na pruty od české značky Giants Fishing. Tahle vypadají fakt luxusně! Mají nádherný camo vzor, a jsou vyrobeny ze špičkového materiálu. Pojďme se na ně podívat blíže…

Pouzdra na pruty Giants Fishing jsou k dostání v několika variantách. Můžete si vybrat klasické „pevné“ pouzdro na několik prutů, anebo pouzdro na jeden prut v moderním provedení. Možností je opravdu hodně! Nejlepší na tom je, že všechna pouzdra jsou k dostání v nádherném camo zbarvení, jsou zhotovena z pevných materiálů a jsou dostupná za skvělé ceny!

 

Pouzdro na pruty Giants Fishing Padded Sleeves Gaube 2 Rods

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu nejlepší novinka ze sortimentu pouzder na pruty od české značky Giants Fishing. Toto pouzdro totiž nabízí dostatek místa pro dva pruty o délce 12 ft, a to i s rozměrnými kaprovými navijáky. Pouzdro je opravdu dostatečně velké pro uložení velkých kaprových „budíků“. Luxus! Do tohoto rybářského pouzdra se bez nejmenších obtíží vlezou děličky i s velkým 50 mm očkem. Paráda!

Délka tohoto pouzdra na dva pruty je 200 centimetrů. Absolutní bombou je, že toto pouzdro jde rozepnout po celé délce, což výrazně zpříjemňuje ukládání udic do pouzdra. Detail, který je zásadní! Co se týče zipů, ty jsou kvalitní a slibují bezproblémové, dlouhodobé používání. Jezdce jsou robustní, takže nehrozí jejich zlomení nebo zasekávání. Super!

Zásadní pro nás je to, že toto pouzdro je vyrobené z kvalitního 210D materiálu, který je voděodolný. To znamená, že toto pouzdro bez nejmenších obtíží vydrží i silný liják. Na tomto materiálu milujeme i jeho odolnost. Takže i když se nacházíte na těžkém terénu, nevadí to. Pouzdro to vydrží. A nesmíme zapomenout ani na design – tenhle camo vzor vypadá úchvatně!

Nejlepší na tom vše je to, že toto kvalitní pouzdro na dvě děličky, které jsou osázené velkými kaprovými navijáky, stojí jen několik stovek. Za super cenu dostanete TOP produkt, který bude dlouho a spolehlivě sloužit. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Pouzdro na pruty Giants Fishing Padded Sleeves 1 Rod

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Totožné pouzdro s tím, které jsme si představili výše. Pouzdro na 1 prut se bude dodávat ve třech délkách – rybáři si mohou vybrat pouzdro na pruty na děličky o délce 9, 10 a 12 ft. Záleží jen na vás, jak dlouhé pouzdro potřebujete. Zase: I tato pouzdra na 1 prut nabízí dostatečné místo i pro velký kaprový naviják.

I toto pouzdro na pruty je vyrobeno z kvalitního materiálu 210D, který je voděodolný a odolný proti oděru. Pouzdro nabízí kvalitní jezdce a zipy, které slinují dlouhodobé a bezproblémové používání. Samozřejmostí je polstrovaný a nastavitelný popruh pro pohodlné nošení k vodě. Paráda!

Za tuhle nízkou cenu prostě není co řešit! Doslova za pár stovek dostanete kvalitní pouzdro na pruty, které nabízí luxusní zpracování a nádherný design. Kvalita nemusí být drahá!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

NÁLOŽ NOVINEK: Giants Fishing slaví 10 let! Na trhu sype jednu novinku za druhou!

Česká značka Giants Fishing letos slaví 10 let! A na tohle jubileum si tahle firma, která má „doupě“ na české straně Krkonoš ve Vrchlabí, připravila obrovskou spoustu novinek. Co vás na nich okamžitě zaujme? Nízká cena! Skvělé zpracování! Kvalitní materiály! Unikátní design! Ano, všechny tyhle „laskominy“ vypadají opravdu skvěle, přitom jejich cena je více než rozumná. Tak co si značka Giants Fishing připravila?

Luxusní křesla pro rybáře: Česká značka Giants Fishing představila nová křesla pro rybáře. A musíme říct, že tohle je fakt bomba! Tato křesla jsou nádherně lehká, přitom neskutečně odolná a stabilní. Absolutní luxus! Navíc, i přes obrovskou kvalitu, kterou tato křesla nabízí, jsou k dostání za opravdu hodně zajímavé ceny. Za takové peníze něco podobného rozhodně neseženete! Doporučujeme! 

VÍCE ZDE: Pouzdra na pruty jsou dostupná na e-shopu Chyť a pusť

Špičkové stojany na pruty za pár korun: Stojany Giants Fishing patří k tomu nejzajímavějšímu na trhu! Ale letos se česká značka opravdu předvedla! Na rybářském trhu představila perfektní stojany, které jsou dostupné za velmi sexy ceny! Stojany jsou zhotoveny z perfektních materiálů, mají bytelné konstrukce, stoprocentní stabilitu a prostor pro 3 pruty. Znova: Přitom jejich cena je opravdu hodně zajímavá! Tady není co řešit!

VÍCE ZDE: Stojany na pruty jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť

Pouzdra na „cokoliv“: I v těch nejmenších rybářských věcech je zapotřebí mít pořádek! No, a k tomu vám skvěle poslouží několik typů pouzder na bižuterii, zátěže, navazovací materiály, PVA punčochy a další drobnosti. Nechybí ani praktické pouzdro na elektroniku! Na výběr je z celé řady druhů! Zase: Pouzdra jsou vyrobena z kvalitního materiálu, který je krásně pevný a odolný. Samozřejmostí jsou i bytelné zipy a jezdci, kteří toho snesou opravdu hodně. A hlavně! Ten design! Tahle pouzdra vypadají více než luxusně! Cena? Hodně zajímavá!

VÍCE ZDE: Pouzdra na drobnosti jsou dostupná na e-shopu Chyť a pusť

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -