DomůNovinkyPráce snů! Věhlasný „soukromák“ Sahara hledá správce! Máte zájem?

Práce snů! Věhlasný „soukromák“ Sahara hledá správce! Máte zájem?

- Reklama -

Mnoho rybářů má životní šanci získat práci snů. Rybářský revír Sahara, jež je klubovou vodou LK Baits, hledá správce. Tato informace se objevila na oficiální stránce tohoto oblíbeného jezera na Facebooku. Co musí rybáři udělat pro to, aby se mohli o tuto práci ucházet? Na kontaktní e-mail je zapotřebí poslat kontakt a životopis. A pak už jen čekat, kdy se lidé ze Sahary ozvou! Zkusíte to?

Revír Sahara se do podvědomí rybářů dostal zejména tím, že se v něm vyskytují jedineční kapři. V čem jsou tak výjimeční? V tom, jak vypadají! Saharští kapři mají unikátní vzhled, který učaruje každému milovníkovi rybaření. Ty ryby vypadají prostě fantasticky! Samozřejmě, jezero láká i proto, že se v něm vyskytují trofejní ryby. Váha ryb v jezeře se podle jeho oficiálních stránek pohybuje od 5 do 27 kilogramů.

Tento věhlasný revír, na který se sjíždějí kapraři z celé republiky, ale i ze zahraničí, leží nedaleko Pardubic. Na Sahaře se loví na 7 lovných místech. Dvě lovná místa jsou unikátní v tom, že se nachází na ostrovech (velký a malý). I proto má lov na tomto jezeře jedinečnou atmosféru.

A nyní tento oblíbený soukromý revír hledá správce. Ti rybáři, kteří se chtějí o tuto práci ucházet, musí poslat životopis a kontakt na uvedený e-mail: info@rybarstvisahara.cz. Pokud tedy máte zájem o tuto zajímavou práci, zkuste to! Třeba vy si splníte váš sen…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: jezero Sahara

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -