Domů Akční nabídka SUPERAKCE 1+1: Získejte luxusní rybářské vybavení ZDARMA!

SUPERAKCE 1+1: Získejte luxusní rybářské vybavení ZDARMA!

- Reklama -

Nová rybářská sezóna je tady! A je třeba se na ni pořádně připravit! Proto jsme pro vás na e-shopu InFish.cz přichystali úžasné akce, které vám slibují bezkonkurenčně nejvýhodnější nákup. Doplňte si vaše rybářské nádobíčko o nové vybavení za perfektní ceny! A my vám k tomu přidáme další vybavení na ryby ZDARMA!

Získejte navijáky nebo swingery zcela ZDARMA! Připravili jsme pro vás velice výhodné sety, které jistojistě využije každý rybář u vody. Na e-shopu InFish.cz si můžete pořídit ve výhodné akci skvělé vybavení na feeder nebo kaprařinu. Připravte se s námi na novou sezónu!

 

Prut NGT Feeder Max Medium + Naviják Carp Runner EG40 ZDARMA!

Cena: 999 korun

akcni-nabidkaTohle je skutečně mimořádná akce! Pro jedinečné jarní rybaření na feeder jsme připravili naprosto perfektní sestavu, kterou musí mít každý rybář! Pokud si u nás zakoupíte prut NGT Feeder Max Medium, tak k němu dostanete NGT naviják Carp Runner EG40 zcela ZDARMA! A aby toho nebylo málo, tak na cívce navijáku je již rovnou navinutý i vlasec! Nenechte si tuto akci ujít!

Akční sestavu kupujte ZDE!

Prut NGT Feeder Max Medium je vyrobený z kvalitního laminátu, který má při lovu ryb prvotřídní vlastnosti. Jeho neoprenová rukojeť se velice pohodlně drží v ruce, takže s prutem se skvěle nahazuje i zdolává. Prut Feeder Max Medium má kvalitní kovové sedlo, které spolehlivě drží naviják pevně u prutu. Prut je dlouhý 3 metry, je dvoudílný. Jeho vrhací zátěž je do 75 gramů. Tento prut je naprosto ideální volbou pro první jarní vycházky k vodě. K prutu přidáváme i 2 feederové špičky!

Jak jsme již řekli výše. Pokud si tento prut zakoupíte, pak k němu dostanete i naviják NGT Carp Runner EG40 (velikost 4000). Jedná se o velice lehký a odolný naviják se dvěma ložisky, který vydrží i ty nejtěžší podmínky u vody. Převod navijáku je 5.2:1. Naviják má širokou cívku, což napomáhá k lepšímu navíjení vlasce, který se tak nepoškodí. Široká cívka ale slibuje i delší náhozy. Na cívce navijáku je navíc již navinutý prvotřídní vlasec NGT Spider line o průměru 0,23 mm a délce 150 metrů.  Na cívku navijáku se vejde 220 metrů vlasce o průměru 0,20 mm, 165 metrů vlasce o průměru 0,25 mm, anebo 110 metrů vlasce o průměru 0,30 mm.

Akční sestavu kupujte ZDE!

 

NGT naviják Carp Runner EG60 – AKCE 1+1 ZDARMA!

Cena: 879 korun

akcni-nabidka-3Vynikající nabídka! Kupte se na našem e-shopu InFish.cz naviják NGT Carp Runner EG60 a druhý dostanete zcela ZDARMA! Naviják Carp Runner EG60 (velikost 6000) od renomované firmy NGT je skvěle pracující model, který má volnoběžnou brzdu. Tento vysoce spolehlivý kaprový naviják s volnoběžnou brzdou má robustní, ale lehké (váha 402 gramů), grafitové tělo. Naviják je poskládán z kvalitních součástek, které zaručují jeho dlouhodobé a bezproblémové používání. Naviják patří k velice odolným modelům! Nenechte si ujít tu senzačně výhodnou akci a získejte 2 navijáky v ceně 1!

Akční sestavu kupujte ZDE!

Naviják NGT Carp Runner EG60 má velice širokou cívku, která zaručuje přesně navíjení navazovacího materiálu bez nejmenších známek jeho zkroucení. Široká cívka navijáku Carp Runner EG60 navíc slibuje i dlouhé hody, neboť při odvíjení navazovacího materiálu dochází jen k minimálnímu tření! Převod navijáku je 5.2:1 (86 centimetrů).

Naprosto nepřekonatelným bonusem je to, že k naviják Carp Runner EG60 od firmy NGT dostanete i s namotaným vlascem NGT Spider line o průměru 0,28 mm v délce 365 metrů! Vlasec NGT Spider line je velice kvalitní, pevné a odolné vlákno, které vydrží i ten největší nápor při zdolávání divokých ryb. Na cívku navijáku se dále vejde 300 metrů vlasce o průměru 0,30 mm, anebo 245 metrů vlasce o průměru 0,35 mm.

Akční sestavu kupujte ZDE!

 

2x hlásič NGT Bite Alarm VX2 + 2x řetízkový swinger + 2x baterky ZDARMA!

Cena: 599 korun

akcni-nabidka-2Hledáte spolehlivou sestavu hlásičů? A co řeknete na naši skvělou nabídku, ve které vám nabízíme 2 kvalitní hlásiče za bezkonkurenčně nízkou cenu! K nim navíc dostanete 2 řetízkové swingery a baterky ZDARMA! Připravte se na novou kaprovou sezónu!

Akční sestavu kupujte ZDE!

Hlásiče NGT Bite Alarm VX2 patří k velice kvalitním signalizátorům záběrů za bezkonkurenčně nízkou cenu! Hlásiče NGT Bite Alarm VX2 jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které vydrží i těžké podmínky u vody. Hlásiče od renomované firmy NGT jsou naprosto voděodolné! Navíc, hlásiče od firmy NGT mají velice příjemný design. Hlásiče jsou napájeny 12V baterií typu 23A. Spodní část je doplněna 2,5 mm zdířkou, která slouží k připojení svítícího swingeru.

U hlásičů NGT Bite Alarm VX2 můžete libovolně volit hlasitost nebo výšku signalizujícího tónu. Hlásiče jsou vybavené i dvěma diodami (paměťovou a záběrovou). Nechybí ani konektor k připojení svíticího swingeru.

K osvědčené dvojici hlásičů od firmy NGT dostanete i 2 řetízkové swingery zcela ZDARMA! Ty mají kvalitní plastové svorky na uchycení vlasce. Sílu upnutí si můžete libovolně nastavit! V balení jsou i 2 baterie (12V tupy 23A) pro dočasné použití. Pro maximální využití ale doporučujeme zakoupit baterie Duracell Battery Alkaline LRV08 12V.

Akční sestavu kupujte ZDE

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -