DomůNovinkyVIDEO: Obrovský kapr! Český rybář ulovil gigantického lysce! Kolik vážil?

VIDEO: Obrovský kapr! Český rybář ulovil gigantického lysce! Kolik vážil?

- Reklama -

Naprosto famózní rybu ulovil kaprař Martin Urbánek, který na YouTube natáčí poutavá videa o lovu kaprů. A právě na jeho kanále se objevilo naprosto famózní video s obrovskou rybou! Tohle je lysec jako z pohádky! Úspěšný rybář obrovského kapra ulovil na věhlasném jezeře Bled ve Slovinsku. Kolik kapr vážil? To rybář nechce prozradit! Proč?

Pod videem s obrovským lyscem se kromě gratulací objevila i otázka kolik kapr vlastně vážil. A úspěšný rybář všechny překvapil svou odpovědí: „Neprozradím. Jak už jsem podotknul – z kaprařiny se stala honba za rekordy. Všichni honí jenom číslovky! Zůstane to bez uvedení váhy.“

Nevíme jak vás, ale nás tento přístup nejen překvapil, ale také potěšil. Rybář má totiž pravdu! Kapr je tak jako tak naprosto famózní! Všimněte si té neuvěřitelně mohutné stavby těla. A ta hlava! Tohle je prostě obr. Na rybě se nám také líbí to, v jaké je kondici – nikde ani škrábnutí, ani nejmenší náznak po zranění. Nádhera!

NOVINKA: Kaprové navijáky DAIWA za pár korun! Ušetřete balík peněz!

Úspěšnému rybářovi posíláme upřímnou a srdečnou gratulaci! Tohle je opravdu bomba! Přejeme mnoho štěstí při dalších výpravách za kapry.

 

Video: Lov kaprů na Bledu

Pochopitelně, Martin Urbánek má na kanále na YouTube mnohem více videí. Nedávno se na něm objevilo i přes 20 minut dlouhé video právě ze slovinského Bledu. Ta lokalita je prostě úžasná! A rybářovi se tady tato výprava opravdu povedla – protože nachytal celou řadu velkých ryb. Přejeme příjemnou podívanou!

Redakce InRybar.cz

Foto: Martin Urbánek

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Udělal dobře, že neuvedl váhu. Ani bych ho neukazoval. 60 let se motám kolem vody, můj dědek se motal kolem vody a pradědek taky. To nejsou ryby, ale mutanti, to je potřeba si uvědomit a pro časy příští velké nebezpečí. Pamatuji, že všechna nadměrná „čuňata“ musela z rybníků a ostatních vod pryč, protože to žádná chlouba nebyla a ryby by degenerovaly. Možná, že výsledky soutěže o nadměrnou rybu se dostavují. Ján Bast – Austria

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -