DomůNovinkyOpilý muž spolknul živou rybičku! Dostal 200 hodin nucených prací a tučnou...

Opilý muž spolknul živou rybičku! Dostal 200 hodin nucených prací a tučnou pokutu

- Reklama -

Hodně kuriózní případ se stal ve Velké Británii. Brit Josh Coles vyhrál na pouti zlatu rybičku. A tu se v opilosti rozhodl spolknout. Hloupý žert! Jenže! Tohle polknutí živé rybičky natočili jeho kamarádi a video dostatečně stačilo policistům k tomu, že 27letý Brit dostal 200 hodin nucených prací a pokutu 9000 korun! Soud totiž rozhodl, že tenhle případ byl týráním zvířat. O případu napsala BBC…

Na internetu se objevil videozáznam, který pořídila Britova přítelkyně. Josh Coles si v opilosti vložil vyhranou rybičku do úst, kterou následně zapil pivem. A vše spolknul. Video následně začala řešit policie, která celý případ předala k soudu. Soud rozhodl, že jde o týrání zvířat, takže mladý Brit bude nucen vykonat 200 hodin nucených prací a musí zaplatit pokutu 9000 korun.

A Britovi hrozil mnohem tvrdší trest. Žalobkyně uvedla, že mladík způsobil zvířeti smrt, navíc mělo jít o chráněného živočicha. Trest ale vyšší nakonec nebyl, protože obhájce Joshe Colese řekl, že Brit trpí ADHD, což je porucha pozornosti s hyperaktivitou. Mladík se navíc za svůj čin velmi styděl.

Josh Coles tedy nakonec od soudu odešel s trestem 200 hodin nucených komunitních prací, s pokutou 9000 korun, a s pětiletým zákazem chovu akvarijních rybiček. Tahle „sranda“ tak vyšla mladíka pěkně draho!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -