DomůNovinkyZnámý rybář Bohumil Kuna šlape velkým firmám na paty? Prodává stovky kilogramů...

Známý rybář Bohumil Kuna šlape velkým firmám na paty? Prodává stovky kilogramů boilies!

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna zažívá velmi zajímavý začátek rybářské sezóny. O čem to mluvíme? V novém videu se známý rybář svěřil s tím, že se na trhu objevila „ostrá verze“ jeho nového boilies, které nabízí ve dvou příchutích. A zájem je obrovský! Podle Bohumila Kuny se už prodaly stovky kilogramů boilies. A bacha! Bohumil Kuna navíc chystá internetový obchod, na kterém si rybáři mohou jeho kuličky velmi pohodlně nakoupit. Co nového Bohumil Kuna k výrobě jeho boilies řekl?

„Něco vám ukážu! Voalá! Tady je jahoda! Chlapská jahoda otestovaná na Labi. A tady jsou Bohoušova játra. Konečně s tím mohu vyjet a můžu ofiko říct, jak se věci mají. Koule jsou hotové a balené. V tuhle chvíli se prodávají přes email, protože e-shop je zatím ještě v beta verzi,“ říká ve videu známý rybář Bohumil Kuna.

Známý rybář rybářům už ukázal nový e-shop, který ale ještě není funkční. Přesto! Na adrese kbfishing.cz si rybáři mohou prohlédnout beta verzi internetového obchodu, na kterém Bohumil Kuna bude mimo jiné nabízet právě i zmíněné boilies.  

„Koule jsou nachystané! Už jsme dohodli expedici, podepsali jsme smlouvy s přepravními společnostmi, rozjely se pořádně stroje, balicí linka, přišly štítky z tiskárny, a začalo se distribuovat. Zájem je obrovský! Když vám řeknu, že za dva týdny se toho prodalo a distribuovalo ve stovkách kilogramů. Prostě, já jsem tomu nevěřil! Uvidíme, co se bude dít dále, protože ještě není ani sezóna,“ svěřil se Bohumil Kuna ve videu.

VIDEO: Jak vypadá nové boilies od Bohumila Kuny? Podívejte se na jeho nové video!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Vážení diskutéři,

    na základě opakovaných útoků jsme se rozhodli diskuzi pod tímto článkem zcela uzavřít. Proto budou mazány VŠECHNY komentáře. Připomínáme, že podle platných zákonů jsme plně odpovědni i za obsah, jehož nejsme „autory“ (např. právě za obsah v diskuzích). Proto jsme se rozhodli tuto diskuzi zcela uzavřít…

    Děkujeme za pochopení!

    Redakce InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -