Domů Akční nabídka RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Prvotřídní naviják na přívlač za senzačně nízkou cenu!

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Prvotřídní naviják na přívlač za senzačně nízkou cenu!

- Reklama -

Sezóna dravců se nezadržitelně blíží! Konečně! Už jste na toto jedinečné období vybaveni? Při lovu na přívlač každý rybář bezesporu potřebuje kvalitní naviják. Jenže! Cena spolehlivého stroje je mnohdy vyšponovaná do „astronomických výšin“. Naštěstí na rybářském trhu jsou spolehlivé a kvalitní modely navijáků, které seženete za velmi výhodné peníze. Nechte se inspirovat našimi tipy…

Co by takový kvalitní naviják na přívlač měl mít? Nejdůležitější věcí je kvalitní brzda. Právě na kvalitě brzdy navijáku mnohdy závisí náš (ne)úspěch u vody. Jen malý detail: Použít přední nebo zadní brzdu? Podle našeho subjektivního pocitu je lepší přední brzda. Proč? Tento typ brzdy je při akčním lovu na přívlač mnohem lépe „po ruce“, snadněji a rychleji se ovládá a rozměrný „ovladač“ přední brzdy se i lépe drží. Ale tohle je každého věc. Pokud vám více sedí zadní brzda, vsaďte na ni.

candat

Naviják na přívlač musí i precizně navíjet jakýkoliv navazovací materiál. Naviják musí – ať už silon nebo šňůru – krásně navíjet na cívku bez nejmenších nepřesností. Pokud totiž naviják špatně navíjí, pak to způsobuje velké problémy při nahazování, ale i při zdolávání. A to nikdo nechce!

Další věcí, kterou kvalitní naviják na přívlač musí mít, je rozměrná cívka. Jen rozměrná cívka zaručuje menší tření navazovacího materiálu při nahazování, což zaručuje delší hody. A tady je další důvod, proč mít naviják na přívlač s přední brzdou. Díky rozměrům přední brzdy má i větší rozměry cívka navijáku (navijáky se zadní brzdou mají často oproti těm s přední brzdou menší cívku). Tohle je detail, který nepřehlédněte.

stika

Sehnat kvalitní naviják na přívlač není jen tak. Ale my vám v tom pomůžeme. Věřili byste, že kvalitní stroj na přívlač můžete sehnat už pod 1000 korun? Ano! A jde o mašinu od renomované rybářské firmy SHIMANO. Mrkněte se…

 

navijak_shimano_catanaNaviják SHIMANO CATANA 3000 SFC

Výrobek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je legenda! Perfektní naviják od renomované společnosti SHIMANO nabízí ty nejlepší vlastnosti za akčně nízkou cenu. Začněme materiály. Tento naviják je vyroben z velice lehkých, ale až neuvěřitelně pevných slitin, které zaručují dlouhodobou životnost. Tento stroj snese i dlouhodobé používání v extrémních podmínkách.

Pojďme k vlastnostem tohoto perfektního navijáku. Naviják SHIMANO CATANA 3000 SFC nabízí velice hladký chod a bezproblémové navíjení jakéhokoliv navazovacího materiálu. Tento naviják je navíc vybaven unikátní cívkou AR-C, která díky specifickému tvaru zaručuje prvotřídní vlastnosti pro delší nahazování. Tohle je pecka!

Tento naviják je díky jeho vlastnostem perfektní pro jakékoliv rybaření na přívlač. CATANU využijete jak při chytání velkých okounů na třpytky, tak i pro chytání štik na woblery nebo lov candátů na twistery. Velikost modelu CATANA 3000 SFC je vskutku univerzální a je vhodná pro širokou škálu chytání na přívlač. Nejlepší na tomto navijáku je jeho bezkonkurenčně nízká cena!

NÁŠ POHLED: Proč tento naviják považujeme za správnou volbu na přívlač? Tak předně: Tento naviják je opravdu spolehlivý. Pro jeho výrobu byly použity kvalitní materiály, které zaručují dlouhodobou životnost. Na tomto navijáku máme rádi i nízkou váhu, širokou cívku a kvalitní brzdu. Jsme jednoduše přesvědčeni, že v takto výhodné cenové relaci neseženete lepší naviják na přívlač. CATANA je sice starším modelem, ale pořád senzačně umí!

Technické parametry: Naviják SHIMANO CATANA 3000 SFC

  • Hmotnost: 265 gramů
  • Počet ložisek: 3 (2 kuličkové, 1 jednocestné)
  • Převodový poměr: 5,2:1
  • Návin na 1 otočení: 74 centimetrů
  • Klička: Jednoduchá
  • Kapacita: 0,20 mm/200 metrů
  • Náhradní cívka: ANO (grafitová)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -