DomůAkční nabídkaPOVÁNOČNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy na nadupané bivaky! Ušetřete tisíce korun!

POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy na nadupané bivaky! Ušetřete tisíce korun!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej nadupaných bivaků a brolly! Jen nyní si můžete obstarat špičkový camping za naprosto luxusní cenu. A u některých bivaků můžete ušetřit pořádný balík peněz! Upozorňujeme, že v regálech jsou poslední kusy, a po vyprodání zásob nebudou tyto bivaky a brolly za tyto ceny již k dostání. Nepromeškejte skvělou šanci na super výhodný nákup!

 

Bivak Prologic Commander Bivvy 2 Man

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Absolutní klenot mezi zlevněnými bivaky! Proč? Protože tento rybářský bivak stojí normálně okolo 20 000 korun! Ale ne na PARYS! Na tomto e-shopu si můžete tento špičkový bivak obstarat za super nízkou cenu! Co tento bivak nabízí?

Především velký prostor! Rozměry bivaku jsou 315 centimetrů (šířka), 285 centimetrů (délka) a 185 centimetrů (výška). Do bivaku se tak naprosto pohodlně vejdou dvě lehátka a rybářská batožina, kterou je nutné mít po ruce. Tohle je super! Velkým plusem je i plášť bivaku, který je vyroben z populárního materiálu 210D – 100% voděodolnost zaručena! Bivak vydrží i velmi silný liják nebo prudké sněžení. Super!

Další obrovskou předností tohoto bivaku je jeho konstrukce. Ta se skládá z hliníku, takže konstrukce je nádherně lehká, ale přitom velice pevné a bytelná. I když je tento bivak vysoký, má nádherně aerodynamický tvar, takže bivak skvěle drží i ve velmi silném větru. Luxus! Bivak má i prostorná větrací okna, takže pod střechou se nesráží nepříjemná vlhkost.

Tento bivak je skutečně parádním kouskem v tomto seznamu zlevněných bivaků. Normálně je k dostání i za 20 000 korun, na PARYS ale v regálech leží poslední zlevněné kusy za výrazně menší peníz! Nenechte si ujít obrovskou šanci na výhodný nákup! Udělejte si radost obrovskou kvalitou…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Brolly Prologic Commander Oval Brolly 60

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Chodíte rádi k vodě jen na krátkou chvíli, třeba jen na jednu noc? Pak se podívejte na toto luxusní brolly od společnosti Proogic! Na tomto brolly doslova milujeme jeho plášť – ten je vyroben ze špičkového materiálu Storm Safe Tex, který se vyznačuje obrovskou odolností. Však taky, vodní sloupec tohoto materiálu je 10 000 mm, takže brolly vydrží i hodně silné průtrže mračen. Bomba!

Brolly nabízí dostatek prostoru pro 1 lehátko a nutnou batožinu, kterou je zapotřebí mít po ruce. Rozměry tohoto brolly jsou 135 čísel (výška), 280 centimetrů (šířka) a 190 centimetrů (délka). Pod střechu se tak vleze celá řada věcí! Další velkou předností je obrovské zadní okno, které napomáhá k cirkulaci vzduchu, takže uvnitř nedochází ke srážení vlhkosti.

Toto brolly normálně stojí 9500 korun, ovšem na PARYS je nyní k dostání za hodně libovou cenu. Ale bacha! V regálech leží poslední kusy! Pokud hledáte kvalitní přístřešek na krátké vycházky k vodě, sáhněte po tomto! Je perfektní!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Bivak Prologic Frame-X Bivvy 1 Man

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální bivak na krátkodobé vycházky k vodě, který je vhodný pro ty rybáře, kteří nemají v oblibě brolly. Bivak má rozměry 260 centimetrů (šířka), 210 čísel (délka) a 145 centimetrů (výška). Pod střechu se tak naprosto pohodlně vleze 1 lehátko spolu s batožinou. Luxus! Tento bivak je parádní i pro jeho nízkou váhu, která činí jen 7,5 kila, takže se nepronese k vodě.

Na tomto bivaku máme taky rádi jednoduchou konstrukci, která slibuje okamžité postavení a sbalení u vody. Tahle jednoduchost a rychlost je prostě velké plus! Konstrukce je parádně stabilní, takže vydrží i velmi silný vichr u vody. Plášť bivaku je zhotoven z materiálu 210D, který je 100% voděodolný, takže i za silného deště budete krásně v suchu!

Pokud hledáte jednoduchý, skladný a levný bivak k vodě, který bude perfektně sloužit při krátkodobých vycházkách, pak se podívejte na tento. Je fakt hodně povedený. A nyní za super nízkou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -