DomůNovinkyVIDEO: Kapři na krmném místě! Krmení sežerou, háček s nástrahou nechají! A pak...

VIDEO: Kapři na krmném místě! Krmení sežerou, háček s nástrahou nechají! A pak že nejsou mazaní

- Reklama -

Lov kaprů patří k nejvíce oblíbeným rybolovným disciplínám v rybářském světě. Někteří rybáři tomuto lovu propadli natolik, že se snaží detailně pochopit chování těchto ryb pod vodou při jejich příjmu potravy. Takže někteří rybáři pokládají na krmná místa podvodní kamery a snaží se zachytit tu neuvěřitelně nádhernou podívanou. Jako tento rybář, který má na YouTube kanál s názvem Underfishing. Právě na tomto kanále je k vidění video, na kterém lze detailně pozorovat chování kapra na lovném místě. Extrémně zajímavé na celé podívané je, že kapr sežere veškeré krmení, ale nástrahu s háčkem nechá ležet. Tušil snad kapr nějakou zradu?

Rybář se potopil na lovné místo, které mělo krásně tvrdý terén z písku. Takhle vypadá prostě ideální rybářský „flek“, který připomíná stůl k hostině. Rybář zde rozházel krmení, které se skládalo například z kukuřice nebo tygřího ořechu. A pak mezi tyto dobroty položil montáž s nástrahou. Na videu jde vidět, že montáž je v krmení krásně schovaná, takže leckoho by napadlo, že záběr přijde během chvilinky. Ale chyba lávky!

Po chvíli se totiž na krmném místě u chutné návnady objevil kapr. A ten namísto toho, aby najel přímo do krmení a začal se cpát k prasknutí, tak opatrně sbíral zrníčko po zrníčku. A pak to přišlo! Když kapr nasál několik volně ležících zrníček na dně, tak se přiblížil k návazci s nastraženou nástrahou. V momentě ale, kdy ryba ucítila, že je něco špatně, tak okamžitě nástrahu vyplivla. A už se návazce během krmení nedotkla. Zajímavé!

Na výše přiloženém videu nás zaujala ještě jedna věc! Všimněte si, že menší množství krmení, ve kterém jsou obsaženy i tvrdé tygří ořechy, nepřilákaly tolik „bílé“ ryby. Ano, jistě, může to být i tím, že v daném revíru je prostě jiná skladba rybí obsádky. Ovšem právě skladba krmení tohle prostě hodně ovlivňuje. Na níže přiloženém videu se zase můžete podívat na to, co udělá třeba jemná krmná směs spolu s další návnadou na krmném místě. Ani jeden případ není z našeho pohledu špatně. Hlavně když rybám chutná!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -