skingbranding-banner

Špičková nástraha na amury a kapry za pár korun: Kukuřice na ryby v moderní podobě!


Kukuřice patří k nejlepším nástrahám a návnadám na amury a kapry už od nepaměti. Už starší generace rybářů tuhle surovinu používaly ve velkém množství, protože staří rybáři moudře věděli, že právě kukuřice amurům a kaprům moc chutná. Kukuřice na ryby totiž nabízí celou řadu skvělých vlastností, které při lovu zmíněných ryb fungují. Proč tedy nepoužívat něco, co tak perfektně funguje? A navíc je dostupné za lidové peníze? Navíc, kukuřice je v současnosti zpracovávána tak, že z ní vznikají naprosto dokonalé návnady a nástrahy na amury a kapry, které skvěle fungují. Jeden takový přerod kukuřice do moderní nástrahy si teď ukážeme…

Samotná kukuřice vypouští jedinečný rostlinný odér, který ryby prostě láká. Navíc, pokud si člověk dá s přípravou této suroviny práci, pak může docílit toho, že bude mít kukuřice na amury a kapry ještě silnější odér (např. fermentace). Samozřejmě, velkou výhodou této suroviny je i to, že je výrazně žlutá, takže ve vodním prostředí jde perfektně vidět. A hlavně! Rybáři kukuřici moc rádi používají i proto, že se jedná o cenově velmi dostupnou surovinu. Takže není problém koupit větší množství, se kterým lze dělat masivnější krmné kampaně.

Těchto výhod si ale všimli i někteří výrobci, kteří kukuřici dále zpracovávají. Například hitem posledních několika sezón jsou kukuřičné pelety. Ano! Právě kukuřičné pelety na amury a kapry nabízí všechny skvělé vlastnosti kukuřice, přitom ale nabízí ještě něco navíc – třeba skvělou trvanlivost a zajímavé chování ve vodě (rozpad, vypouštění drobných částeček). Ale zase: Kukuřičné pelety jsou dostupné za rozumné peníze, které jsou výrazně nižší než například u boilies. Pojďme se na jedny TOP kukuřičné pelety na amury a kapry podívat blíže…

 

Kukuřičné pelety Corn Pellets

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové kukuřičné pelety na amury a kapry, které nabízí opravdu TOP vlastnosti. První věc, která vás na této nástraze/návnadě jistě zaujme, je nízká cena. Tyto pelety jsou k dostání za opravdu libové peníze, přitom dostanete špičkovou kvalitu a perfektní vlastnosti ve vodě. Co tyhle pelety ve vodě vlastně umí?

Rybáře na těchto peletách určitě nejvíce nadchne jejich práce ve vodě. Kukuřičné pelety na kapry a amury totiž ihned po vhození do vodního prostředí začnou vypouštět jak pachovou stopu, tak ale i drobné částečky. Po chvíli se tak na lovném místě utvoří krásné krmné místečko. Velkou výhodou je, že tyto drobné částečky také stoupají do vodního sloupce, což může přilákat amury a kapry k nástraze i z vyšších partií vodního sloupce. Bomba!

Skvělá práce těchto kukuřičných pelet je dána unikátním výrobním procesem. Pelety jsou lisovány s pomocí studeného technologického procesu. To je zásadní! Protože právě tento výrobní proces zaručí, že ty nejlepší složky z kukuřice zůstanou nepoškozené. Díky tomu taky tyto pelety jsou dobře stravitelné a ve vodě dokážou vydávat silné potravní signály. Luxus!

V těchto peletách naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Samozřejmostí jsou suroviny a výtažky z kukuřice, která tvoří základ těchto pelet. Ovšem! Aby měly pelety ještě lepší účinnost, tak obsahují například i špičkovou tekutou potravou. Díky tomu tak tyto kukuřičné pelety na amury a kapry vysílají ve vodě silný potravní signál, na který tyhle ryby spolehlivě reagují.

Kukuřičné pelety se dodávají v průměrech od 4 do 20 mm, takže rybář si může vybrat přesně takovou velikost, jakou potřebuje. Jaká je rozpustnost těchto pelet? Hodně záleží na teplotě a proudění vody, ale rozpustnost se obvykle pohybuje u průměru 4 mm od 10 do 50 minut, u průměru 12 mm od 2 do 3 hodin a u průměru 20 mm 5 až 8 hodin. I z těchto hodnot je jasně patrné, že tyto pelety ve vodním prostředí spolehlivě pracují – vysílají pachové složky i drobné částice. A to je zatraceně dobře!

Pokud hledáte levné pelety na ryby, které ale nabízí TOP vlastnosti, pak se na tyto rozhodně podívejte. Jsou opravdu perfektní!  Ve vodním prostředí spolehlivě pracují, jsou vyrobené z TOP surovin, přitom jejich cena je velmi rozumná.

Výhody při nákupu: Sleva až 15 %!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 189x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 2411x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Šílený výprodej boilies: Brutální sleva na TOP české kuličky na kapry! Poslední kusy!

admin | přečteno: 3645x | 22.02.2021 | 1 komentář

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá šílený výprodej …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.