DomůAkční nabídkaPODZIMNÍ MEGAVÝPRODEJ: Exkluzivní nástrahy na kapry s obrovskou slevou! Nakupujte výhodně!

PODZIMNÍ MEGAVÝPRODEJ: Exkluzivní nástrahy na kapry s obrovskou slevou! Nakupujte výhodně!

- Reklama -

Rybářský e-shop Chyť a pusť „čistí“ sklady. A proto je nyní na tomto e-shopu na spoustu exkluzivních nástrah na kapry velmi výhodná sleva! Obstarejte si boilies, pelety, dipy, pasty, krmné směsi nebo extrudy a mnoho dalšího za velmi výhodné ceny! Upozorňujeme, že tato nabídka je množstevně omezena. Platí jen do vyprodání zásob! Nástrahy ve slevě rychle mizí! Takže kdo dřív přijde, ten dřív bere!

Tento podzimní megavýprodej exkluzivních nástrah na kapry srazil ceny výrazně dolů! Nyní můžete na vašem nákupu ušetřit pořádný balík peněz! Obstarejte si boilies, extrudy, foukanou kukuřici, krmné směsi, partikl nebo tekuté atraktory za super nízké ceny a nejvýhodněji na trhu! Tuhle nabídku si rozhodně nenechte ujít! Slevy se týkají i produktů od renomovaných firem, jakými jsou například MIKBAITS, CC Moore nebo LK Baits! Nakupte exkluzivní nástrahy za ty nejlepší ceny!

 

MEGAVÝPRODEJ: Co všechno je ve slevě?

Výprodej a obrovské slevy ZDE

Boilies: Ve slevě je celá řada druhů boilies. Mezi zlevněnými druhy boilies najdete i TOP kuličky od MIKBAITS, LK Baits nebo MIVARDI. Dobrou zprávou pro milovníky podzimního a zimního kapraření je jistě to, že sleva se týká i špičkového boilies MIKBAITS Fluo Mirabel v příchuti pampeliška. Právě tyto kuličky patří k naprosto nejlepším nástrahám do aktuálních podmínek. Slevy se ale samozřejmě týkají mnoho dalších kuliček, které u vody fantasticky jezdí! Vyberte si tu správnou nástrahu od vašeho oblíbeného výrobce a buďte u vody úspěšní!

Sypké a tekuté atraktory: Další skvělou zprávou pro milovníky rybaření je, že slevy se týkají i nepřeberného množství sypkých a tekutých atraktorů. Například od firmy Chyť a pusť jsou k dostání prvotřídní suroviny typu Robin Red, krevetová moučka, lososová moučka, rybí moučka, tuňáková moučka, ptačí zob, sojová krupice a mnoho dalších. Zlevněné jsou pak i tekuté atraktory, jež by neměly chybět žádnému milovníkovi lovu kaprů. Slevy se například vztahují na exkluzivní lososový olej nebo olej Robin Red. Samozřejmě, zlevněné jsou i některé z dipů.

Krmení a pelety: V neposlední řadě se musíme ještě zmínit o návnadách. Na Chyť a pusť jsou nyní k dostání perfektní krmné (ale i chytací) pelety, jež jsou vyrobeny z těch nejlepších surovin. I tyto pelety jsou výrazně zlevněné. To samé pak platí o nadupaných krmných směsích, na něž je rovněž výrazná sleva. A sleva se týká i partiklu! Doplňte zásoby krmení, které se vám budou na jaře hodit. Nyní s velkou slevou!

Výprodej a obrovské slevy ZDE

 

MEGAVÝPRODEJ: Udělejte si zásoby!

Tahle slevová akce se nebude opakovat! Zlevněné produkty budou dostupné jen do vyprodání zásob, takže za takovou cenu je už později neseženete! Nepropásněte skvělou příležitost pro velmi výhodný nákup! A už teď si obstarejte nástrahy a návnady na kapry! Tohle si nenechte ujít!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -