skingbranding-banner

Novinky z firmy FOX: Na co se mohou rybáři v příštím roce těšit?


Firma FOX. Věhlasná rybářská společnost, která je známá díky prvotřídnímu vybavení té nejvyšší kvality. A jak už je u této firmy zvykem, tak i letos se konala předváděcí akce pro obchodníky v rakouském Linzi. Právě na této „předváděčce“ firma FOX odtajnila několik nádherných novinek, které si budou moci rybáři pořídit. Ty věci vypadají fantasticky! Podívejte se na video, na kterém tyhle super věcičky uvidíte…

Firma FOX už není symbolem pouze pro kaprařinu. Ne. Na český trh se v čím dál větším množství dostávají výrobky od firem MATRIX nebo RAGE. A právě tyto dvě značky jsou jakýmisi odnožemi firmy FOX. Název MATRIX označuje prvotřídní vybavení pro milovníky feederu nebo plavané. Značka RAGE se pak věnuje lovu dravců. Firma FOX se tak snaží obsáhnout celý rybářský trh a nabídnout perfektní rybářské vybavení pro nejrůznější rybolovné metody. A daří se jí to!

Ale pojďme se nyní podívat na předváděcí akci do rakouského Linzu. Právě zde byly k vidění novinky na příští sezónu. Nádherné navijáky, pruty, futrály, bižuterie, bivaky nebo oblečení. To všechno si můžete na přiloženém videu prohlédnout. Video se věnuje všem značkám – FOX, MATRIX i RAGE. Takže to své si najde snad každý rybář…

 

Náš pohled: Co se nám líbí? Tohle by vám nemělo uniknout!

Co nás v redakci zaujalo nejvíce? Určitě značka MATRIX. Futrál na pruty, který předvedl Míra Kratěna, vypadal libově! Ze zkušenosti totiž víme, že firma MATRIX si dává na výrobě futrálů pořádně záležet. Jen tak totiž rybáři ochrání drahé pruty na plavanou nebo feeder. Je jen škoda, že z novinek firmy MATRIX jsme toho neviděli více. Tahle značka je totiž fantastická!

Co se nám dále líbilo? Máme takové tušení, že mnoho českých a slovenských rybářů „trpí“ předsudkem, že pruty FOX jsou až příliš drahé. Ale to není pravda. Firma FOX nabízí prvotřídní pruty, které jsou i pro náš trh cenově přijatelné. Takže informace o tom, že tato společnost připravila novou řadu prutů FOX EOS, nám prostě nemohla uniknout. Tyto pruty vypadají skutečně skvěle! A cena? Hodně zajímavá!

A poslední věc? Asi žádnému rybářovi, který chytá na háčky od firmy FOX, by neměla uniknout informace, že společnost totálně obměňuje sortiment háčků. Firma bude postupně doprodávat starší modely háčků a nasadí horké novinky. Co nabídnou? Nové vlastnosti, nové materiály, nové názvy a nová značení. Tohle je super!

Firma FOX nás asi nikdy nepřestane udivovat. Další kupa novinek pro novou sezónu je velice lákavá. Podívejte se na tyhle nové věci taky, ať víte, co je zrovna IN. Nové produkty od této renomované společnosti naleznete na českých i slovenských e-shopech a v prodejnách…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: FOX

Nové články v rubrice

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 341x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 3822x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 5464x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.