Domů Akční nabídka Připravte se s námi na první jarní vycházky! Rozdáváme krmení a nástrahy...

Připravte se s námi na první jarní vycházky! Rozdáváme krmení a nástrahy ZDARMA!

- Reklama -

UPOZORNĚNÍ: Tato akce již není platná!

Další akce je tady! Tým InFish.cz připravil pro své zákazníky balíček účinných nástrah a návnad, které u vody využije každý rybář. Získejte při vašem nákupu na InFish.cz krmení a foukané kukuřice ZDARMA. Stačí nakoupit za více jak 500 korun a k nákupu dostanete výhodný balíček. Tak neváhejte a nakupujte na InFish.cz!

Nová sezóna je tady! Zima ustupuje a vody začínají zase ožívat. Není na co čekat! Vyrazte k vodě! Ale ne bez kvalitního vybavení. Kvalitní a levné rybářské potřeby můžete teď nakoupit na InFish.cz. A pokud vaše objednávka bude za více jak 500 korun, pak získáte balíček pro úspěšné jarní rybaření zcela ZDARMA!

 

Co dostanete?

016Pokud na našem rybářském e-shopu InFish.cz uděláte objednávku za více jak 500 korun, tak my vám k ní přidáme balíček, který obsahuje 1 kilogramový pytlík krmení a sáček foukaných kukuřic od známé firmy TRAPER.

Z krmení si pak můžete vybrat kvalitní směs pro lov kaprů červené nebo žluté barvy. Tato směs je osvědčená zástupy rybářů, takže víme, že u vody velice dobře funguje. Pro milovníky jemnějšího rybaření jsme pak připravili červenou krmnou směs, která je určená pro lov na feeder.

JARNÍ AKCE – KRMENÍ A NÁSTRAHY ZDARMA!

028Ke krmení pak přidáváme i sáček foukaných kukuřic. Vybrat si můžete opět z celé řady barev a příchutí. Nabízíme foukané kukuřice s příchutěmi anýzu, medu, tutti-frutti, scopexu, jahody nebo vanilky.

Pokud na e-shopu InFish.cz uděláte objednávku za více jak 500 korun, odměna vás nemine! Požadované typy krmných směsí a foukaných kukuřic k objednávce prosím pište přímo do objednávky (vzkaz pro prodejce).

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz Tým

UPOZORNĚNÍ: Akce platí do vyprodání zásob!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -