skingbranding-banner

Šílený výprodej boilies: Brutální sleva na TOP české kuličky na kapry! Poslední kusy!


Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá šílený výprodej populárního boilies od české firmy Jet Fish. O jaké kuličky se jedná? Jde o boilies Legend Range, které patří k tomu nejlepšímu, co tahle renomovaná společnost nabízí. Nyní si můžete tyto kuličky objednat s obrovskou slevou! Ale bacha! O výrazně zlevněné boilies je mimořádný zájem. A zásoby v regálech se velmi rychle tenčí. Připomínáme, že po doprodání zásob nebude toto boilies za takto nízkou cenu již k dispozici. Nenechte si upláchnout jedinečnou šanci na super výhodný nákup…

 

Boilies Jet Fish Legend Range Seafood + švestka/česnek

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální boilies od renomované společnosti Jaroslava Tešínského, které má na kontě obrovské množství kapitálních ryb na českých, ale i zahraničních vodách. Toto boilies je totiž postaveno na nejlepších směsích, které má tato společnost k dispozici. Díky tomu tak kuličky Legend Range nabízí obrovskou nutriční hodnotu, takže kapr ihned pozná, že před ním leží zajímavá potrava. A tu nenechá ležet!

Důležitým „výrobním prvkem“ u tohoto boilies od firmy Jet Fish je i šetrný způsob konzervace. K čemu je to dobré? Právě tenhle způsob konzervace dává boilies Legend Range nádhernou čerstvost. Takže když člověk otevře pytlík tohoto boilies, tak kuličky jsou jak čerstvě narolované. Tohle je velká specialita těchto populárních kuliček z „dílny“ Jaroslava Těšínského. A právě díky tomuhle je toto boilies tak úspěšné.

Naprosto nejlepší zprávou je, že tato výhodná akce se týká velmi populární příchutě švestka/česnek. Právě tato příchuť má zajímavě ovocně kořeněnou příchuť, která ve vodním prostředí vytváří silnou pachovou stopu. Tohle zaujme každého kapra v okolí! Navíc! Ostřílení kapraři moc dobře vědí, že právě česnek je tajnou surovinou na ty největší kapry. Ostrá vůně česneku je totiž docela selektivní, což znamená, že menším kaprům tolik nechutná, ale velcí se z ní mohou „zbláznit“.

Zlevněné boilies Jet Fish Legend Range Seafood + šestka/česnek je momentálně dostupné s výraznou slevou! Rybáři si mohou toto populární boilies na velké kapry zakoupit v populárních průměrech 20 a 24 mm. Pokud chcete mít menší kuličku, pak stačí boilies okrájet a vytvořit menší průměr. Co se týče balení, tak boilies Jet Fish Legend Range Seafood je k dostání v kilogramových a 3 kilogramových pytlících. Tak jaké si vyberete?

Rybáři bacha! Jelikož je toto boilies aktuálně dostupné za fakt super nízkou cenu, tak jeho zásoby se v regálech velmi rychle tenčí. Upozorňujeme, že toto zlevněné boilies nebude po vyprodání zásob za takovou cenu již k dispozici. Připravte se na novou sezónu výhodně a nakupte s výraznou slevou!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Nástrahy Jet Fish nejlevněji na PARYS!

Chcete se připravit na novou sezónu pořádně? Pak se podívejte na bohatou nabídku kaprových nástrah a návnad od renomované společnosti Jet Fish! Právě od této firmy si můžete vybrat nadupané boilies, ale i dipy, boostery, esence, krmení na kapry a mnoho dalšího v TOP kvalitě. A vše za super výhodné ceny! Nezapomeňte, že nástrahy a krmení Jet Fish seženete na rybářském e-shopu PARYS nejvýhodněji!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nástrahy a krmení na kapry Jet Fish za super nízké ceny!

Ilustrační foto: Jet Fish

Nové články v rubrice

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 567x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 4503x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

admin | přečteno: 3080x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná …

Komentáře

  • Dobrá prča.
    Od 22.2.2021 Jarda T.začal akci 50 tun boilí za 50% s tím že distribuce se trochu protahne a ejhle-už poslední kusy!
    :-)))
    To budou řeky a rybniky smrdět švestkou a česnekem,že bude stačit nahodit rohlik.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.