skingbranding-banner

OBALOVACÍ TĚSTO: Jedinečný atraktor, který funguje i na ty největší kapry!


Obalovací těsta na ryby. Skvělá věc, s jejíž pomocí mnohonásobně zatraktivníte svou nástrahu. Jak? Stačí, když na vaši nástrahu nanesete obalovací těsto. V tom momentě vaše nástraha dostane jedinečný povrch, který ve vodě úžasně pracuje. Obalovací těsta jsou hitem posledních sezón. A není se čemu divit! Díky této vychytávce rybáři nachytali spoustu nádherných ryb. Vyzkoušejte i vy obalovací těsto a buďte u vody úspěšní!

Obalovací těsta jsou k dostání v různých podobách. Můžete si zakoupit již hotové obalovací těsto přímo od dané firmy. Výhodou tohoto výrobku je to, že těsto je okamžitě k použití. Ovšem, takový produkt nenabízí nic dalšího navíc. Oproti tomu druhá varianta obalovacích těst ano. O co jde? Někteří výrobci dodávají obalovací těsta v sypkém stavu, takže obalovačku si vyrobíte z namíchaného prášku. Tato varianta je geniální v tom, že rybářům nabízí mnohem lepší zatraktivnění nástrahy. K tomu se ale ještě dostaneme…

 

obalovaci_testo_jahoda_medOBALOVACÍ TĚSTO KAPRPRO

Cena: 79 korun

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Při objednávce nad 700 korun doprava zcela ZDARMA!

Geniální věc od českého výrobce KAPRPRO. Tato obalovačka je k dostání v sypkém stavu, což je pro rybáře naprosto perfektní. Tento výrobek totiž slibuje mnohem širší škálu použití. Pokud chcete vyrobit obalovací těsto z tohoto sypkého prášku, pak není nic jednoduššího, než trochu prášku odsypat do jiné nádobky a přidat trochu vody. Díky tomu si můžete umíchat libovolné množství obalovacího těsta na kapry. Paráda!

Proč je tento výrobek tak skvělý? Kromě obalovacího těsta dostanete i sypký atraktor! Co tím máme na mysli? Stačí, když obalenou nástrahu ještě vyválíte i ve zbylém prášku od KAPRPRO. Tím pádem tak dostanete naprosto luxusní nástrahu – obalenou jak v těstě, tak i v sypkém prášku. Geniální! Kromě atraktivních látek z těsta se tak budou do vody uvolňovat i sypké částečky, které přilákají mlsné kapry. Opravdu luxusní věc!

 

obalovaci_testo_svestka_krabTechnické parametry: Obalovací těsto KAPRPRO

Cena: 79 korun

Hmotnost: 150 gramů

Příchutí: 6 (NATURAL, HALIBUT, JAHODA/MED, SCOPEX/KALAMÁR/ROBIN RED, ŠVESTKA/KRAB, JÁTRA/ČESNEK

Zbarvení: NATURAL (světla barva), HALIBUT (hněda barva), JAHODA/MED (žlutá barva), SCOPEX/KALAMÁR/ROBIN RED (oranžová barva), ŠVESTKA/KRAB (červená barva), JÁTRA/ČESNEK (tmavě hnědá barva)

OBALOVACÍ TĚSTA KAPRPRO

Výrobek je k dostání na InFish.cz

boiliesCo můžete tímto těstem obalovat? Hromadu věcí. Do obalovacího těsta od firmy KAPRPRO můžete obalovat boilies, pelety, hrách, kukuřici, foukačky, nástrahy z pečiva a mnoho dalšího. A proč to dělat? Obalovací těsto vytvoří na dané nástraze nádherně jemný a měkký povrch. A to mají kapři rádi. Navíc, z těsta se do vody uvolňují atraktivní látky, které slibují mnohem vyšší počet záběrů.

Obalovací těsto KAPRPRO je k dostání v 6 příchutích. Z našich zkušeností s tímto výrobkem se nám vytříbili dva favoriti. Obalovací těsta s příchutí JAHODA/MED a JÁTRA/ČESNEK. Obě těsta mají velice koncentrovanou vůni. Pokud chcete chytat na sladké nástrahy, určitě sáhněte po příchuti JAHODA/MED. Toto těsto nabízí zajímavou sladkou vůni a chuť. Přesto, naším největším favoritem je těsto JÁTRA/ČESNEK! Toto těsto má výraznou vůni. Skvělý masový základ spolu s koncentrovanou vůní česneku nám v minulých sezónách přineslo nádherné kapry! Tohle těsto fakt doporučujeme!

 

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

admin | přečteno: 314x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná …

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 6965x | 26.02.2021 | 1 komentář

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 5275x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Komentáře

  • vse co se tyka rybareni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.