Domů Akční nabídka Rybaření na feeder: Luxusní navijáky na feeder do 1000 korun! Jaký vybrat?

Rybaření na feeder: Luxusní navijáky na feeder do 1000 korun! Jaký vybrat?

- Reklama -

Rybaření na feeder patří k stále populárnějším rybářským disciplínám. A ono se není vůbec čemu divit. Feeder totiž nabízí obrovskou zábavu! Díky tomuto jemnému chytání jste schopni nachytat desítky ryb během chvíle, přitom i zdolávání menších „kousků“ je opravdovým zážitkem. Ten obrovský adrenalin je dán tím, že při chytání na feeder používáme jemnější vybavení. Ale bacha! Je třeba vsadit na kvalitu, protože kvůli nekvalitnímu vybavení můžeme přijít o životní rybu! Jednou z nejdůležitějších součástí rybářského vybavení na feeder je naviják. Jaký vybrat, aby byl spolehlivý a kvalitní, přitom nezruinoval naši peněženku? Tady máme několik tipů!

Je to náš subjektivní pocit: Při rybaření na feeder máme mnohem raději navijáky s přední brzdou. Proč? Přijde nám, že ovladač přední brzdy je jako stvořený pro neustálé ovládání brzdy. Mnohem lépe se s ním při zdolávání manipuluje. Ale znova: Tohle je náš subjektivní pocit!

Naviják na feeder je neuvěřitelně důležitou součástí výbavy. A to právě proto, že na navijáku hodně závisí úspěšnost zdolávání. Naviják na feeder musí mít kvalitní a citlivou brzdu, která okamžitě reaguje na pohyby rybáře. Znova: Na feeder chytáme na jemné vybavení, takže rybu není možné „rvát“ z vody větší silou. Ne! Je nutné citlivě reagovat na výpady ryby a používat brzdu. Proto je nutné používat kvalitní navijáky. Ale to neznamená, že za ně musíme dávat kupu peněz. To rozhodně ne! Připravili jsme pro vás přehled několika navijáků od firmy Trabucco, která patří k věhlasným výrobcům vybavení na feeder…

 

Naviják na feeder Trabucco Dayton BR 6000 (1+1 ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších navijáků na feeder od společnosti Trabucco. Jeho obliba u rybářů je dána především díky skvělému poměru cena/výkon. Za opravdu hodně rozumnou cenu dostanete kvalitní naviják, který se vyznačuje parádním chodem, anebo skvělou brzdou. Navíc, tento model má oblíbenou volnoběžnou brzdu, kterou si oblibuje čím dál více rybářů. Je to prostě příjemný doplněk…

Tělo navijáku je zhotoveno z grafitu. Jedná se o materiál, který má vysokou odolnost a dlouhodobou životnost, přitom ale nabízí i velmi nízkou váhu. Tento naviják váží pouhých 360 gramů! Velikost navijáku je 6000, což z něj činí skvělý stroj pro těžší feeder. S tímto navijákem bez problémů vytáhnete i většího kapra, amura, ale je vhodný i pro lov dravců.

Na tomto navijáku máme rádi jeho prostornou cívku. Na ni se vleze například 190 metrů 0,40 mm navazovacího materiálu. Cívka má navíc povedený tvar, který dovoluje bezproblémové odvíjení vlasce při nahazování. Paráda! Převodový poměr je 5,2:1.

Pokud hledáte povedený naviják na těžší feeder za rozumnou cenu, pak není co řešit. Naviják Trabucco Dayton BR 6000 nabízí vysokou kvalitu za hodně rozumný peníz – když si výslednou cenu vydělíte dvěma, pak je cena za jeden stroj opravdu libová! Tenhle naviják na feeder bude spolehlivě sloužit!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják na feeder Trabucco Dynamic XTC FD 4000

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je náš miláček na „střední“ feeder! Tento naviják nabízí suprové vlastnosti, přitom jeho cena je opravdu „lidová“. Doslova za pár stovek dostanete naviják, který má perfektní chod, a především hodně povedenou přední mikrobrzdu. Ta je opravdu luxusní! Brzda reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře, takže zdolávání je opravdovou lahůdkou. I chytání divočejší druhů ryb – například ostroretek nebo amurů – je s tímto navijákem skutečným zážitkem. A to právě díky povedené brzdě.

Naviják na feeder Trabucco Dynamic XTC FD 4000 nabízí spolehlivý chod. Naviják krásně navíjí i jemnější navazovací materiály a netvoří na nich nepříjemné obloučky. Vše krásně šetrně! Další výhodou tohoto navijáku je jeho nízká hmotnost – stroj váží pouhých 330 gramů. Takže s navijákem se krásně manipuluje právě i při aktivnějším rybolovu. Super!

Tento naviják je opravdu povedený a za málo peněz nabízí skutečně hodně „muziky“. Takže jestli hledáte stroj na jemnější feeder, sáhněte po tomto navijáku. Nabízí perfektní chod, skvělou brzdu, dostačující kapacitu cívky, nízkou hmotnost, anebo i dlouhodobou životnost. Za nás palec nahoru!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské vybavení na feeder Trabucco: Nejlevněji na Parys.cz

Sháníte na feeder kvalitní naviják, prut, vlasec nebo další vybavení? Mrkněte na obrovskou nabídku vybavení od firmy Trabucco, která patří k nejvíce renomovaným výrobcům rybářských potřeb na feeder. Právě firma Trabucco distribuuje kvalitní vybavení za velmi rozumné ceny. Tohle rybářské vybavení seženete nejlevněji na rybářském e-shopu PARYS!

Na vybavení na feeder Trabucco se podívejte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -