DomůAkční nabídkaNOVINKA: Luxusní zakrmovací raketa, se kterou nahodíte až 160 metrů daleko! Nemá...

NOVINKA: Luxusní zakrmovací raketa, se kterou nahodíte až 160 metrů daleko! Nemá konkurenci

- Reklama -

Na mapě českých a moravských revírů nalezneme velké množství lokalit, které jsou rozlehlé, ale na kterých se nemůže vyvážet krmení. Anebo prostě rybář zrovna nemá k dispozici člun nebo zavážecí lodičku. Jenže! Nejnadějnější místa, u kterých ti největší kapři hledají chutnou potravu, bývají i výrazně za stometrovou hranicí. Jak tam dostat naše krmení na kapry? Řešení je naprosto jednoduché! Na rybářském trhu se objevila nová raketa, se kterou nahodíte přes 100 metrů daleko s „prstem v nose“. Pojďme se na tuhle krásku podívat zblízka…

 

Zakrmovací raketa Wolf X-Spod Performance

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Na téhle zakrmovací raketě Wolf X-Spod Performance každého rybáře zaujme už její vzhled. Tato zakrmovací raketa má nádherný aerodynamický tvar, který výrazně přispívá k dokonalému letu i do velkých vzdáleností. Důležitým prvkem jsou výrazné „letky“, které drží stabilitu rakety při hodu, takže ta se při letu nezamotá. Navíc, tento výrazný prvek zásadně napomáhá k tomu, aby zakrmovací raketa dokonale letěla i za silného větru. Paráda! Samozřejmostí je, že tato krmná raketa je plovoucí. Rakety se vyrábí ve třech barevných provedeních…

Jednou z největších předností této nové zakrmovací rakety Wolf X-Spod Perfomance je její konstrukce. Raketa funguje díky systému magnetů, díky kterému se při letu vzduchem i do velké vzdálenosti neotevře. K otevření dojde až v tu chvíli, kdy krmná raketa narazí do vodní hladiny – to se během okamžiku zcela vyprázdní.

VIDEO: Jak vypadá zakrmovací raketa Wolf X-Spod u vody? Mrkněte na video!

Magnety mají ale ještě důležitou funkci i při přitahování na břeh. Jakou? V momentě, kdy zakrmovací raketu rybář dostane na hladinu i ve velké vzdálenosti, tak díky cuknutí s prutem se rychle zavře. V zavřeném stavu se mnohem lépe přitahuje zpátky ke břehu, protože rybáře nebrzdí přílišný odpor, který je k vidění u některých otevřených raket poskakujících po hladině. Luxus!

Systém magnetů rybář ocení i při plnění rakety. Jde o to, že raketu lze plnit jako bagr, aniž by si musel dávat pozor, aby někde nezapadlo semínko partiklu nebo drobná peleta. Ne! Tuhle raketu kykoliv spolehlivě zavřete. Další obrovskou předností je, že raketa je maximálně těsná, takže s ní můžete dopravovat i velmi řídké krmení (třeba směsi na Zig Rig).

Z toho také vyplývá to, že rybář se nemusí obávat krmnou raketu čímkoliv naplnit. Do krmné rakety můžete dávat partikl, drobné pelety, celé boilies nebo pelety, nadrcené boilies nebo pelety, jemné krmné směsi, řídké krmení a další kapří dobroty. Uvnitř krmné rakety Wolf X-Spod Performance není žádný systém, který by byl na podobné krmení náchylný, a kvůli kterému by se raketa otvírala při letu.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Zakrmovací rakety za nejlepší ceny na trhu!

Nyní jsme si představili zajímavou novinku, která doputovala na česko-slovenský trh. Pokud ale hledáte něco jiného, pak se podívejte na ostatní zakrmovací rakety na tomto e-shopu. K dostání je například i populární kulová raketa Crash Ball, kterou rybáři velmi rádi používají při chytání s jemnými krmnými směsmi, ze kterých vytváří krmné koule. Díky této kulovité raketě je rybář schopen okamžitě dopravit krmení ve velkém množství na lovné místo. Na výběr jsou ale ještě další typy zakrmovacích raket.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zakrmovací rakety za super nízké ceny!

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -