DomůAkční nabídkaŠpičkové echoloty LOWRANCE pro rybáře: Bohatší úlovek! Najděte rychleji a snadněji ryby!

Špičkové echoloty LOWRANCE pro rybáře: Bohatší úlovek! Najděte rychleji a snadněji ryby!

- Reklama -

Echoloty jsou v současné rybařině neodmyslitelnou součástí rybářovy výbavy. Díky echolotu totiž rybář okamžitě vidí, co se děje pod ním. Echoloty kromě zobrazení těch nejdůležitějších informací, jako jsou reliéf a složení dna, výskyt ryb nebo teplota vody, nabízí další řadu užitečných funkcí. K nejlepší echolotům na trhu patří ty od firmy LOWRANCE. A dneska se na TOP přístroje od této společnosti podíváme…

Firma LOWRANCE. Legendární společnost, která se výrobou a vývojem echolotů zabývá již od 50. let minulého století. Inženýři z této společnosti vymysleli a zavedli celou řadu dnes už nepostradatelných funkcí, které rybáři každodenně využívají. Kromě špičkových funkcí, které vedou k bohatšímu úlovku, tyto echoloty nabízí i exkluzivní kvalitu a dlouhodobou životnosti. Firma LOWRANCE j zárukou toho, že za vaše peníze dostanete TOP produkt! Jaké echoloty od této firmy máme v oblibě my?

 

Echolot LOWRANCE Elite-9

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální stroj! Nyní si představíme jeden z nejoblíbenějších echolotů od firmy LOWRANCE, který rybářovi nabízí špičkové vlastnosti. Echolot Lowrance® Elite-9 Ti je dotykový fishfinder/chartplotter, který obsahuje nejnovější populární funkce a vlastnosti poslední doby společně s vysokým výkonem ─ to vše za přijatelnou cenu.

Sportovní dotykový displej s vysokým rozlišením je vybaven základní obrysovou mapou, spolehlivou a přesnou navigací značky Lowrance nebo třeba Bluetooth® konektivitou a bezdrátovým připojením, díky kterému je možné stahovat aktualizace softwaru přímo na Vašem sonaru. Možnost připojení nové revoluční sondy TotalScan ™ dělá z tohoto sonaru univerzálního pomocníka, díky kterému máte možnost zobrazení nejenom toho co se děje přímo pod vámi, ale i po stranách vaší lodi, to vše v jedné jediné sondě.

Hlavní rysy:

 • Exkluzivní barevný LED displej s vysokým rozlišením.
 • Jednoduché ovládání díky širokoúhlé dotykové obrazovce.
 • Díky vestavěným sonarovým technologiím jako jsou CHIRP Sonar, StructureScan®HD a DownScan Imaging™ poskytuje tento systém nejlepší možný pohled na prostředí pod vaší lodí (pro zobrazení StructureScan®HD pohledu je nutné přopojit sondu Totalscan™).
 • Funkce TrackBack™ Vám umožní nahrávání sonarového záznamu a jeho zpětného přehrání přímo na sonaru.
 • Přístup ke GoFree ™ cloudu, kde můžete nakupovat, stahovat a okamžitě používat mapy Insight či mapy od výrobců Navionics nebo C-MAP.
 • Možnost připojení kotev na mělké vody Power-Pole® pomocí Bluetooth® připojení.
 • Ovládání elektromotorů Motorguide® Xi5 přímo na Vašem displeji prostřednictvím Lowrance SmartSteer™.
 • Slot na MicroSD karty.
 • Zabudované WiFi připojení.
 • Vysoce přesná interní 10Hz GPS anténa.
 • NMEA 2000® konektivita.
 • Snadno odnímatelný držák.
 • Kompletní menu v Českém jazyce.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu! 

 

Echoloty LOWRANCE na Chyť a pusť

Na e-shopu Chyť a pusť naleznete nejširší nabídku echolotů značky LOWRANCE za nejlepší ceny! Vyberte si vašeho nového parťáka na ryby, který vám za jakýchkoliv podmínek vždy prozradí, kde jsou ryby, a kde je chytat. Buďte u vody úspěšní!

Echoloty LOWRANCE si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: LOWRANCE

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -