skingbranding-banner

Spolehlivost na prvním místě: Vynikající kaprový naviják, za který nedáte majlant! Líbí se vám?


Kaprové navijáky patří k tomu nejdůležitějšímu v rybářské výbavě. Pokud naviják na kapry nešlape tak, jak má, pak to může při lovu velkých kaprů působit nemalé potíže. Prostě, jestli se vydáte na velké kapry, je zásadní mít na prutech spolehlivé navijáky, které „předou“ jako švýcarské hodinky. Ale bacha! Když řekneme kvalitní kaprový naviják, nemyslíme tím stroj za tisíce korun! To ani náhodou! Na rybářském trhu jsou totiž trochu opomíjené navijáky na kapry, které jsou dostupné za rozumné peníze, přitom nabízí špičkové vlastnosti. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Naviják na kapry TICA Scepter GTY 6000

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Kdybychom měli vybrat jeden z nejvíce nedoceněných kaprových navijáků na rybářském trhu, byl by to tento! Naviják TICA Scepter GTY 6000 je vynikající kaprový stroj, který ale bohužel bývá schovaný ve stínu známějších konkurentů od více viditelných značek. Jaká to škoda! Ti rybáři, kteří tyto navijáky na kapry používají, vědí své. Jedná se o kaprové navijáky, na které se jde spolehnout v každé situac! Jsou opravdu skvělé! Co nabízí?

Musíme začít precizním chodem. Naviják šlape v naprosto přesném a pravidelném „rytmu“, takže navazovací materiál je na cívku ukládán velmi precizně. To je zásadní! Díky tomu na vlasci nevznikají nepříjemné obloučky, které následně hodně vadí při nahazování, protože kvůli nim vzniká přebytečné tření. Kroucení vlasce při navíjení zabraňuje i hluboká rolnička. Ale zpátky k chodu navijáku: K preciznímu chodu přispívá Worm Shaft systém zdvihu cívky a ještě 7+1 RB ložisek. Převodový poměr je 4,1:1, takže na 1 otočení kličkou rybář navine 90 centimetrů vlasce.

Na kaprových navijácích milujeme jednu věc – kvalitní brzdný systém. Kaprové navijáky TICA jsou – takže i tento model Scepter GTY – jsou vybaveny perfektními brzdnými systémy, které ocení každý rybář při zdolávání velkých a divokých kaprů. Brzda totiž skvěle reaguje i na nejjemnější pohyby ze strany rybáře, což jistojistě každý ocení právě při divokém zdolávání. Brzda navijáku se velmi pohodlně ovládá, a to i přesto, že má rybář mokré ruce. K pohodlnému ovládání brzdy totiž silně přispívá rozměrný ovladač. Luxus!

Velkou předností je i cívka se zajímavou kapacitou navazovacího materiálu. Na navijáku TICA Scepter GTY 6000 je cívka s kapacitou 310 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm. Toto je tak naprosto dostatečná kapacita na většinu tuzemských revírů, a to i na ty největší – třeba na Orlík, Nové Mlýny, Lipno nebo spodní tok Labe.

Na tomto navijáku dále milujeme nenápadné vychytávky, které ale dělají z tohoto stroje naprosto srdcovou záležitost. Tak třeba: Na navijáku naleznete odnímatelný kroužek, který zabraňuje tomu, aby se vlasec dostal pod cívku. Tohle je prostě luxusní! Další zajímavou vychytávkou je blokování nechtěného překlopení ramena překlapěče, anebo antireverz zpětného chodu. Je toho opravdu hodně zajímavého!

Pokud patříte mezi rybáře, kteří hledají kvalitu za rozumné peníze, pak se rozhodně na tyto navijáky TICA podívejte blíže. Tyhlenavijáky nabízí skvělé zpracování, luxusní vlastnosti a nádherný design. A to vše za hodně zajímavé peníze. Takhle: Podobné navijáky můžete u konkurence vidět za podstatně větší peníz. My máme jasno: TICA nabízí perfektní navijáky, které jsou za ty peníze opravdu suprovou investicí. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprové navijáky TICA Scepter za nejnižší ceny na trhu!

Firma TICA nabízí modely Scepter v několika provedeních. Rybáři si tak nemusí tento naviják pořizovat pouze v černém provedení, k dispozici jsou i jiné barvy. Pokud tedy hledáte něco jiného, pak určitě klikněte níže. Zároveň nezapomínejte na to, že TICA nabízí možnost si dokoupit náhradní cívky o nejrůznějších kapacitách. Takže se můžete připravit na nejrůznější typy revírů.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kaprové navijáky TICA Scepter si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

admin | přečteno: 1608x | 23.09.2020 | Žádné komentáře

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 3863x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Špičkový vlasec pro daleké nahazování: Tenhle vlasec vydrží i pořádný nápor při prudkém hodu!

admin | přečteno: 2492x | 18.09.2020 | Žádné komentáře

Podzimní lov kaprů patří k těm nejvíce úspěšným obdobím v rybářském roce. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.