Domů Akční nabídka Podzimní trhák na kapry! Super levné boilies do studené podzimní vody o...

Podzimní trhák na kapry! Super levné boilies do studené podzimní vody o průměru 16 mm!

- Reklama -

Česká firma KAPRPRO je mezi rybáři dobře známá především díky levnému boilies, které patří k tomu nejlevnějšímu na trhu. A nyní se tato firma znovu ozvala! Firma KAPRPRO totiž nedávno představila na rybářském trhu drobné, 16 milimetrové boilies, které je velmi vhodné pro lov kaprů právě v chladné vodě. Tyto kuličky jsou jako dělané pro chytání kaprů v pozdní části podzimu nebo v brzkém začátku jara. A jak jsou rybáři u KAPRPRO zvyklí, tak i tyto drobné kuličky pro chytání ve studené vodě patří k tomu nejlevnějšímu na trhu…

Tu situaci zná každý rybář: Kolikrát se u vody setkáme s takovými podmínkami, kdy kapři prostě nechtějí sbírat větší části potravy, ale spíše upřednostní něco menšího. Typickými příklady jsou právě chladné měsíce, anebo také chytání na silně prochytávaných vodách, na kterých jsou kapři více opatrní. Doteď museli rybáři chytající na KAPRPRO větší kuličky okrajovat. Ovšem nyní firma přišla s menšími, 16 milimetrovými kuličkami. Tohle se fakt hodí do aktuálních podmínek!

 

Boilies KAPRPRO Esencial (průměr 16 mm)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO za nejnižší cenu na trhu!

Možná nejpopulárnější řada boilies na česko-slovenském trhu v posledních sezónách. Důvod je jasný: Toto boilies stojí fakt lidové peníze, přitom nabízí výbornou kvalitu. Kuličky obsahují celou řadu atraktivních složek, které dokážou ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu. Navíc, kuličky ve vodě i dobře pracují, takže při krmení s nimi vytváří krásné lovné místo.

Levné boilies KAPRPRO Esencial o průměru 16 mm se vyrábí v několika oblíbených příchutích – losos/patentka, scopex/oliheň, jahoda/med, mirabelka/kukuřice, monster krab a švestka/krab. Rybář si tak v tomto výčtu vybere jak masové, tak sladké příchutě.

Jaká příchuť je z našeho pohledu nejzajímavější? Z našeho pohledu je velmi dobrá příchuť losos/patentka, která nabízí zajímavou vůni, atraktivní barvu, a je nejlevnější! Velmi zajímavé jsou ale i příchutě obsahující v názvu slovo KRAB. Jak monster krab, tak i švestka/krab jsou příchutě, které při lovu kaprů fakt moc dobře fungují, protože obsahují například i atraktivní masové moučky.

 

Bílé boilies KAPRPRO (průměr 16 mm)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO za nejnižší cenu na trhu!

Bílé kuličky KAPRPRO patří k nejvíce oblíbeným nástrahám pro chytání kaprů v podzimní a jarní části rybářské sezóny. Důvod je zřejmý – bílé zbarvení! Právě díky bílé barvě kuliček jde tato nástraha nádherně vidět i na hodně zanesených dnech. A když si vybavíme, jak vypadají podvodní terény na podzim, kdy jsou zanesené třeba spadaným listím, tak právě do těchto podmínek se bílé boilies perfektně hodí.

I toto boilies je k dostání v obrovské škále příchutí. Rybáři si mohou vybírat jak ze sladkých, masových, tak i kořeněných příchutí. Jakou doporučujeme nejvíce my? Absolutním hitem je velepopulární příchuť hnijící červ, která má neuvěřitelně silný odér, a která dokáže i v hodně studené vodě vytvořit silnou pachovou stopu. Tohle je ideální nástraha při podzimním chytání kaprů…

Mezi rybáři jsou ale oblíbené i namíchané MIXY. Na výběr je ze tří druhů – masový mix, kořeněný mix a sladký mix. Pro podzimní chytání si rybáři velmi oblíbili buďto kořeněný nebo masový mix, kdy mají rovnou namíchané takové boilies, které se do aktuálních, chladných podmínek nejvíce hodí. Tohle rozhodně vyzkoušejte!

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -