DomůAkční nabídkaRYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Levné bivaky na ryby, do kterých se zamilujete

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Levné bivaky na ryby, do kterých se zamilujete

- Reklama -

Bivakování na rybách patří k nejsilnějším zážitkům vůbec. Člověk je součástí přírody u vody a vnímá všechnu tu pozitivní energii okolo. Není se tedy čemu divit, že právě bivakování u vody je oblíbenou „aktivitou“ mnoha rybářů. Abyste si ale bivakování na rybách užili, je pochopitelné, že budete potřebovat kvalitní bivak. Naštěstí existují modely, které jsou k dostání za velmi výhodné ceny…

Česká firma Giants Fishing je spolehlivým výrobcem rybářských potřeb. A v nabídce této společnosti naleznete i povedené bivaky, které nestojí příliš peněz. Přitom právě tyto levné bivaky na ryby jsou zpracovány z kvalitních materiálů, takže jejich vlastnosti jsou prvotřídní a jejich životnost je skutečně dlouhodobá. Nyní se podíváme na 2 modely bivaků, které jsou fakt „k nakousnutí“…

 

Bivak Giants Fishing CLX Bivvy

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: zcela ZDARMA!

Vynikající bivak! Tento bivak pro rybáře má perfektní trubkovou konstrukci, která slibuje prvotřídní vlastnosti i za extrémních povětrnostních podmínek u vody. Navíc, robustní trubková konstrukce u tohoto bivaku zaručuje mnohem delší životnost bivaku (tenké „stanové“ tyče jsou náchylné na zlomení). Právě tato konstrukce patří v současné době na rybářském trhu k nejoblíbenějším. A je to logické – díky tomuto typu konstrukce se bivak bleskurychle postaví i složí. Konstrukce tohoto bivaku od Giants Fishing je vskutku pevná a robustní, přitom až neuvěřitelně lehká – bivak váží pouhých 10,3 kilogramů. Super!

Na tomto bivaku na ryby od Giants Fishing se nám líbí použitý plášť. Ten je vyroben z těch nejlepších materiálů, které slibují výborné vlastnosti i za extrémního deště nebo dokonce i mrazu. Hodnota vodního sloupce u pláště tohoto bivaku je 5000 mm. Samozřejmostí jsou i podlepené švy, což je účinnou „pojistkou“ proti zatečení. Bivak má odnímatelnou podlážku i přední panel – tohle se může hodit! Ještě rozměry: Rozměry bivaku jsou 275 x 240 x 150 centimetrů.

Pokud hledáte bivak pro krátkodobé vycházky k vodě, vyberte si právě tento. Bivak Giants Fishing je lehký, odolný a velice rychle jej postavíte. Za tuhle cenu lepší bivak neseženete! Tohle obydlí na ryby fakt doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Bivak Giants Fishing QT Bivvy 2 Man

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: zcela ZDARMA!

Výborný bivak na ryby! Tento bivak je určen i pro pobyt v přírodě, kdy panují opravdu tvrdé podmínky. Plášť bivaku Giants Fishing QT Bivvy 2 Man je vyroben z perfektního materiálu 210D, který se vyznačuje vysokou voděodolností (5000 mm vodního sloupce). Navíc, švy na plášti bivaku jsou podlepené, což zaručuje naprostou nepromokavost i za silných bouřek! Velkou předností je i pogumovaná podlážka, která je snadno omyvatelná. Podlážku jde pochopitelně odejmout.

Konstrukce tohoto bivaku je vyrobena z aluminové slitiny. Odolnost konstrukce, její pevnost a stabilita je naprosto ohromující! Tenhle bivak vydrží i nápor skutečně silného větru! Tento bivak tak rybářům nabízí velký komfort při pobytu u vody! Přední část bivaku má výměnné panely na suchý zip. Rybáři si tak mohou zvolit „podobu“ přední části bivaku, která může být buďto zakrytá, slídová nebo moskytiérová.

Tento bivak má rozměry 280 centimetrů (délka), 260 centimetrů (šířka) a 150 centimetrů (výška). Hmotnost bivaku je pouhých 12 kilogramů. Tento přístřešek na ryby je vhodný pro 2 rybáře.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -