Domů Akční nabídka Slaďoučké jahodové boilies z Anglie: Geniální nástraha na kapry do teplé vody! Jedno...

Slaďoučké jahodové boilies z Anglie: Geniální nástraha na kapry do teplé vody! Jedno balení ZDARMA

- Reklama -

Lov kaprů v létě je často spojován se sladkými příchutěmi, což dává velký smysl. Okolo drtivého množství našich revírů dozrává slaďoučké ovoce, které kolikrát padá přímo do vody. Ale hlavně! Kapři jsou fakt moc velcí mlsouni, kteří nenechávají sladkou potravu jen tak ležet. To ani náhodou! Pokud kapr narazí na něco sladkého, většinou se po tom okamžitě vrhne. Proto je dobré při letním rybaření sáhnout právě po sladkých příchutích. A proč si nevybrat jednu obrovskou klasiku, na kterou rybáři nachytali velkou spoustu nádherných ryb?

Jahodové boilies ještě před několika lety bylo hlavním hitem ve světě kaprařiny. A jednoznačně se jedná také o příchuť, která je jedním ze základních stavebních kamenů moderních nástrah. Ovšem! S nástupem masových příchutí jahodové boilies začalo mizet z povědomí rybářů. Jaká to škoda! Právě jahoda dokáže v kaprech vzbudit velký zájem, takže na takovou nástrahu spolehlivě reagují. A proto není na škodu takovou nástrahu mít po ruce. Pojďme se nyní podívat na jedno TOP jahodové boilies, které nabízí obrovskou kvalitu…

 

Boilies NASH Instant Action Strawberry Crush (2+1 ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální jahodové boilies od světově uznávané společnosti NASH z Anglie, která je producentem špičkových nástrah a návnad na kapry. Tahle jahoda od anglické firmy NASH je opravdu dokonalá! Boilies má krásně nasládlou vůni, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit hodně zajímavou pachovou stopu, na kterou kapři okamžitě reagují.

Toto jahodové boilies v sobě ukrývá hned 3 nadupané esence, které vytváří opravdu neuvěřitelně krásnou vůni. Díky tomuto širokému spektru esencí v jedné kuličce dokáže boilies vytvářet silnou pachovou stopu za každých podmínek. Ať už teplota vody stoupá, anebo klesá, tak je to jedno – tohle boilies bude vždy precizně „pracovat“.

Samozřejmě, úspěch tohoto boilies netkví pouze v její nádherné vůni. Velkou zásluhu na úspěších při lovu kaprů má samozřejmě i směs. Ta totiž obsahuje i přípravek z mléka, anebo třeba mouku z tygřích ořechů. Tyto dvě suroviny tak dávají boilies velmi zajímavý „šmrnc“, který dělá z těchto kuliček fakt luxusní nástrahu.

Ovšem! Obrovskou předností těchto jahodových kuliček je i to, že obsahují i vysoký podíl „živočišného“ extraktu. To je další klíč k úspěchu! Proč? O kaprech se moc dobře ví, že spolehlivě reagují na masové složky. A ono se není čemu divit! Kapři mají v sobě „zakódováno“, že právě masová potrava jim dodá tolik potřebnou energii a živiny, a proto tuhle potravu s takovou chutí sbírají. Však taky proto kapři s takovou vervou filtrují bahno na dně, ve kterém hledají živočišné dobroty.

Toto boilies je k dostání v celé řadě průměrů. Rybář si může vybrat už od velikosti 12 mm, dále jsou pak k dostání kuličky ve velikosti 15 mm, 18 mm a 20 mm. K dispozici jsou balení o hmotnosti 200 gramů, 1 kilo, 2,5 kila a 5 kilogramů. Stačí si jen vybrat!

Boilies ZDARMA: Při zakoupení 2 kusů potápivého boilies z řady Instant Action dostanete 3. balení ZDARMA! Je ale nutné zakoupit 2 kusy stejné položky (např. 2x příchuť Strawberry Crush v průměru 15 mm a v balení 1 kilogram). Poté dostanete 3. balení boilies ZDARMA.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -