Domů Akční nabídka Špičkové krmení na jarní kapry: Geniální masové boilies z Anglie za rozumné peníze!

Špičkové krmení na jarní kapry: Geniální masové boilies z Anglie za rozumné peníze!

- Reklama -

Lov kaprů na jaře se častokrát spojuje s nutričně bohatým krmením. A ono to dává smysl! Kapři se potřebují pořádně nacpat po chladných měsících, ve kterých spotřebovali poslední zbytky tukových zásob, aby tohle nehostinné období vůbec přežili. Navíc, kapry čeká další velký výdej energie. Ano, musí se nachystat na tření! Proto teď kapři hledají vše, co jim dodá tolik potřebnou energii a živiny. A takovou potravou je jednoznačně „maso“ – škeble, červi nebo larvy. Významnou část „surovin“, které tito bezobratlí živočichové obsahují, nalezneme i v masovém krmení. Proto je dobré ho při jarním rybaření používat…

Kapři se teď cpou horem dolem, aby byli připraveni na akt rozmnožování. Takže loudí všude možně po revírech a hledají cokoliv, co je nutričně bohaté. Pokud takovou potravu najdou, jen těžko se ji vyhnou. A toho by měli využít i samotní rybáři a kaprům něco podobného nabídnout. Ideálně masovou potravu, která vysílá podobné potravní signály jako bezobratlí živočichové. Právě na tohle jarní kapři velice dobře reagují.

Co tedy použít? Ideální je například masové boilies. Právě masové boilies obsahuje celou řadu atraktivních látek, které ve vodním prostředí vysílá silné potravní signály. A na ně kapři reagují! Bacha! Nezapomínejte na to, že jarní voda ještě není úplně teplá, takže třeba silně olejovité krmení (pelety) nepracuje tak, jak by mělo. Proto je dobré do jarní vody používat právě boilies, které můžete zatraktivnit tekutým atraktorem. Na jedno takové se podíváme, které pochází z Mekky moderní kaprařiny – z Anglie…

 

Boilies NASH Formula

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální krmné boilies na kapry z Anglie, které nabízí špičkovou kvalitu, protože obsahuje celou řadu prvotřídních atraktivních látek. Toto boilies má základ ve vynikající směsi s vysokým obsahem sacharidů – směs je připravena tak, aby kuličky ve vodě spolehlivě pracovaly. To znamená, že po vhození do vody začnou vypouštět silnou pachovou stopu a drobné částečky, které lákají kapry na lovné místo. Navíc, toto boilies je dobře stravitelné, takže kapři jej rychle vypudí z těla ven, takže dříve dostanou „pocit hladu“.

Velkou výhodou je, že toto boilies se dodává v koncentrované příchuti Tuna Garlic + Black Pepper. Právě tahle příchuť dokáže i v chladnější jarní vodě, která se drží na dně, vytvořit velmi silnou pachovou stopu. Tohle žádný kapr nemine! Silná masová vůně vysílá koncentrované potravní signály, přitom kořeněný „ocas“ působí velmi selektivně, takže kuličky neatakují cejni nebo jiná menší bílá ryba. Naopak! Silná vůně koření láká velké kapry…

Toto boilies je opravdu dokonalé pro masivnější krmné kampaně, které jsou zapotřebí pro přilákání velkých kaprů na lovné místo. Praktické 5 kilogramové balení oceníte i při delších výpravách, které trvají několik dní. Nejlepší je ale cena! Toto rozměrné balení krmného boilies NASH Formula je k dostání za opravdu hodně rozumné peníze. Takže pokud zrovna hledáte kvalitní boilies na kapry, které zajistí špičkové zakrmení lovného místa, pak se podívejte právě na toto!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Tekutý atraktor NASH Key Cray Syrup

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní tekutý atraktor, který je naprosto dokonalý jako zálivka krmného boilies. Díky tomuto tekutému atraktoru je rybář schopen mnohonásobně posílit pachovou stopu krmného boilies, takže kuličky mnohem efektivněji lákají kapry na lovné místo k nástraze. Tento tekutý atraktor od anglické firmy NASH je navíc suprový i z toho pohledu, že nerozpouští PVA materiály, což rybáři velmi oceňují.

Abyste z tohoto tekutého atraktoru NASH vytěžili maximum, je dobré ho používat následujícím způsobem. Nejprve si do kbelíku odsypte krmné boilies, které následně zalijte tímto tekutým atraktorem. Vše pořádně promíchejte a nechte alespoň 15 minut odstát (lepší je déle). Díky tomu se atraktor výrazně více „zažere“ do krmného boilies, takže kuličky vypouští pachovou stopu výrazně delší dobu.

Pamatujte na to, že čas hraje výraznou roli. Pokud si s přípravou krmného boilies dáte práci, výsledky jsou při lovu kaprů znatelně lepší. Jestli chcete, aby zalité boilies ve vodním prostředí tvořilo viditelnější mrak z drobných částic, pak namočené boilies zasypte method mixem. Díky tomu se na lovném místě utvoří hustší mrak z drobných částeček, takže krmné místo je ještě atraktivnější.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -