skingbranding-banner

Gigantická štika nebo zuřivý candát: TOP 5 videí pod vodou, které vám vyrazí dech!


Svět ryb pod vodou je tajemný a vzrušující! I proto má rybaření tak zvláštní nádech, takové unikátní kouzlo. Je to svět, do kterého z toho našeho vidíme jen zčásti. A když se do rybí říše vydáme, kolikrát nám všem vyrazí dech. Rybí svět je nádherný! Je fascinující! Je nenapodobitelný! A proto ho tolik milujeme. Našli jsme pro vás několik TOP videí, které jsou z našeho pohledu zcela unikátní a fascinující. Užijte si tu neskonale nádhernou podívanou…

Živý přenos z rybí říše: Pod vrcholky slovenských Tater teče divoká řeka Belá, která je klasickou horskou říčkou. Voda čistá jako křišťál, která je bohatá na kyslík, je domovem nádherných pstruhů. Ryby barevné jako omalovánky vypadají fantasticky! Tohle video, které uvidíte, je unikátní v tom, že jej můžete sledovat v živém přenosu! Ano, pracovníci Správy Tatranského národního parku do čisté vody nainstalovali kameru, aby lidé z pohodlí svých domovů mohli ŽIVĚ sledovat ten nádherný svět pod hladinou! Není proto divu, že se do tohoto přenosu zamilovaly tisíce lidí. Krásná podívaná! A pokud chcete vidět, co se stalo před kamerou v minulosti, pak stačí čas posunout na liště videa o kousek zpátky… Chytré!

¨

Štičí KRÁLOVNA: Tohle je krátké video, má sotva minutu. Ovšem v rybářském světě si získalo obrovskou popularitu. A není divu! Na tomto videu potápěči zachytili KRÁLOVNU tamního jezera – obrovskou štiku, která podle potápěčů měřila 130 čísel. Na první dobou není úplně zřejmé, že je štika tak obrovská. Ale pak přijde záběr, kdy lze srovnat štiku s potápěčem. Monstrum! Gigantická ryba! Královna! Z tohohle dravce se prostě tají dech…

Zuřivý „rytíř“: O dravých rybách se traduje ledacos. Kolikrát se mezi rybáři mluví o tom, že toho a toho pokousal rybí dravec. Kdekdo si může myslet, že se jedná jen o rybářské „žblebty“. Jenže! Tohle legendární video jasně ukazuje, že tomu tak není! Je na něm zachycený potápěč, který narazí na velkého candáta. A světe div se, ryba na potápěče zaútočí! Hlídá snad hnízdo s jikrami? Kdoví! Přesto, kdyby potápěč neměl onu rukavici na ruce, možná by se tomu ataku tak nesmál. Přece jen, zuby candáta jsou pořádně silné!

Rybí krása z české pískovny: Radek Filip je šéfredaktorem časopisů Kajman a Kapr. A je také velmi zkušeným a úspěšným rybářem. Kromě toho všeho je také autorem populárních podvodních videí, ve kterých ukazuje rybářům to, jak se (nejen) kapři chovají na krmném místě. Jak reagují na krmení. Jak reagují na montáže. Jak reagují na nástrahy. Díky těmto videím si rybáři mohou ověřit celou řadu informací. Jaké třeba? Třeba to, že se velcí a zkušení kapři skutečně drží spíše po okrajích krmných míst. Skvělá a poučná podívaná!

Štika a nástražní rybička v průhledné nádobě: Extrémně populární video, které v letošním roce zbouralo všechny žebříčky oblíbenosti! Proč? Jednoho rybáře napadlo, že do průhledné nádoby umístí nástražní rybičky a všechno ponoří pod vodu. Po chvíli se u rybiček zjevila štika! A je nesmírně zajímavé sledovat, jak se rybí predátor chová, a jak na rybičky útočí. Tohle video bylo mezi rybáři extrémně populární a dnes má přes 1 800 000 zhlédnutí.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Český rybář ulovil dva gigantické kapry přes 45 kilo váhy ve dvou zemích! V Čechách ale sklízí závist

admin | přečteno: 13356x | 1.07.2020 | 2 komentáře

Pokud existuje někdo, kdo dostal dar od svatého Petra, pak …

Redakce InRybar.cz se omlouvá Ministerstvu zemědělství České republiky: Na Orlíku fakt nemůžete lovit harpunou!

admin | přečteno: 1821x | 3.04.2020 | Žádné komentáře

Naši dlouholetí čtenáři jistě zaregistrovali tradici magazínu InRybar.cz, kdy si …

NON-STOP rybaření na českých vodách: Rozšíří se počet revírů, na kterých se loví 24 hodin? Ptali jsme se na ministerstvu!

admin | přečteno: 19602x | 10.02.2020 | 30 komentářů

Non-stop rybaření na českých vodách patří k velmi oblíbeným kratochvílím. Noční …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.