DomůAkční nabídkaNOVINKA: Úspěšné gumové nástrahy na štiky a candáty! Tyhle vypadají jako živé...

NOVINKA: Úspěšné gumové nástrahy na štiky a candáty! Tyhle vypadají jako živé rybičky!

- Reklama -

Gumové nástrahy na přívlač patří k nejoblíbenějším umělým šidítkům na dravce. Právě tyto nástrahy totiž nabízí velice přirozený chod, který věrně napodobuje živou rybičku. A v momentě, kdy se do toho „vmísí“ moderní technologie, pak je výsledek úžasný! Tak jako například u renomované společnosti Savage Gear, která produkuje jedny z nejlepších gumových nástrah na rybářském trhu. Tato společnost představila hodně zajímavé novinky, které vypadají jako živé. Tohle jsou TOP umělé nástrahy na štiky nebo candáty…

 

Gumová plotice Savage Gear 3D Pulse Tail

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičková gumová nástraha, která má velice věrohodný tvar jako plotice. Však taky, tato nástraha vznikla díky skenování skutečné plotice. A výsledek je fantastický! Firma Savage Gear nabízí umělou nástrahu, která vypadá jako živá!

Tohle ale není jediná výhoda této umělé nástrahy. Další předností je její ocásek. Zakončení ocásku má objemnější tvar, díky čemuž vytváří ve vodním prostředí hodně zajímavé vibrace. Jednou z nejlepších vlastností je, že ocásek pracuje i za hodně pomalého vedení. Takže i když budete umělou plotici 3D Pulse Tail tahat velice pomalu, přesto bude precizně pracovat.

Tato nástraha skrývá i jedno zajímavé inovativní řešení. Uvnitř gumové nástrahy totiž naleznete chrastítko! Tohle je super! Proč? Chrastítko je velice vhodné při podzimních vycházkách, kdy je špatná viditelnost. Díky zvukovým efektům dravec nástrahu mnohem rychleji najde – a to i když se už smráká. Tohle je hodně chytré!

Na této nástraze máme rádi i to, jak má rozmístěné háčky. Jeden háček nalezneme na hřbetu nástrahy, trojháček je pak ve spodku nástrahy. Takže ať už dravec zaútočí odkudkoliv, zásek bude (téměř) vždy úspěšný.

Gumová plotice 3D Pulse Tail je dostupná ve dvou velikostech – v 10 cm (17,5 gramů) a v 13 centimetrech (38,5 gramů). Samozřejmostí je, že tato nástraha je k dostání i v několika barevných variacích. My osobně na podzim nejraději používáme klasické zbarvení plotice (za bílého dne), a také výrazně žlutou nástrahu (když se stmívá, v noci). Tohle nám funguje!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS z nejnižší cenu na trhu!

 

Gumová nástraha Savage Gear Cannibal

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je klasika! Veleúspěšný rippper má krásně zavalité tělíčko, a spolu s výrazným ocáskem dokáže tato nástraha vytvořit opravdu hodně zajímavé vibrace. Ocásek má zakončení ve tvaru kopyta, a právě odtud tato nástraha získala toto označení.

Rippery Cannibal od Savage Gear jsou výborné taky proto, že jsou cenově dostupné. Přitom jejich kvalita je špičková! Tato nástraha spolehlivě pracuje i při hodně pomalém vedení, takže s ní můžete velice pečlivě prochytávat úkryty dravců. Velká paráda!

Tato nástraha od Savage Gear je k dostání hned v několika velikostech. Můžete si vybrat jak velikosti vhodné pro lov okounů, tak i větší rippery pro lov štik nebo candátů. Stačí si jen vybrat! Tato nástraha je rozmanitá, i co se barev týče. Rybář si může vybrat ze spousty barevných variací přesně do těch podmínek, do kterých potřebuje. Luxus!

Znova: Na této nástraze je nejlepší to, že je cenově dostupná. Takže pokud hledáte kvalitní gumovou nástrahu za rozumné peníze, pak sáhněte po těchto ripperech. Fungují skvěle!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -