DomůAkční nabídkaSpolehlivá elektronika od české firmy: Zajímavá sada hlásičů s příposlechem za super cenu!

Spolehlivá elektronika od české firmy: Zajímavá sada hlásičů s příposlechem za super cenu!

- Reklama -

Moderní kaprařina se bez signalizátorů záběrů obejde jen těžko! Tahle pomůcka totiž rybářům velice výrazně zvyšuje komfort při lovu, takže proto jsou signalizátory pro rybáře tolik populární. Ale po jakých spolehlivých signalizátorech sáhnout? Dáme vám tip na zajímavé sady! Značka Giants Fishing má na trhu skvělé sady hlásičů pro rybáře Deluxe Radio Carp. Tyto sady signalizátorů si můžete vybrat jak se dvěma hlásiči a příposlechem, tak i se třemi hlásiči a příposlechem. Záleží jen na rybářovi, kolik pomocníků při lovu kaprů potřebuje. Pojďme se na ně podívat blíže…   

 

Sada hlásičů Giants Fishing Deluxe Radio Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

Hodně zajímavá sada hlásičů, která je dostupná za rozumné peníze. Sada obsahuje dva nebo tři hlásiče, které nabízí skvělé vlastnosti a široký výběr funkcí. Rybář si může s pomocí ovladačů navolit tón zvuku, hlasitost a citlivost hlásiče. Vše jednoduše a rychle! Ovládání hlásičů Deluxe Radio Carp je hodně příjemné, rybář se nemusí učit nic nového. Přesto ale tyto hlásiče nabízí opravdu širokou škálu možností, které ocení každý rybář.

Samozřejmě, hlásiče dávají i vizuální signál při záběru od ryby pomocí LED diod. Diody jdou velice dobře vidět, takže rybář dostane jasný signál i za velmi špatné viditelnosti. LED diody jsou výhodné především proto, že nejsou náročné na baterii, takže právě baterie vydrží v těchto hlásičích opravdu dlouho! K šetření baterií přispívá i vychytávka, kdy po 15 vteřinách se LED vypnou. Super! Pokud baterie dochází, pak vás signalizátor upozorní ukazatelem slabého výkonu. Takže se nestane, že kvůli vybitému signalizátoru přijdete o rybu.

Celá elektronika hlásičů je uložena do 100% vodotěsného obalu, takže i když vás u vody přistihne silný liják, vánice, anebo mráz, dovnitř se nedostane žádná vlhkost. Díky tomu tento hlásič vydrží opravdu i hodně těžké podmínky u vody. Obal je odolný nejen proti nepříznivému počasí, ale vydrží i poměrně silnější nárazy. Je vyroben opravdu z hodně odolného materiálu! Přesto, odolnost proti nárazu nebude potřeba, protože by se nemělo stávat, že by vám hlásič nebo příposlech vyklouzl z ruky při nepozornosti, protože přístroje mají protiskluzovou úpravu.

Samozřejmě, ať už si vyberete sady s dvěma nebo třemi hlásiči, tak v každé naleznete i příposlech. Tohle je hodně příjemná pomůcka, kterou čím dál častěji oceňuje více a více rybářů. Tento příposlech má opravdu super dosah – 200 metrů. Záběr na příposlechu je hlášen s pomocí diod. Pří záběru se vždy rozsvítí stejná barva diody jako na hlásiči. Takže rybář okamžitě ví, na jaký prut má záběr. Hlásič pochopitelně vydává i akustický signál.

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

 

Hlásiče za pár stovek! Nejlevněji na HOBBY-G

Na rybářském e-shopu HOBBY-G naleznete celou řadu hlásičů, přičemž rybář si může vybírat buďto z úplně jednoduchých přístrojů za pár stovek, anebo může sáhnout po přístrojích s ohromným množstvím funkcí. Záleží jen na vás, co si vyberete!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné hlásiče za super ceny naleznete ZDE

Ilustrační foto: HOBBY-G

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -