skingbranding-banner

NOVINKA: Luxusní zakrmovací raketa, se kterou nahodíte až 160 metrů daleko! Nemá konkurenci


Na mapě českých a moravských revírů nalezneme velké množství lokalit, které jsou rozlehlé, ale na kterých se nemůže vyvážet krmení. Anebo prostě rybář zrovna nemá k dispozici člun nebo zavážecí lodičku. Jenže! Nejnadějnější místa, u kterých ti největší kapři hledají chutnou potravu, bývají i výrazně za stometrovou hranicí. Jak tam dostat naše krmení na kapry? Řešení je naprosto jednoduché! Na rybářském trhu se objevila nová raketa, se kterou nahodíte přes 100 metrů daleko s „prstem v nose“. Pojďme se na tuhle krásku podívat zblízka…

 

Zakrmovací raketa Wolf X-Spod Performance

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Na téhle zakrmovací raketě Wolf X-Spod Performance každého rybáře zaujme už její vzhled. Tato zakrmovací raketa má nádherný aerodynamický tvar, který výrazně přispívá k dokonalému letu i do velkých vzdáleností. Důležitým prvkem jsou výrazné „letky“, které drží stabilitu rakety při hodu, takže ta se při letu nezamotá. Navíc, tento výrazný prvek zásadně napomáhá k tomu, aby zakrmovací raketa dokonale letěla i za silného větru. Paráda! Samozřejmostí je, že tato krmná raketa je plovoucí. Rakety se vyrábí ve třech barevných provedeních…

Jednou z největších předností této nové zakrmovací rakety Wolf X-Spod Perfomance je její konstrukce. Raketa funguje díky systému magnetů, díky kterému se při letu vzduchem i do velké vzdálenosti neotevře. K otevření dojde až v tu chvíli, kdy krmná raketa narazí do vodní hladiny – to se během okamžiku zcela vyprázdní.

VIDEO: Jak vypadá zakrmovací raketa Wolf X-Spod u vody? Mrkněte na video!

Magnety mají ale ještě důležitou funkci i při přitahování na břeh. Jakou? V momentě, kdy zakrmovací raketu rybář dostane na hladinu i ve velké vzdálenosti, tak díky cuknutí s prutem se rychle zavře. V zavřeném stavu se mnohem lépe přitahuje zpátky ke břehu, protože rybáře nebrzdí přílišný odpor, který je k vidění u některých otevřených raket poskakujících po hladině. Luxus!

Systém magnetů rybář ocení i při plnění rakety. Jde o to, že raketu lze plnit jako bagr, aniž by si musel dávat pozor, aby někde nezapadlo semínko partiklu nebo drobná peleta. Ne! Tuhle raketu kykoliv spolehlivě zavřete. Další obrovskou předností je, že raketa je maximálně těsná, takže s ní můžete dopravovat i velmi řídké krmení (třeba směsi na Zig Rig).

Z toho také vyplývá to, že rybář se nemusí obávat krmnou raketu čímkoliv naplnit. Do krmné rakety můžete dávat partikl, drobné pelety, celé boilies nebo pelety, nadrcené boilies nebo pelety, jemné krmné směsi, řídké krmení a další kapří dobroty. Uvnitř krmné rakety Wolf X-Spod Performance není žádný systém, který by byl na podobné krmení náchylný, a kvůli kterému by se raketa otvírala při letu.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Zakrmovací rakety za nejlepší ceny na trhu!

Nyní jsme si představili zajímavou novinku, která doputovala na česko-slovenský trh. Pokud ale hledáte něco jiného, pak se podívejte na ostatní zakrmovací rakety na tomto e-shopu. K dostání je například i populární kulová raketa Crash Ball, kterou rybáři velmi rádi používají při chytání s jemnými krmnými směsmi, ze kterých vytváří krmné koule. Díky této kulovité raketě je rybář schopen okamžitě dopravit krmení ve velkém množství na lovné místo. Na výběr jsou ale ještě další typy zakrmovacích raket.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zakrmovací rakety za super nízké ceny!

Ilustrační foto: archiv

Nové články v rubrice

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 974x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Lov kaprů v zimě: Nadupané krmení do mrazivé vody, které zaujme i pasivní kapry!

admin | přečteno: 1385x | 12.01.2021 | Žádné komentáře

Leden nepatří k těm nejvíce populárním rybářským měsícům v sezóně. Přesto, i …

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Brutální sleva 3000 korun na nadupaný bivak pro rybáře! Poslední kusy!

admin | přečteno: 1939x | 11.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej campingu! …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.