Domů Akční nabídka Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná balení populárního boilies od české značky JET FISH. Ano! V některých obchodech tyto kuličky již nejsou k dostání, ovšem na rybářském e-shopu PARYS se stále můžete na novou sezónu vybavit výhodně. Sleva na toto boilies je 50 %, takže konečná cena je více než lákavá. Ale bacha! Upozorňujeme, že se jedná o doprodej posledních zásob. A po doprodání tohoto boilies nebude již za tuto suprovou cenu k dispozici…

 

Boilies na kapry JET FISH Legend Range Seafood (švestka/česnek)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální boilies od české firmy JET FISH, které si čeští a slovenští rybáři velmi oblíbili. A není se čemu divit! Právě tyto kuličky mají základ v TOP směsi, která obsahuje celou řadu nutričně bohatých surovin. Díky tomu kapr okamžitě pozná, že před ním leží výživově bohatá potrava, kterou jen tak nenechá ležet. Super!

Když se na to podíváme podrobněji, tak velkou výhodou těchto kuliček je vysoký obsah amino komplexů, extraktů, esenciálních olejů a dalších surovin. Díky tomu nástraha ve vodním prostředí vysílá atraktivní potravinové signály, na které kapři spolehlivě reagují. Velkou předností tohoto boiies je i způsob jeho konzervace. Co to znamená? Díky tomuto postupu po otevření balíčku boilies JET FISH Legend Range Seafood vypadá jako čerstvě narolované. Vysoká kvalita!

Skvělou zprávou pro všechny milovníky kaprů je to, že výrazná sleva se týká nejpopulárnější příchutě – švestka/česnek. Tyto kuličky kombinují jak masové složky, které jsou obsažené ve směsi, tak ale i nádherně nasládlou vůni švestek. Tomu všemu pak nasazuje „korunku“ česnekové aroma, které vytváří atraktivní pachový „ocas“, na který reagují především velcí kapři. Ano! Česnek je opravdu hodně selektivní surovinou, což znamená, že „nevoní“ malým rybám.

Boilies JET FISH Legend Range je k dostání ve dvou průměrech. Rybář si může vybrat buďto 20 mm, anebo 24 mm kuličky. Rybáři si tak mohou vybírat mezi neoblíbenějšími velikostmi. Pokud chcete menší velikost, stačí kuličky jednoduše okrájet. Toto zlevněné boilies od české firmy JET FISH je k dostání ve dvou baleních – v 1 kilogramovém a 3 kilogramovém.

Využijte jedinečné příležitosti na super výhodný nákup a připravte se na novou sezónu výhodně. Na toto boiies je nyní fakt luxusní sleva, která se nebude opakovat! Připomínáme, že kuličky Legend Range Seafood se na PARYS doprodávají, a po vyprodání zásob již nebudou k dispozici…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Zlevněné nástrahy na kapry NASH a MIKBAITS!

Hledáte jinou nástrahu na kapry, která ale bude k dostání za super nízkou cenu? A chcete klasické boilies, anebo třeba plovoucí kuličky? Pak se podívejte na nabídku zlevněných nástrah na kapry na rybářském e-shopu PARYS. Právě tady naleznete celou řadu levných nástrah na kapry, které jsou dostupné za super nízké ceny. V nabídce naleznete například TOP nástrahy na kapry od populárních firem NASH nebo MIKBAITS. Ale bacha! Jedná se o totální doprodej, takže množství zlevněných nástrah je značně omezeno! Nenechte si upláchnout jedinečnou příležitost na super výhodný nákup! Vše za super nízké ceny!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zlevněné nástrahy NASH a MIKBAITS za super nízké ceny!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -