DomůAkční nabídkaPodzimní feeder: Geniální nástrahy na ryby do studené vody! Fungují i za...

Podzimní feeder: Geniální nástrahy na ryby do studené vody! Fungují i za nízkých teplot

- Reklama -

Milujeme rybaření na feeder na podzim! Ryby jsou plné života, takže jejich zdolávání na jemné vybavení je skutečným zážitkem. A ty barvy! Například někteří kapři lysci jsou žlutí jako listí na podzimních stromech. Nádhera! Celý lov ryb na podzim ale může zkomplikovat studená voda. Přece jen, ryby jsou za nízkých teplot pasivnější, takže potravu nesbírají v takovém množství. Co s tím? V takovém případě je nutné ryby okamžitě zaujmout…

Ano, ryby je nutné ve studené vodě zaujmout. Ale jak? Prvním důležitým faktorem je barva nástrahy a krmení. No jen si vybavte, jak nyní vypadají dna na našich revírech – jsou tmavá a šedivá. A teď si představte, že na takový terén nahodíte výraznou nástrahu s barevným krmením. Tohle třeba kapr nikdy nepřehlédne! Navíc, pamatujte na to, že například kapr tyhle výrazné předměty na tmavém dně velice dobře vidí. A při lovu v čisté, podzimní vodě to platí dvojnásob!

Další důležitou věcí je to, že nástraha a krmení musí ryby zaujmout i po chuťově a pachové stránce. Teď je třeba takové období, že ryby hledají výživnou potravu, která jim pomůže nabrat tolik důležité zásoby na zimu. Proto se shánějí po všem, co obsahuje „maso“. Toho je nutné využít! Použijte proto takovou nástrahu a krmení, které obsahují masové složky a esence. Právě takové rybí dobroty totiž i ve studené vodě vytváří silnou pachovou stopu, které například kapři neodolají.

A ještě něco! Ryby ve studené vodě nepřijímají tolik potravy jako například v teplejších měsících. To ale není překážka! Prostě používejte menší nástrahy, které slupnou i pasivní ryby! A také požijte jemnější krmení s ostrou vůní, která i ve studené vodě udělá nádhernou pachovou stopu. Navíc, podzimní ryby se z jemné směsi nenasytí, ale nádherný pach krmení je bude neustále nutit hledat něco k snědku na našem lovném místě. Až narazí na naši nástrahu! Co použít na podzim?

 

Chytací peletky Bait-Tech The Juice Dumbells

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je perfektní nástraha do studené podzimní vody. Obrovskou předností těchto peletek je jejich zbarvení. Díky němu jdou vidět na jakémkoliv povrchu. Ať už budete chytat na zaneseném, bahnitém, zarostlém nebo kamenitém dně, je to jedno! Tahle nástraha půjde prostě vidět! Znova: nezapomínejte na to, že třeba kapři velice dobře vidí výrazné věci na tmavém podkladu. Takže barva hraje určitě roli.

Další předností těchto peletek je výrazná vůně. Ano, není masová, ale ovocná. I přesto ale peletky i za nízkých teplot vytváří neuvěřitelně silnou pachovou stopu, na kterou ryby dobře reagují. Tohle prostě funguje. Pokud chcete, aby peletky voněly ještě více, pak je namočte do esence nebo dipu.

A posledním velkým plusovým bodem je velikost. Peletky se vyrábí ve velikostech 8 a 10 mm, což je naprosto ideální pro chytání ve studené podzimní vodě. K dispozici jsou potápivé, volně se vznášející a plovoucí peletky. My nejvíce na podzim doporučujeme plovoucí, které ryby nejrychleji uvidí i na zaneseném dně. Tohle funguje!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Měkčené pelety Bait-Tech Soft Hookers Special G

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální nástraha na podzimní feeder! Tyto drobné pelety o průměru 6 mm jsou měkčené, takže jdou naprosto v pohodě nastražit přímo na háček. Přesto, peletky mají velice zvláštní, „gumovou“ konzistenci, takže se při napichování nerozpadnou. Díky této titěrné velikosti můžeme i na malém háčku vytvořit ideální sousto třeba na podzimního kapra. A i když kapr ve studené vodě nebude mít velký hlad, tomuhle neodolá!

Měkčené peletky pochází z „dílny“ věhlasné společnosti Bait-Tech z Anglie. Nástraha obsahuje celou řadu masových mouček, které i za nízké teploty vytváří zajímavou pachovou stopu. Paráda! Tohle mají ryby moc rády. Konkrétně tyto pelety Special G jsou dostupné ve třech verzích – Gold, Green a Dark. My osobně nejvíce fandíme verzi Dark, která je pro lov na podzim vynikající.

K těmto masovým peletkám doporučujeme dávat výraznější krmení, aby ryby nástrahu rychleji nalezli. Peletky doporučujeme v malém množství přidávat i do feederových krmítek. Proč? Protože tyto peletky vytvoří na dně zajímavý „stoper“, který udrží ryby na lovném místě delší dobu. Tohle je fakt luxusní věc!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Krmné směsi Bait-Tech: Špičkové krmné směsi z Anglie za luxusní ceny!

Krmné směsi od firmy Bait-Tech se vyznačují obrovskou kvalitou a vynikajícím účinkem při chytání kaprovitých ryb. Tyhle krmné směsi nabízí vynikající suroviny, špičkovou strukturu a vynikající vlastnosti ve vodě. I když tyto krmné směsi patří k nejlepším na trhu, jejich cena je rozumná. Nezapomínejte na to, že tyto krmné směsi není nutné pro jejich vynikající vlastnosti používat ve velkém množství, takže vám vydrží podstatně déle!

Na krmné směsi Bait-Tech se podívejte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -