DomůNovinkySlavný český youtuber začal prodávat boilies! Kilo nejlevnějších kuliček prodává za 340...

Slavný český youtuber začal prodávat boilies! Kilo nejlevnějších kuliček prodává za 340 korun

- Reklama -

Známý český youtuber, který na YouTube má kanál Rybaření CZ/SK, spustil nový e-shop! A právě na tomto novém internetovém obchodě nabízí celou řadu kaprových nástrah. Od klasického boilies, plovoucího boilies, až po nejrůznější pasty nebo tekuté atraktory. Mezi dominantní produkty patří pochopitelně boilies, které patří k nejprodávanějším nástrahám na česko-slovenském trhu. A jak cenově vychází kuličky na tomto novém e-shopu? Pokud se podíváme na aktuální kurz České národní banky, pak nejlevnější klasické kilové balení boilies vychází od nějakých 340 korun…

Tvůrce z kanálu Rybaření CZ/SK spustil nový e-shop, který se jmenuje beastcarp.eu. Jedná se o internetový obchod, na kterém lidé naleznou produkty právě pod touto značkou. Pokud se podíváme na boilies, pak klasické kilové balení boilies vychází nejlevněji na nějakých 340 korun, dají se zakoupit ale i kuličky za 440 korun za kilo. Proč se vlastně youtuber rozhodl tyto nástrahy uvést na trh? Na e-shopu stojí, že známý tvůrce nebyl spokojen s tím, co výrobci na trhu nabízí.

„Už mě nebavilo ztrácet čas s nepřeberným množstvím návnad a nástrah, co se dají na našem trhu zakoupit. U naprosté většiny z nich jsem měl dojem, že jejich jedinou snahou je chytit rybáře a ne ryby. Už v té době jsem měl víc jak 25 let zkušeností s lovem ryb. Díky YouTube kanálu jsem se dokázal spřátelit s velkou řadou lidí, kteří měli stejné zkušenosti jako já. Díky některým těmto super lidem jsem se dokázal dostat k věcem, které se u nás ani nedaly na výrobu boilies koupit,“ stojí na novém e-shopu kanálu Rybaření CZ/SK.

Hlavní předností nových kuliček je podle tvůrce třeba to, že dokážou zaujmout kapra i v krátkém časovém intervalu. V dnešní uspěchané době prostě rybáři nemají tolik času na ryby, a proto potřebují využít každé volné chvíle, které se počítají třeba jen na hodiny. A právě k úspěšnému rybaření podle známého tvůrce pomůže toto nové boilies.

NOVINKA: Luxusní zakrmovací raketa, se kterou nahodíte až 160 metrů daleko! 

„Vždy mi přišlo, že nejvíc záběrů nese sypká směs. Ryby prostě milují částečky, a tak vzniklo boilies Aktiv. A rovnou ho vznikla celá řada. Každé klasické boilies má dnes svoje dvojče i v aktiv verzi. Taková možnost je úplně jedinečným řešením. Dává rybářovi třeba možnost místo předkrmovat klasickým boilies, ale přitom jít zkusit ulovit rybu na 3 hodiny po práci na Aktiv. Právě Aktiv má okamžitou práci ve vodě, což ocení každý, kdo má jen těch několik málo hodin času. Čas je dnes nejcennější komodita, kterou máme, proto je třeba ho využívat dobře,“ stojí dále na novém e-shopu beastcarp.eu.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

16 KOMENTÁŘE

 1. Další nutričně vyvážená předražena saskarna, u které chybí uvedené složení a jakékoliv informace přinejmenším o obsahu makrozivin. Ale to není nic nového, papír snese vše a 99% rybářů tyhle kecy baští 😁

 2. Nezlobte se na mě, ale proč mi připadá, že boilies dělá každý kdo má do pr….e díru a všichni dohromady dělají to nejlepší, nejdokonalejší,nejchytlavější na největší kapry jediná nevýhoda někdy chytne i potápěče a někdy ponorku 😁

 3. Další blbec který chce zbohatnout.Sleduji dění co se týká chytání ryb a myslím si že už se toho napsalo až dost.Zapnete ráno internet a opět článek o rybách způsoby lovu a vše co je potřebné. Ale každý si musí uvědomit že je k tomu třeba velké finanční prostředky.Tento způsob lovu třeba trofejních kaprů stojí hodně peněz a hlavně taky kvalitní vybavení.Na zvěr chci popřát všem milovníkům Petrův zdar.

 4. Tak on ten e-shop se nevyloupl jen tak odnikud z neznáma, cílovka jsou fanoušci Rybareni CZ/SK (jeho fanoušci ho mohou takto podpořit. A proč ne? Když testoval nástrahy, tak dost lidem ušetřil peníze, když ukázal že to nestojí za nic… Kdo ho sleduje, tak ví).

  Ale asi tu jen hážu hrách na zeď, někdo bude pochopitelně vždycky rejpat, že je to moc. Vemte si ale, že nebejt takovýho Kuny, tak na ty levný boilies skoro nikdo nechytá a tahle cena od Rybareni CZ/SK by se ještě 2 roky zpátky brala jako normální cena (za to na druhou stranu všechna čest, Kuna opravdu změnil trh). Vždyť je to normální cena i teď… běžte se schválně podívat do nejbližší rybařiny, jaká je realita cen mimo ty internety.

  A jinak pořád platí, že když to nechcete, tak to kupovat nemusíte. Od toho je těch výrobců tolik, že jo ;-).

  • Jestli opravdu věříš Kunovi tak jsi vážně je to ten největší, nejprolhanejsi co znám. To co předvádí on je k smíchu a všichni mu to žerete, zoufalci.

   • Škoda že sis z toho co jsem napsal vzal jen zmínku o Kunovi, když to o něm jinak vůbec nebylo 🙂 Mluvil jsem o cenách boilies, fanousci Rybareni CZ/SK chtěli, aby si založil e-shop, tak co je komu jinymu po tom, jaky ma ceny (podle mě normální). Kunu nežeru, ani mi nevadí, nic mi špatnýho neudělal. Tak asi tak Pájo 😉 Petrův zdar.

   • Souhlas. Nejlepší bylo jeho chování po zabavení povolenky. Sypal si popel na hlavu, podlézal. Jakmile ji dostal zpátky, stalo se z něj opět arogantní čuňátko.

    • Jo, souhlasit můžeš samozřejmě s čím chceš. Ale není vtipný, jak z tebe udělají na internetu Kunofila v podstatě jen za zmínku o tom, že udělal reklamu levnýmu boilies? I když já jeho fanoušek vlastně ani nejsem, akorát nemám problém uznat, že se mu povedlo něco dokázat? A navíc se neobešlo ani bez vulgarismů, které redakce InRybáře následně zcenzurovala, toliko k Pavlovu oduševnělému příspěvku. Díky lidem typu Pavel má Kuna tolik fans, protože antiKunové jsou svým chováním obvykle horší, i když sami sebe považují za arbitry přes morálku 😀

     • Já moje antifans potřebuji , 😀 oni mi dělají velkou sledovanost , většinou znají moje videa nazpamět . Jinak kole Rybařiny CZ/SK se prodávat budou i kdyby byli za 500 . Síla YT kanálu je mocná . Vím o čem mluvím .Stačí když se o něčem zmíním já , a je to hned vyprodané . A vo tom to je … když se o něčem zmíní „anitfans “ na svých mrzkých kanálech , tak si jich nikdo nevšimne.

     • Čau Bohouši 😉 Jo, já si právě taky myslím, že ti tyhle lidi dělaj opačnou službu, než si myslí. Když začnou někoho napadat dočista kvůli ničemu, (jako se to stalo tady), tak ti fanoušky opravdu spíš naženou 😀 A Rybareni CZ/SK s e-shopem jedině přeju úspěch, dost lidí ho opravdu chce podpořit a e-shop po něm chtěli (taky o tom uvažuju, vzít kilo koulí na zkoušku). Akorát že tady se k tomu vyjadřujou asi převážně buď lidi co ho neznaj, nebo co ho nemaj z nějakýho důvodu rádi. Ale co… holt co člověk to názor. Dál to asi nemá smysl řešit.

     • Calybos je to tak jak píšeš , bohužel ta žebrota co tu něco připomínkuje a obvinuje všechny ze zlodějiny a tak , není schopná vidět dál než na dno sklenice . Já mu úspěch přeji , vím jak to je tvrdá dřina ale zase nemusíš u pumpy přemýšlet jestli natankuješ 25 litru do filcky v plynu nebo 90 litru to terenáku ob 4 dni 😀

 5. V dnešní ohromné záplavě návnad, v různých cenových relacích, si vybere úplně každý. Cena mi připadá celkem vysoká, ale svého kupce si to najde, takže mu přeji úspěch… konkurence je velká. Kanál na YT je určitě v tomto výhodou a minimálně zpočátku to půjde poznat.
  Nejlepší je, když si člověk hraje s návazci, vybírá to nejlepší a nejzaručenější pod háček. Ve finále ty luxusní návnady smázne v zoufalství nastražená foukačka od Cukku…za pár haléřů 😀

 6. Dnes už vyrábí boilies skoro každej. Značek jak sraček, hlavně všichni píšou to samé. Naše boilies je bezkonkurenčně nejlepší na světě, chytá všude i tam kde ryby nejsou 😁. Pravda je taková, že kapra chytneš i na kuličku 💩 když zrovna žere. Prostě lidí jsou naivní a myslí si, že kulička jich zachrání, ale pravda je taková, že ta kulička je poslední důležitá věc. Nejdůležitější je, vědět si najít místo, trefit správný čas.
  Ale tak je vidět, že boilies se prodává, tak proč to nevyužít, že jo 😁. Jinak 15let kaprařiny mě naučilo hodně, ale na to musí každej přijít sám časem, pak zjistí, že to jde i jinak.

 7. Boili teto značky sem si obednal.Kdyz sem ho ale skousel u vody byl sem hodně zklamany nevydrzelo to ve vodě ani 15 minut kuličky sou strašně měkké v ruce je bez vynalozeni jakekoli sili rozmačknete.Nedoporučuji tuto značku vubec kupovat!!

 8. 340Kč a víc za 1kilo boili je zlodějna. Když si člověk uvědomí, že skoro 80% dělá pšeniční a kukuřičný šrot který koupím za 15Kč za 1kilo. Esence kupuji v AROCU a dám za 1kg /l od 150Kč do 1000Kč a spotřebuji na 1kg 10ml tak mě 1kg boili vychází na nějakých 65-90Kč. A to včetně různých mouček.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -