DomůRybářské radyRybaření v zahraničíRybaření v Norsku: Tipy a triky na TOP nástrahu na velké ryby!...

Rybaření v Norsku: Tipy a triky na TOP nástrahu na velké ryby! Tajný trumf zkušených rybářů!

- Reklama -

Rybaření v Norsku na gumové nástrahy je zážitek! Velmi úspěšnou nástrahou pro lov ryb v Norsku patří třeba ripper. Tato nástraha věrně kopíruje přirozenou kořist nejrůznějších mořských dravců. A proto je tato nástraha mezi rybáři tolik oblíbená, protože prostě funguje. Ovšem! Jak to udělat, abyste si s touto nástrahou skvěle zachytali i ve velkých hloubkách, které v Norsku jsou? Řešením mohou být navrtávací hlavy! Mrkněte na luxusní instruktážní video o tom, jak připravit TOP nástrahu pro rybaření v Norsku!

Navrtávací hlavy: Jedná se o speciální zátěže, které připomínají jigovou hlavu. Akorát s tím rozdílem, že na této hlavě je vrut. Ten slouží k tomu, aby se zátěž pevně připevnila do gumové nástrahy. Díky vrutu zátěž v gumové nástraze velmi pevně drží, a navíc vrut zajišťuje to, že se zátěž do gumové nástrahy velice pohodlně zavrtává. Je to opravdu hodně rychlé a jednoduché!

Tak jdeme na to: Vybereme si klasickou gumovou nástrahu, do které následně navrtáme zátěž. Při navrtávání dávejte pozor, abyste gumovou nástrahu nepoškodili. Po úplném zavrtání vrutu je zátěž krásně natěsno připevněná ke gumové nástraze, což výrazně přispívá k lepšímu „chování“ gumy ve vodním prostředí. Super!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Chcete si zachytat v Norsku? Chcete zažít rybaření v panenské přírodě? Pokud chcete zažít perfektní zájezd na rybaření v Norsku, a chcete mít po ruce českého rybáře, který dokonale zná tamní prostředí, pak se podívejte na rybostroj.cz. Jedná se o osobní stránky rybářského průvodce Zdeňka Řeřuchy, který zná Norsko jako své boty!

Pak už jenom stačí gumovou nástrahu osázet háčky. Ty se připevňují přímo k zátěži. Stačí háček navázat na požadovaný navazovací materiál, který k zátěži připevníme třeba s pomocí krimpovací svorky. Právě svorka nabízí velkou výhodu v tom, že hrubý monofil se velice špatně váže – uzel nemusí mít takovou nosnost jako svorka! Na druhý konec pak „zasvorkujeme“ trojháček, který zapíchneme do nástrahy. Hotovo!

Tohle byl velice jednoduchý postup toho, jak velmi rychle a efektivně připravit účinnou nástrahu pro rybaření v Norsku. Skutečně není třeba vymýšlet nic složitého, protože to jde i jednoduše! Tohle určitě vyzkoušejte!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -