Domů Akční nabídka RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkový anglický vlasec na zkušené kapry, který nejde...

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkový anglický vlasec na zkušené kapry, který nejde ve vodě vidět!

- Reklama -

Rybářský vlasec je jednou z nejdůležitějších součástí kaprařovy výbavy. Právě kvalita vlákna mnohdy určuje, jak bude daný lov kaprů úspěšný. A teď nemluvíme jenom o tom, že je zapotřebí, aby měl vlasec vysokou nosnost. Důležité jsou i další vlastnosti: Průtažnost, odolnost, viditelnost, anebo to, jestli se na vlasci (ne)tvoří paměť. Všechny tyto faktory jsou velice důležité a je skutečně nutné se na ně zaměřit. Pojďme si nyní představit vlasec, který svou kvalitou převyšuje drtivou většinu vláken na rybářském trhu…

Asi není kapraře, který by neznal legendární firmu NASH z Anglie. Právě tato společnost má „na svědomí“ hromadu špičkových produktů, které nabízí fantastickou kvalitu a výbornou inovaci. To samé platí i o jejich vláknech. Firma NASH je producentem špičkových materiálů, které mají při lovu kaprů naprosto unikátní vlastnosti.

Rybářský trh nabízí nepřeberné množství vlasců. Najít v tomto množství ideální vlákno, je skoro nemožné. Proto vám pomůžeme! Chceme vám představit geniální vlasec od firmy NASH, který je v poměru cena/výkon/kvalita asi nepřekonatelný. Jde opravdu o TOP navazovací materiál…

 

Vlasec NASH Bullet Mono Green

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je to geniální vlákno! Hned první výhodou, na kterou musíme poukázat, je jeho cena. Kdekdo by si mohl pomyslet, že vlasec z dílny NASH bude stát „nesmysl“. Není tomu tak! Díky prostorné 1000 metrové cívce je cena sražena dolů. Takže nejenom že díky opravdu velké zásobě namotáte hned několik kaprových navijáků (záleží na jejich velikosti), ale také za vlasec nezaplatíte mnoho (větší balení – nižší cena). Výsledek? Za opravdu rozumné peníze dostanete TOP materiál v obrovské kvalitě!!!

K nosnosti: Je dobrým zvykem, že renomované společnosti „nenadhodnocují“ nosnost jejich vláken. Takže tento vlasec má mnohem vyšší nosnost, než je uvedeno na jeho obalu. Nenechte se proto zaskočit! Tento špičkový vlasec od firmy NASH utrhnete jen při opravdu nešetrném zacházení, ale spíše ani to ne. Vlasec je velice pevný.

Co na něm nejvíce milujeme? Nízkou průtažnost! Díky tomu s tímto vláknem úspěšně zaseknete i na poměrně velkou vzdálenost. Nízká průtažnost totiž stojí za tím, že vlasec se při záseku nenatáhne, takže háček se zasekne mnohem rychleji a tvrději. Tohle „plus“ rozhodně neopomíjejte!

Další skvělou vlastností je i rychlá potápivost. A také to, že tento vlasec NASH nemá téměř žádnou paměť. Takže na dně se netvoří žádné rušivé obloučky, kvůli kterým by mohl kapr rozpoznat zradu. Navíc, připočtěte k tomu „maskáčově“ zelené zbarvení a dostanete vlasec, který jde na dně jen velice těžko vidět. Díky tomu je toto skvělé vlákno prakticky „neviditelné“.

Asi největší zbraní vlasce NASH Bullet Mono Green je jeho oděruvzdornost. Vlákno je extrémně odolné proti vnějším negativním vlivům. Ani lov na kamenitém nebo zarostlém dně nedělá tomuto vláknu žádné potíže. Navíc, vlasec velice spolehlivě odolá i „kontaktu“ s podvodními překážkami. Jde opravdu o výborný vlasec, který se hodí pro lov kaprů v těžkých podmínkách.

A poslední věc: S tímto vlascem se opravdu brilantně nahazuje. Díky povrchové úpravě nevzniká při nahození přebytečné tření, které by letící montáž přibrzďovalo. Tohle je prostě super! Navíc, vlákno nemá ani paměť, kvůli které se tvoří nepříjemné obloučky. Ne. Vlasec je krásně rovný!

Tenhle špičkový vlasec od anglické firmy NASH doporučujeme všemi deseti! Jde o perfektní produkt, který vám zaručuje obrovskou kvalitu a výborné vlastnosti při lovu kaprů!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

Špičkové návazcové materiály NASH na Parys.cz

Na rybářském e-shopu Parys.cz naleznete obrovskou nabídku geniální návazcových vláken od renomované společnosti NASH. Kromě vlasců zde najdete i perfektně šňůrky nebo fluorocarbony té nejlepší kvality. Rozhodně si nenechte ujít vynikající kvalitu za rozumné peníze! Buďte o krok napřed a buďte u vody úspěšní!

Návazcové materiály NASH si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -