DomůAkční nabídkaNOVINKA: Luxusní hotové montáže na kapry za pár korun! Úspěšné chytání kaprů...

NOVINKA: Luxusní hotové montáže na kapry za pár korun! Úspěšné chytání kaprů bez námahy!

- Reklama -

Montáž pro lov kapra kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu. O tom žádná! Je prostě důležité zvolit takovou montáž, která bude do daných podmínek nejvhodnější. Ovšem! Ne každý rybář dokáže zhotovit kvalitní montáž na kapry, která vydrží nápor i slušnější ryby. Ale nic se neděje! Na rybářském trhu se totiž objevily perfektní hotové montáže na kapry Life Orange, které jsou dostupné v obrovské škále provedení. Rybář si tak může vybrat montáž na kapry přesně do takových podmínek, do kterých potřebuje…

Tohle zná každý rybář: Za celou rybářskou sezónu navštíví hned několika lokalit, přičemž každá je jiná. Na některé je zapotřebí nahazovat daleko, protože nadějné překážky jsou až v stometrové vzdálenosti. Jinde jde kapry chytat kousek od břehu, ale zase je zapotřebí se přizpůsobit těžkému terénu, který je silně zarostlý. Prostě každé rybaření vyžaduje něco jiného. A přesně do různých podmínek si můžete vybrat různé hotové montáže na kapry. Na rybářském trhu se totiž objevily perfektní montáže na kapry Life Orange, které jsou dostupné v obrovské škále provedení…

 

Hotové montáže na kapry Life Orange

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je fakt bomba! Na česko-slovenském trhu se konečně objevily ručně vázané, hotové montáže Life Orange, které nabízí fakt perfektní vlastnosti. Tak předně: Montáže jsou vázány tak, aby vydržely i ty nejúpornější souboje s divokými rybami. Všechny montáže jsou zhotoveny v obrovské kvalitě a je dbáno na prvotřídní preciznost. Dalším obrovským plusem je to, že hotové montáže na kapry Life Orange jsou poskládány z těch nejkvalitnějších komponentů, takže se na ně můžete vždy spolehnout. A suprová je i velmi nízká cena hotových montáží!

Klasická montáž s krmítkem: Nejpoužívanější hotová montáž na kapry s krmítkem, kterou zná každý rybář v našich končinách. Výhodou této montáže je obrovská jednoduchost, přitom geniální funkčnost. Rybář prostě má stoprocentní jistotu, že při chytání na tuto montáž má nástrahu v těsné blízkosti chutného krmení. Takže šance na úlovek je velká. Pokud si chcete zachytat hromadu kaprů během krátké chvíle, je tato montáž skvělou volbou.

Helikoptérová montáž: Chytáte na rozlehlých lokalitách, na kterých se nemůže vyvážet? Takže se musíte spoléhat pouze na své dovednosti při nahazování? Pak je pro vás helikoptérová montáž skvělým řešením. Tato montáž je vymyšlena tak, aby létala opravdu hodně daleko (s přehledem přes 100 metrů), ale aby se při letu nezamotala. Díky tomu tak rybář má naprosto jistotu, že i po dalekém hodu nebude mít montáž zamotanou, ale bude pěkně číhat na velkého kapra. Super!

Feederová montáž s krmítkem: Pokud patříte mezi ty rybáře, kteří ryby chytají rádi s pomocí jemných feederových prutů, pak je pro vás vhodná tato montáž. Jedná se o perfektní montáž na feeder s průběžným krmítkem, kterou na našich revírech používá obrovská spousta rybářů. A není se čemu divit, protože právě tato montáž je skvěle účinná a skoro vždy přinese bohatý úlovek. Takže pokud chete chodit spíše na feeder, pak se podívejte především na tuto montáž…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Hotové montáže na kapry Life Orange

Tyto hotové montáže na kapry jsou skvělou variantou pro všechny rybáře, kteří nechtějí ztrácet čas vázáním. Tato varianta nabízí maximální pohodlí a obrovskou rychlost. Pokud patříte mezi rybáře, kteří neradi vážou montáže na kapry, tohle jsou produkty právě pro vás! Tyto hotové montáže na kapry nabízí obrovskou kvalitu a skvělou funkčnost. A navíc! Jsou dostupné za super nízké ceny!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. No, tak za toto jste v jižních čechách bez papírů. Nad krmítkem/olovem už nemí být vůbec nic – montáž musí být průběžná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -