DomůAkční nabídkaNOVINKA: Luxusní nafukovací člun pro rybáře, který uveze až 230 kilo! Ideální...

NOVINKA: Luxusní nafukovací člun pro rybáře, který uveze až 230 kilo! Ideální i na těžké vody

- Reklama -

Nafukovací člun pro rybáře je na některých lokalitách neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy. Prostě, nafukovací čluny pro rybáře výrazně napomáhají k snadnějšímu nalezení nejnadějnějšího lovného místa, anebo dovoluje zavážet krmení a montáže přesně tam, kam potřebujeme. A to i ně několika set metrové vzdálenosti. Tohle je prostě obrovská pomoc! Jaký člun ale vybrat, aby nabídl špičkovou kvalitu za rozumné peníze? Máme jeden tip!

 

Nafukovací člun pro rybáře MIVARDI M-Boat 180 AWB

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní nafukovací člun pro rybáře od české značky MIVARDI, na kterém každého rybáře ihned zaume hned několik věcí. Zaprvé: Na tomto nafukovacím člunu je ihned patrné, že je vyroben z TOP materiálu. Ano! Tento rybářský nafukovací člun MIVARDI M-Boat 180 AWB je vyrobený z vrstveného a odlehčeného PVC materiálu korejské výroby. Tento materiál tak nabízí obrovskou odolnost a dlouhodobou životnost. Ale na druhou stranu i velmi nízkou váhu. Tohle je prostě bomba!

Díky tomu tak rybář může tento nafukovací člun používat i na hodně těžkých vodách s „nepřátelským“ terénem. I když budou břehy plné ostrého kamení nebo špičatých klacků, nevadí to – člun vydrží používání i na takovýchto místech. Nízká váha je pak perfektní pro snadný transport k vodě, ale také výrazně přispívá k vynikajícím plavebním vlastnostem.

Další předností nafukovacího člunu pro rybáře od české značky MIVARDI jsou jeho rozměry. Délka plavidla je 180 centimetrů a šířka činí 135 čísel. Toto je dostatečný prostor pro pohodlnou plavbu i za horšího počasí. Navíc, na takto velkém člunu se velmi příjemně manipuluje i s dlouhou kaprovou udicí při zdolávání ryby nebo při zavážení montáže. A ještě něco! Prostor tohoto člunu dovoluje naložit i objemnější náklad – například kbelíky s krmením, anebo rybářské vybavení při cestě na lovné místo. Tento člun toho fakt hodně uveze – nosnost je až 230 kilo!

A nesmíme zapomenout ani na luxusní plavební vlastnosti. Ty jsou dány například speciálně tvarovanou přídí, která zaručuje perfektní hydrodynamiku. Takže člun plave na vodě velmi rychle, ale přitom se skvěle řídí. Tohle je fakt paráda! Tyto vlastnosti rybář ocení především na rozbouřené hladině, na které se prohání vlny. A hlavně! Nezapomínejte na to, že dobrá hydrodynamika výrazným způsobem šetří energii při používání elektromotoru. Prostě člun, který plave bez přebytečného odporu, spotřebovává nižší množství energie. Za tohle velký palec nahou!

A ještě k podlaze: Na rybářském člunu MIVARDI M-Boat 180 AWB je nafukovací dvojvrstvá podlaha, která nabízí obrovskou stabilitu. I díky podlaze se může rybář bezstarostně pohybovat na člunu, což výrazně zvyšuje komfort nejen při plavbě, ale například i při manipulaci s prutem na volné vodě. Tohle je hodně důležité!

Rybář k tomuto člunu dostane i celou řadu příslušenství – hliníková vesla, nožní pumpu, variabilní lavičky, přepravní tašku a sadu na drobné opravy. Takže rybář bude mít k dispozici všechny důležité „drobnosti“, které jsou pro používání rybářského nafukovacího člunu nezbytné. Tohle všechno je v ceně!

A právě ona cena za tento člun MIVARDI M-Boat 180 AWB je více než rozumná. Tento rybářský člun nabízí opravdu perfektní vlastnosti, je vyroben ze špičkových materiálů, a navíc k němu dostanete hromadu příslušenství. Za tenhle „balík“ by si jiné firmy řekly podstatně více. Pokud tedy hledáte kvalitní nafukovací člun pro rybáře, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky MIVARDI…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -