Domů Akční nabídka NOVINKA: Luxusní polarizační brýle pro rybáře NASH! Špičková kvalita, kterou nesundáte z očí!

NOVINKA: Luxusní polarizační brýle pro rybáře NASH! Špičková kvalita, kterou nesundáte z očí!

- Reklama -

Polarizační brýle pro rybáře patří k velmi oblíbeným doplňkům při letním rybaření. Polarizační brýle totiž výrazně napomáhají k odstranění nepříjemného lesknutí z hladiny, navíc chrání například oči před samotnými ostrými slunečními paprsky. Díky tomu tak rybář nemá při lovu ryb tak namáhané oči, díky čemuž se například snižuje únava. Anglická firma NASH nyní představila naprosto dokonalé polarizační brýle v dřevěném rámu, do kterých se každý rybář zamiluje! Pojďme se na ně podívat blíže…

Určitě to znáte: Procházíte se okolo vašeho oblíbeného revíru, a rázem vidíte, že se zatopené křoví chvěje. Jsou tam ryby! Jenže přes neprostupný lesk na hladině nic nevidíte! Je to k zbláznění! Pokud ale použijete polarizační brýle pro rybáře, tak výrazným způsobem zlepšíte viditelnost na hladině – polarizační skla totiž pomáhají zmíněný lesk odstranit. Polarizační brýle pro rybáře oceníte především při stopovaní kaprů a amurů, kteří se drží u hladiny. Je to skvělá pomůcka!

 

Polarizační brýle NASH Timber Sunglass

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nádherné polarizační brýle pro rybáře od anglické společnosti NASH! A právě společnost z Ostrovů je zárukou toho, že se do vašich rukou dostane TOP produkt! Tyhle polarizační brýle jsou opravdu naprosto dokonalé!

Polarizační brýle mají nádherný, dřevěný rám, který vypadá prostě neuvěřitelně luxusně! Navíc, nejde jen o design! Dřevěný rám se vyznačuje vysokou odolností a nízkou váhou. Díky tomu se brýle velmi pohodlně nosí. K brýlím dostanete i transportní pouzdro pro bezpečné uložení a praktickou šňůrku pro pověšení na krk. Samozřejmostí je i čistící hadřík.

Ke sklům: Polarizační brýle NASH Timber Sunglass mají polarizační stupeň 3 se 100% UVA a UVB ochranou. Jedná se o velmi odolná skla (1,1 mm silná), která se vyznačují vysokou odolností. Takže i když se budete pohybovat v těžkém terénu, kde vám do tváře mohou švihat nejrůznější šlahouny, stejně se nemusíte obávat poškození brýlí. Fakt vydrží i používání v těžkých podmínkách!

Tyto brýle od anglické společnosti NASH je luxusní záležitostí, do které se zamiluje každý milovník kaprů. Brýle jsou nádherné, přitom opravdu funkční. Líbí se vám?

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!   

 

Polarizační brýle NASH Amber Wraps

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Výrazně levnější polarizační brýle rovněž od anglické společnosti NASH. Tyto polarizační brýle pro rybáře mají nízkoprofilový a velice populární rám. Díky němu se brýle velmi pohodlně nosí. Brýle jsou krásně lehké, skvěle drží „na nose“, ale přitom jsou opravdu odolné. K brýlím dostanete jak pouzdro pro bezpečné uložení brýlí, tak i čistící hadřík nebo šňůrku pro pověšení brýlí na krk.

Polarizační brýle pro rybáře NASH Amber Wraps mají jantarová skla s polarizačním stupněm 3 a 100% UVA a UVB ochranou. Brýle jsou vhodnější do prostředí s menším množstvím ostrého slunečního světla, do kontrastnějšího prostředí. Jedná se o vynikající polarizační brýle, které nabízí obrovskou kvalitu za rozumnou cenu. Pokud hledáte méně nákladnější polarizační brýle, mrkněte na tyto!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -