DomůAkční nabídkaPříprava nadupaného krmení na kapry: Zaručený fígl, díky kterému krmení okamžitě pracuje!

Příprava nadupaného krmení na kapry: Zaručený fígl, díky kterému krmení okamžitě pracuje!

- Reklama -

Lov kaprů na podzim může kolikrát přinést nezapomenutelné zážitky. Právě v tomhle období kapři přijímají spoustu potravy, aby se připravili na tu nejtěžší část roku. Takže teď kapři žerou jako zbláznění! Přesto, abychom si dobře zachytali, je zapotřebí připravit kvalitní krmení na kapry, které bude spolehlivě pracovat i za nízkých teplot. Jak to udělat? V jednoduchosti je síla! Vyzkoušejte staré-dobré namáčení krmení, které dokáže návnadu spolehlivě „nastartovat“. Takže rybář dosáhne toho, že krmení bude lákat kapry ihned po vhození na lovné místo. Pojďme se podívat na jednoduchý fígl, jak nejjednodušeji a nejrychleji připravit návnadu na kapry…

 

Filtrační vložka Trakker Pureflo Bait Filter System

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní pomůcka pro všechny milovníky kaprařiny, s pomocí které připravíte luxusní krmení na kapry během krátké chviličky. Princip této filtrační vložky je naprosto jednoduchý, přitom geniální! Do filtrační vložky prostě vložíme libovolnou návnadu, kterou potřebujeme namočit. A následně naplněnou filtrační vložku s návnadou vložíme do kbelíku s vodou nebo třeba s tekutou potravou či CSL. Pak necháme vše „pracovat“ podle potřeby.

V momentě, kdy máme připravené krmení pro použití (namáčené i několik hodin), pak stačí filtrační vložku z kbelíku vyndat. Co se stane? Voda z krmení odteče a my tak máme okamžitě připravené krmení. Takže rybář nemusí nijak pracně cedit krmení z kbelíku s vodou. Ne! Prostě stačí vytáhnout filtrační vložku, ve které máme ihned připravené krmení na kapry. Hotovo dvacet!

Tuto vychytávku rybáři velice rádi používají například pro nastartování krmného boilies. K čemu je to dobré? Takto připravené boilies totiž nemusí ležet na dně několik hodin, aby začalo vydávat ty nejlepší potravní signály. Ne! Rybář si může v kbelíku s vodou krmné boilies „nastartovat“, a pak ho hodit na lovné místo. Díky tomu krmné boilies začne okamžitě vydávat silné potravní signály, takže bude okamžitě lákat kapry na naše místo. Tohle je jednoduchý fígl, který ale perfektně funguje.

VIDEO: Jak funguje filtrační vložka Trakker Pureflo Bait Filter System?

Tuto filtrační vložku ale rybáři velice rádi používají nejen pro „nastartování“ krmného boilies, ale i pro přípravu partiklu. Princip je stejný: Do kbelíku vložíme buďto vodu nebo nějakou atraktivní tekutinu a v tom necháme krmení „nastartovat“. Je to fakt naprosto jednoduché, ale při lovu kaprů extrémně účinné, zejména pokud máme jen krátkou dobu pro rybaření…

A ještě něco! Vždy, když „nastartovanou“ návnadu vytáhnete ve filtrační vložce, tak v kbelíku zůstane naprosto luxusní „výluh“ z daného krmení. Hlavně to nevylívejte! Ani náhodou! Tuhle dokonalou tekutinu použijte jako tekutý atraktor pro vylepšení krmení, protože obsahuje celou řadu atraktivní látek.

Ještě ohledně toho namáčení: Dobrým trikem je také do vody, ve které budeme naše krmení namáčet, přidat nějaký lákavý atraktor (dip, tekutou potravu nebo CSL). Díky tomu tak voda nejenže nastartuje krmení k rychlému použití, ale zároveň krmení dodáme koncentrovanější pachovou stopu. Takže mnohem lépe budeme lákat mlsné kapry na lovné místo. Pamatujte na to, že je dobré, když krmení v chladné vodě vydává koncentrovanější pachovou stopu, která spíše přiláká kapry. Zase: Jedná se o velmi jednoduchý fígl, který ale perfektně funguje.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -