Domů Akční nabídka Špičkový atraktor na velké kapry: Karel Nikl rozdává geniální booster zcela ZDARMA!

Špičkový atraktor na velké kapry: Karel Nikl rozdává geniální booster zcela ZDARMA!

- Reklama -

Kolínský šéfkuchař Karel Nikl, který ve své „dílně“ vyrábí TOP nástrahy a návnady na ty největší kapry, si připravil zajímavou akci. Nyní při koupi praktického balení boilies totiž dostanete špičkový booster zcela ZDARMA! Využijte jedinečnou příležitost, kdy ke kvalitnímu boilies dostanete luxusní tekutinu, která posune boilies nebo krmení o několik levelů výše! Tuhle speciální nabídku si rozhodně nenechte ujít! Co Karel Nikl nabízí?

Karel Nikl připravil speciální akci, kdy k praktickému balení o hmotnost 1,8 nebo 2 kilogramů boilies dostanete i nadupaný booster zcela ZDARMA! Rybář tak získá špičkové boilies na velké kapry, ale přitom nemusí dokupovat atraktivní booster pro vylepšení kuliček nebo krmení. Super! Vybrali jsme pro vás několik druhů boilies, které jsou z našeho pohledu TOP! Připravte se na podzimní část sezóny výhodně!

 

Boilies NIKL 68 (2 kilogramy) + booster ZDARMA

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální kuličky od Karla Nikla, které obsahují vysoký podíl živočišných mouček! A právě proto je toto boilies tolik úspěšné! Boilies NIKL 68 totiž velice věrně „kopíruje“ přirozenou potravu kaprů, kterou tvoří různí bezobratlí živočichové. A které kapři usilovně hledají v nánosech bahna na dně.

Tohle boilies NIKL 68 obsahuje moučky z krabů, raků a krevet. Tohle jsou jedny z nejpopulárnějších surovin ve světě rybařiny, protože právě tyto moučky dokážou přelstít i ty největší kapry. Masové moučky ve vodním prostředí vytváří koncentrovanou pachovou stopu, navíc obsahují celou řadu atraktivních živin. Důkazem úspěšnosti je například testování boilies NIKL 68, které na Labi nachytalo neuvěřitelné množství kapitálních kaprů. Tyhle koule se Karlovi Niklovi opravdu povedly!

Nyní si můžete toto špičkové boilies obstarat v praktickém balení, které vydrží celý podzim. A navíc k němu dostanete luxusní booster, kterým můžete zatraktivnit buďto samotné kuličky, anebo třeba PVA mix. To záleží na vás! Každopádně, koule NIKL 68 doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies NIKL Krill Berry (2 kilogramy) + booster ZDARMA!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jedno z nejvíce unikátních boilies v nabídce Karla Nikla. Jedná se o boilies, které kombinuje atraktivní sladké příchutě spolu s krillovým mixem. Výsledkem je tak naprosto unikátní vůně a chuť, na kterou kapři spolehlivě reagují. A není se čemu divit!

Kombinace chutí a vůní je opravdu dokonalá! Nezapomínejte na to, že kapři milují sladkou chuť, na kterou spolehlivě reagují. Proto kapři s takovou chutí sbírají spadané plody do vody – třeba mirabelky. A když smícháte sladké příchutě s krillem, nemůžete šlápnout vedle!

Krill je totiž stavebním kamenem rybářského trhu! Tito drobouncí živočichové, kteří jsou loveni v arktických vodách, jsou používáni k výrobě rybích nástrah a návnad už od nepaměti. A hlavně! Tahle vysoce výživná „surovina“ skvěle funguje i při lovu kaprů. Kapři krill milují! Krillový mix ve vodním prostředí vytvoří skutečně velice silnou pachovou stopu, které si všimne každý kapr. Luxus!

Tohle boilies od Karla Nikla řadíme k tomu nejlepšímu v jeho nabídce. Z našeho pohledu je kombinace sladkých příchutí s masem naprosto dokonalá, a kaprům to moc chutná. Pokud si tedy chcete zachytat, vyzkoušejte tyto koule. Jsou perfektní!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Výhodná balení boilies NIKL s boosterem ZDARMA!

Toto byl jen krátký výčet výhodných balení boilies NIKL, ke kterým dostanete booster ZDARMA. V nabídce je ale ještě více druhů boilies, které jsme nezmínili. Ale možná právě tyto nezmíněné koule se vám budou líbit více. Proto si pořádně prohlédněte danou nabídku a využijte skvělé akce. Tohle je luxusní šance na výhodný nákup!

Výhodná balení boilies NIKL s boosterem ZDARMA si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -