Domů Akční nabídka Rybářská soutěž o hlásiče za 3000 korun!

Rybářská soutěž o hlásiče za 3000 korun!

- Reklama -

Rybářský e-shop InFish.cz připravil pro své zákazníky naprosto luxusní rybářskou soutěž o 2 hlásiče TRAPER EXCELENCE za 3000 korun! Pravidla soutěže jsou naprosto jednoduchá – stačí na InFish.cz nakoupit libovolné zboží za libovolnou částku! Každý zákazník bude následně zařazen do velkého slosování o tyto luxusní hlásiče TRAPER EXCELENCE! Akce platí od 1. do 31. srpna 2015! Zkuste štěstí s InFish.cz!

Nakupovat rybářské vybavení na InFish.cz se rozhodně vyplatí! Nejenže jsme pro naše zákazníky připravili to nejlepší rybářské zboží za špičkové ceny, ale do každého balíčku přidáváme i hodnotné dárky zcela ZDARMA! Nezáleží na výši objednávky – my vás prostě za nákupy na InFish.cz odměňujeme!

V současnosti na InFish.cz běží hned několik akcí najednou. K nejoblíbenějším akcím patří akce na měkčené peletky od firmy KAPRPRO. Stačí, když nakoupíte 3 balení měkčených peletek a dostanete k nim od InFish.cz rybí moučku zcela ZDARMA! Další oblíbenou akcí u našich zákazníků je sleva na vybraný produkt od firmy JET FISH – tentokrát máme slevu na luxusní SWEET LIQUID!

 

Soutěž o luxusní hlásiče za 3000 korun!

Nyní jsme naše akce vyšperkovali skvělou soutěží. Každý nakupující zákazník na InFish.cz bude zařazen do slosování o perfektní hlásiče TRAPER EXCELENCE. Pro naše zákazníky jsme připravili hned 2 kousky v hodnotě 3000 korun! Pravidla soutěže jsou jednoduchá! Nakupte na InFish.cz libovolné zboží v libovolné hodnotě, a buďte zařazeni do naší soutěže. Zkuste vaše štěstí! Třeba vyhrajete právě vy!

SOUTĚŽ O LUXUSNÍ HLÁSIČE

Signalizátory TRAPER EXCELENCE patří k naprosté špičce na trhu! Hlásiče od firmy TRAPER mají nádherně moderní design. Jsou vyrobené z odolných a kvalitních materiálů, a proto vydrží i ty nejtvrdší podmínky u vody! Hlásiče jsou vybavené moderními doplňky – jako protiskluzovými vložkami, vstupy pro swingery s osvětlením, výměnnými kryty LED svítilen, anebo moderní technologií, která upozorňuje na slabou baterii. Hlásiče TRAPER EXCELENCE jsou tím nejlepším, co může rybář mít! A teď je můžete dokonce vyhrát!

Tak neváhejte a nakupujte na InFish.cz!

Těšíme se na vás! 🙂

Vás InFish.cz Tým

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -