skingbranding-banner

Podzimní chytání na krmítko: Nejlepší nástraha do ledově studené vody? Na tohle si zachytáte


Chytání kaprů ve studené vodě komplikuje právě nízká teplota tamního prostředí. V tuhle chvíli kapři už nemají tolik energie pro to, aby křižovali vodní prostředí sem a tam, a aby neúnavně ryli ve dně. Teď ryby s nastřádanou energií maximálně šetří, aby přežily nehostinné chvíle. To ale neznamená, že by ryby nesbíraly vůbec žádnou potravu. To ani náhodou! Jen je zapotřebí takto pasivní kapry okamžitě zaujmout. Čím? Něčím, co obsahuje spoustu zajímavých látek, které donutí i pasivního kapra takové sousto sebrat. Pojďme si ukázat dokonalou nástrahu pro chytání kaprů na krmítko v té nejstudenější vodě…

Hodně rybářů je přesvědčeno o tom, že jedinou správnou nástrahou do chladné vody je něco z „masa“. Prostě, mezi rybáři panuje takový názor, že jen s takovou nástrahou mohou uspět. Ano! Masové nástrahy jsou do studené vody rozhodně ideální, protože obsahují nutričně bohaté složky, které kapři v nehostinných podmínkách potřebují. Ovšem maso není jedinou surovinou, která ve studené vodě funguje!

Určitě se vám už někdy stalo, že jste při chytání ve studené vodě na masové nástrahy neměli ani ťuk! A zkusili jste „opačnou“ variantu? Jakou? Kromě toho, že kapři pro nabírání živin potřebují nutričně bohatou potravu (něco z „masa“), tak další důležitou živinou je cukr. Ano! Právě silně cukernaté nástrahy jsou ideální variantou do těchto těžkých podmínek. Jakou nástrahu máme konkrétně na mysli?

 

Obalované rozinky CUC! Raisin

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalá cukernatá nástraha, která připomíná bonbón pro děti. Uvnitř nástrahy je nacucaná rozinka, která je namočena v těch nejlepších esencích, ale také aminokyselinách. Nacucaná rozinka tak vytváří naprosto dokonalý střed, který vypouští velmi silnou vůni. Tohle je fakt nádhera! Namočená rozinka je potom obalena v atraktivním obalu, který po vhození do vodního prostředí začne vypouštět drobné částečky. Tohle je fakt luxusní sousto!

Obalované rozinky CUC! Raisin jsou jako dělané pro chytání kaprů v té nejstudenější vodě. Tato nástraha se ve studené vodě pomalounku rozpouští – respektive, rozpouští se její obal. Přitom nacucaný střed vypouští koncentrovanou pachovou stopu, která dokáže přilákat i pasivního kapra.

Onen nacucaný střed těchto obalovaných rozinek je zcela klíčový. V momentě, kdy kapr připlave blíže, tak zjistí, že před ním leží silně cukernatá nástraha, která obsahuje zajímavé energetické složky, které doplní jeho zásoby na zimu. Díky těmto složkám kapr doplňuje energii, takže je schopen přežít i nehostinné podmínky pod vodní hladinou. Tuhle nástrahu prostě neodmítne!

Obalované rozinky CUC! Raisin se vyrábí ve čtyřech příchutích. K dostání jsou příchutě med, švestka, tropické ovoce a lesní jahoda. Chcete znát náš názor? Pokud chcete tuhle nástrahu vyzkoušet, a koupit si jen jednu příchuť, pak rozhodně vsaďte na jahodu. Tohle je nesmrtelná klasika, kterou nepřekoná ani další legendární příchuť – med. Jahodové obalované rozinky mají krásně rudé zbarvení a silnou ovocnou vůni. Tohle je prostě bomba!

Jak na rozinky chytat? Možností je hned několik! Zaprvé: Obalované rozinky je možné nastražit buďto přímo na háček, protože rozinky jsou krásně měkké, takže jdou přímo propíchnout. Druhou možností je pak nastražit rozinky pod háček na vlas. Díky tomu tak vytvoříte pod háčkem zajímavý „korálek“, který přiláká kapry i z velké vzdálenosti. Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Teplo v -20 stupních Celsia? TOP rybářský oblek (bunda+kalhoty) za super nízkou cenu

admin | přečteno: 1322x | 27.11.2020 | Žádné komentáře

Rybářské obleky pro rybáře, které kombinují jak kvalitní rybářskou bundu, …

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Nadupaný stojan na pruty za pár stovek! Platí jen do tohoto pátku!

admin | přečteno: 440x | 26.11.2020 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS můžete nyní sehnat luxusní …

BRUTÁLNÍ SLEVA: Nadupaný spacák do silného mrazu! V tomhle vám bude pořád teplo!

admin | přečteno: 1264x | 25.11.2020 | Žádné komentáře

Kvalitní spacák pro rybáře je základem pro pohodlný pobyt u …

Komentáře

  • No nevim, preferuju klasickej rohlik, rohlikac, nebo lisovanej a naparenej pekne pod hacek. Na CUC jsem nikdy nic nechytil a zkousel jsem na ruznych revirech. Stejne tak jako Nutrigo… Nejak tomu neverim.

    • mám stejnou zkušenost

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.