Domů Akční nabídka RYBÁŘSKÉ VÁNOCE S INFISH.CZ: Vyberte pro svého blízkého rybáře originální dárek pod...

RYBÁŘSKÉ VÁNOCE S INFISH.CZ: Vyberte pro svého blízkého rybáře originální dárek pod stromeček!

- Reklama -

Vánoce jsou za dveřmi! Nenechte výběr dárků pro své blízké na poslední chvíli a vyberte pro ně originální dárky už teď. Na e-shopu InFish.cz naleznete dárky pro rybáře za fantasticky nízké ceny! Můžete si vybrat originální polštáře, které vypadají jako ryby. Anebo můžete svému blízkému pořídit nádherný malovaný hrneček s rybím motivem. A pokud chcete vsadit na praktickou stránku dárku, pak nabízíme i luxusní dárkové balení s účinnými nástrahami!

 

Polštáře pro rybáře

Cena: od 179 do 349 korun

Výrobky jsou k dostání na InFish.cz

Při objednávce na InFish.cz nad 700 korun doprava ZDARMA!

Nabízíme hned několik druhů nádherně zpracovaných polštářů pro rybáře. Můžete si vybrat mezi kaprem, štikou, okounem, pstruhem duhovým nebo lososem. Všechny polštáře věrně kopírují naše známé rybí druhy. Pro spánek jsou naprosto nejlepší polštáře ve tvaru kapra nebo okouna. Jako hračky pak nejvíce osloví polštáře ve tvaru štiky nebo pstruha duhového. Stačí si jenom vybrat.

POLŠTÁŘE PRO RYBÁŘE

Polštáře mají hebký povrch a jejich výplň je nádherně měkká. Polštáře jsou dodávány v různých velikostech od 50 do 80 centimetrů. K dostání jsou ale i drobnější plyšáci pro děti ve tvaru ryb. Vybrat si můžete z kapra, štiky nebo pstruha potočního. Do těchto rybích plyšáků se vaše děti ihned zamilují!

„PLYŠÁCI“ PRO RYBÁŘE

Polštáře pro rybáře ve tvaru ryby zakoupíte nejlevněji na e-shopu InFish.cz. A při objednávce nad 700 korun budete mít dopravu zcela ZDARMA!

 

Malované hrnečky pro rybáře

Cena: od 99 do 349 korun

Výrobky jsou k dostání na InFish.cz

Při objednávce na InFish.cz nad 700 korun doprava ZDARMA

rucne-malovany-pullitr-s-rybou-pro-rybare-originalNabízíme jedinečný dárek pro rybáře na Vánoce! Vyberte pro svého nejbližšího rybáře nádherný hrneček s rybářským motivem! Nabízíme hned několik druhů! Můžete vybrat luxusní půllitr pro rybáře, hrnečky na kávu nebo na čaj, anebo roztomilé šálky na kávu pro rybáře. Záleží jen na vás. Všechny naše hrnečky jsou vyrobené z kvalitní keramiky, což slibuje dlouhodobou životnost.

HRNKY PRO RYBÁŘE

rucne-malovany-salek-na-kavu-s-rybou-pro-rybare-originalNa hrnečcích naleznete nádherné rybářské motivy – nakreslené ryby. Můžete si vybírat mezi barevným okounem, nádherným candátem, luxusním sumce a krásnými pstruhy. Našim favoritem je rozhodně okoun! Ten vypadá fantasticky! Tyto hrnečky pro rybáře naleznete pouze na e-shopu InFish.cz.

 

Dárkové balení účinných nástrah

Cena: 289 korun

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Při objednávce na InFish.cz nad 700 korun doprava ZDARMA!

luxusni-darek-darkove-baleni-ucinnych-nastrah-originalVe spolupráci s firmou KAPRPRO jsme pro vás připravili jedinečný výrobek – dárkové balení účinných nástrah. Vybrali jsme pouze ty nejlepší druhy nástrah, na které jste v sezóně nejvíce chytali, a které jste nám nejvíce chválili. Výsledkem je tak luxusní dárkové balení s účinnými nástrahami, které využije u vody každý rybář. Potěšte svého blízkého rybáře dárkem, který mu zaručí bohaté úlovky u vody!

Dárkové balení KAPRPRO obsahuje jen ty nejlepší nástrahy, tedy řepkáč (příchuť jahoda), luxusni-darek-darkove-baleni-ucinnych-nastrah-original (1)měkčené peletky (příchuť černá oliheň), extra extrudy měkčené – tvar půlměsíc (příchuť med), extra extrudy obalované – tvar kulička (příchuť scopex) a rohlíkové boilies – mikro (příchuť vanilka). Složení nástrah jsme vybrali podle požadavků našich zákazníků. Vyjmenované nástrahy jim totiž nejlépe u vody fungovaly. Pokud tedy chcete svému blízkému rybářovi udělat radost s účinnými nástrahami, pak sáhněte po tomto dárku.

Přejeme příjemný vánoční nákup na InFish.cz

Váš InFish.cz Tým

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Opravdu děkuji,ale asi mám špatnej vkus.Totiž z těch polšářů třeba,mám spíš strach.Nebo je to špatná fotka?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -