DomůAkční nabídkaRYBÁŘSKÝ TRH: Nepřehlédněte! Kvalitní lehátko za neuvěřitelně nízkou cenu!

RYBÁŘSKÝ TRH: Nepřehlédněte! Kvalitní lehátko za neuvěřitelně nízkou cenu!

- Reklama -

Sezóna dlouhodobých pobytů u vody je tady! Teploty venku jsou už příjemně vysoké, takže rybáři mají momentálně ideální podmínky pro bivakování u vody. Ale! Aby byl dlouhodobý pobyt u vody příjemný, je zapotřebí mít kvalitní lehátko, na němž se pohodlně odpočívá. Jenže! Dobré lehátko je záležitostí několika tisíc korun. Naštěstí na rybářském trhu je k dostání rybářské lehátko, které si můžete obstarat za velmi výhodnou cenu…

Kvalitní lehátko musí splňovat hned několik parametrů. Zaprvé: Je důležité, aby kvalitní lehátko mělo pevnou a bytelnou konstrukci, která snese i větší zátěž. Na druhou stranu je důležité, aby konstrukce nebyla těžká. Za druhé: Lehátko pro rybáře musí mít stabilní nohy a pevné „klouby“, které slibují maximální pohodlí i na těžkopádném terénu. A v neposlední řadě: Kvalitní lehátko pro rybáře musí mít i odolnou matraci z prvotřídního materiálu. Jen tak docílíte dlouhodobé životnosti. Že takové lehátko pro rybáře bude stát majlant? Ale kdepak! Mrkněte na tohle!

kapr

 

lehatko_rybareniRybářské lehátko Giants Fishing Specialist 6Leg

Výrobek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Toto lehátko je perfektní! Konstrukce je vyrobena z prvotřídní oceli, jež se vyznačuje lehatkovysokou odolností a velmi nízkou váhou. Kvalitní materiály, které byly použity pro výrobu konstrukce tohoto lehátka, slibují velmi dlouhodobou životnost. Toto lehátko pro rybáře Giants Fishing má 6 nohou, které jsou nastavitelné. Díky tomu si rybář může nastavit pohodlné ležení i na těžkopádném terénu. Tohle je pecka!

Pojďme k matraci. Lehátko Giants Fishing je potažené moderním nylonem 600D oxford, který zaručuje vynikající vlastnosti. Tento materiál drží teplo, přičemž odvádí přebytečnou vlhkost. Díky tomu tak na tomto lehátku rybář nepocítí chlad nebo nepříjemnou vlhkost. A právě tohle vede k velmi vysokému komfortu při spaní u vody.

Lehátko má i chytré detaily. Ve spodní části je lehátko vybaveno speciálním, lehce omyvatelným povlakem. Díky tomu může rybář na lehátku ležet i v botách a být v plné rybareni_lehatkopohotovosti připraven na záběr. A to není všechno! Ve vrchní části se nachází vestavěný polštářek, který jde díky zipu vyjmout. Paráda!

Co se týče rozměrů: Na tomto lehátku se pohodlně vyspí i urostlý rybář. Délka rybářského lehátka od Giants Fishing je 207 centimetrů, šířka 78 centimetrů a výška se pohybuje od 33 do 43 centimetrů (podle nastavení nohou). Nosnost je pak plně dostačujících 140 kilogramů. Váha samotného lehátka je pouhých 10 kilo.

Tohle lehátko je velmi výhodná koupě. Za opravdu nízkou cenu dostanete „hodně, hodně muziky“.

Výrobek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -