DomůNovinkyGIGANT: Další obrovský sumec! Rybář na Moravě chytil neuvěřitelné monstrum!

GIGANT: Další obrovský sumec! Rybář na Moravě chytil neuvěřitelné monstrum!

- Reklama -

Tuzemští sumcaři mají letos opravdu snovou sezónu! Po několika gigantických rybách, které se pohybovaly okolo 250 centimetrů, je tady další trofejní sumec! Tato ryba byla sice o kousíček menší, ovšem drobnou „délkovou ztrátu“ vyvažuje ten fakt, že rybář sumce ulovil na umělou nástrahu na přívlač. A to musel být pořádný zážitek, protože úspěšný rybář cítil záběr přímo „naživo“. Super! Tento gigantický vousáč byl uloven na rybníku na Břeclavsku na Moravě.

Kolik trofejní sumec měřil? Parádních 238 čísel! A to už je na přívlač opravdu pořádná ryba! Sumec zabral po prudké bouřce, která kromě nebezpečných blesků přinesla i osvěžující déšť. Rybník se rázem změnil k nepoznání, protože „sprcha“ výrazně oživila rybí aktivitu.

„Než jsem stihl zaseknout, sumec na druhé straně se do toho opřel tak, že mi to málem vyrazilo prut z ruky. Měl sílu jako motorový člun,“ řekl Deníku úspěšný rybář, který ještě dodal: „Pomaličku jsem zabral a ryba se ke mně začala přibližovat. Rozsvítil jsem baterku. Myslel jsem, že jsem vytáhl kládu. Ale byla to dlouhá ocasní ploutev. Uviděl jsem jeho monstrózní hlavu s otevřenou tlamou.“

Rybář nakonec po tvrdém souboji dostal tamního „krále rybníka“ na břeh. Délka sumce? 238 centimetrů! To je na přívlač opravdu, ale opravdu obrovský úspěch! Šťastný rybář se nakonec rozhodl, že sumce vrátí zpátky vodě. „Zabít ho by bylo jako porazit památný strom,“ řekl rybář.

Na fotografie krásného sumce se podívejte ZDE

 

Gigant z Vranova: Sumec o délce 248 čísel!

Sumcařům na Moravě se letos opravdu daří. Například letos v červnu byl na Vranově uloven opravdový gigant – sumec o délce 248 centimetrů. Gigantické míry jsou z přiloženého videa jasně patrné. I tento sumec byl po zvážení a změření vrácen zpátky do jeho domoviny!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -