skingbranding-banner

Vylepšená legenda! Extrémně páchnoucí boilies hnijící červ, které se chová jako přirozená potrava


Lov kaprů na podzim bývá často ve znamení páchnoucích nástrah. A dává to logiku! Právě v tuhle chvíli kapři hledají co nejvíce nutričně bohatou potravu, která vydává koncentrované potravní signály. Důvod je jasný: Kapři se potřebují co nejlépe připravit na dlouhé období nehostinnosti. Proto by rybáři v těchto podmínkách měli používat takové nástrahy, které vydávají koncentrovaný živočišný odér. Na tohle totiž kapři spolehlivě reagují i v hodně studené vodě. Co do těchto nízkých teplot použít? Vyzkoušejte například legendární příchuť hnijící červ! Teď je tato TOP nástraha dostupná ve vylepšené podobě…

 

Vyvážené boilies KAPRPRO hnijící červ

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO za nejnižší cenu na trhu!

Příchuť hnijící červ je nyní už legendou mezi nástrahami od české firmy KAPRPRO. Tuto extrémně páchnoucí příchuť si rybáři z Česka a Slovenska velmi oblíbili. A není se čemu divit! Hnijící červ dokáže ve vodním prostředí vytvořit opravdu hodně koncentrovanou pachovou stopu, na kterou kapři reagují i v hodně studené vodě. Ale ono to nejde jinak! Koncentrovaný odér tohoto boilies dává kaprům jasný signál, že v jejich blízkosti se nachází potrava, která jim dodá tolik potřebnou energii a živiny. A kapři tak nedokážou odolat…

Nyní ale česká firma KAPRPRO přišla s vylepšenou verzí. O co jde? O vyvážené boilies hnijící červ, které má ve vodním prostředí naprosto dokonalé vlastnosti. Co je to vyvážené boilies? Jedná se o speciální kuličku, která ve vodě sice přímo neplave (tak jako POP-UP boilies), ale přitom ani neleží na dně jako klasické boilies.

Takže jak se tato nástraha chová? Jelikož je „odlehčená“, tak například velmi dobře reaguje na podvodní proudy. Třeba když na lovné místo připlavou kapři, kteří svým pohybem vytváří na dně proudy, a právě v tuhle chvíli se kulička začne přirozeně pohybovat, takže zkušený a opatrný kapr nerozpozná zradu. Ano! Vyvážené boilies patří k velmi osvědčeným nástrahám při chytání velkých kaprů, kteří jsou při sběru potravy více obezřetní, protože už něco zažili.

Neutrálně vyvážené boilies KAPRPRO hnijící červ…

Velkou výhodou těchto vyvážených kuliček v příchuti hnijící červ od české firmy KAPRPRO je i jejich zbarvení. Na tomto boilies najdeme i bílou barvu, která je velmi kontrastní. K čemu je to dobré? Díky bílé barvě jde kulička vidět i na hodně zanesených terénech. A když si vybavíme, jak vypadají dna na našich vodách na podzim, kdy jsou zanesena třeba spadaným listím, pak může bílá barva napomoci k více záběrům.

Neutrálně vyvážené kuličky KAPRPRO jsou k dostání v naprosto dokonalém průměru 15 mm. Tohle je geniální velikost pro chytání ve studené vodě, kdy kapři už tolik nechtějí velké kuličky. Pokud chcete vytvořit větší sousto, pak není nic jednoduššího, než pod háček napíchnout dvě neutrálně vyvážené kuličky. Samozřejmě, toto boilies lze kombinovat i s jinými nástrahami – my ho například velmi rádi kombinujeme s půlkou POP-UP boilies, díky čemuž dosáhneme lepších vlastností při chytání na velmi zanesených dnech.

Neutrálně vyvážené boilies KAPRPRO nabízí opravdu perfektní vlastnosti. Ta kulička se ve vodním prostředí chová tak, že nebudí žádné „podezření“, navíc v příchuti hnijící červ vytváří opravdu hodně silnou pachovou stopu. Tohle je fakt paráda! A nejlepší zpráva nakonec? Tohle boilies je k dostání za fakt zajímavé peníze!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO

Nové články v rubrice

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 5534x | 26.02.2021 | 1 komentář

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 4698x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 2574x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.