DomůNovinkyGIGANT: Legendární dvoubarevný kapr Two Tone z Labe znovu uloven! Kolik tenhle obr...

GIGANT: Legendární dvoubarevný kapr Two Tone z Labe znovu uloven! Kolik tenhle obr vážil?

- Reklama -

Tohle je fakt neuvěřitelná ryba! Na sociálních sítích se objevily nové fotografie legendárního kapra Two Tone z Labe, který před nějakou dobou byl vrácen ze soukromého revíru zpátky do majestátné řeky. A kaprovi se fakt daří! V podzimní síle jej ulovil rybář Luboš Harant na naprosto fantastické váze. A musíme říct, že z jeho vyprávění na facebooku se fakt tají dech! Luboš je tak dalším rybářem, který měl tu čest si kapra Two Tone pochovat v náručí. Upřímně gratulujeme!

„Celý den pršelo a průtok se rychle zvedal. Přehodil jsem na poslední večer pruty a cívky celkem dotáhl, aby mě nerušily plané záběry. Říkal jsem si, že pokud to nějaký rozjede, tak to bude ON,“ začal své vyprávění rybář Luboš, který v tu chvíli ještě netušil, co mu svatý Petr „pošle“.

Luboš už ležel pod střechou bivaku, když v tom najednou uslyšel záběr! „Říkám si, to není možný, to musí být „bordel“. Rychle se obouvám a vidím, jak je bobina nalepená u hlásiče. Pořád jede, pořád si bere! Začínám věřit v rybu. Když zvedám prut, nemyslím si, že to bude velká ryba, ale opak je pravdou,“ pokračuje ve vyprávění rybář Luboš.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levný spacák pro rybáře za pár korun až do -20 stupňů Celsia!

Při zdolávání se mu určitě honilo hlavou mnoho scénářů. Jenže mohl v tu chvíli tušit, že zrovna on bude mít takové štěstí, že se setká s labskou legendou? „Trocha luxusního souboje a já napoprvé podebírám obrovské tělo. Celej se klepu! Je to 20+, říkám si! Když kapra s kolegou vážíme, nemůžeme tomu uvěřit. 25,80kg!!! To není možný! Zvaž to teď ty, říkám kamarádovi! Hele, fakt 25,8kg! Kapra rychle fotíme, děláme krátké video a plav si zpět!“ doplňuje rybář Luboš, kterému se splnil jeden z jeho rybářských snů.

VIDEO: Podívejte se na legendárního kapra Two Tone a na jeho aktuální formu!

„Pro mě je to neskutečná ryba a nevěřil jsem, že bych zrovna něco takového mohl já chytit,“ ukončuje Luboš. Právě z těchto slov jde nejvíce mráz po zádech, protože nebýt skupiny rybářů, kteří se zasadili o to, aby se kapr Two Tone vrátil do Labe, pak by už nikdo taková slova nepronesl. Na tenhle čin skupiny rybářů by se tak rozhodně nemělo zapomenout!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levný spacák pro rybáře za pár korun až do -20 stupňů Celsia!

Rybář Luboš Harant je tak dalším rybářem, který měl to neuvěřitelné štěstí si potěžkat dvoubarevného kapra z Labe. Legendární Two Tone tak dělá po jeho návratu ze soukromé vody zpátky do Labe pořád radost! Ať to vydrží co nejdéle! A Lubošovi posíláme upřímnou gratulaci!

Redakce InRybar.cz

Foto: Luboš Harant

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

  1. Petrův zdar… nejsem kaprar,ale dokážu si představit ten drajv pri zdolávání a pak když se poprvé ukáže..
    a odplutí tomu dává další šmrnc.
    pz pampaliny

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -