skingbranding-banner

SUPERAKCE PRO KAPRAŘE: Rozdáváme signalizátory a swingery ZDARMA!


Chcete získat kvalitní signalizátory a swingery zcela ZDARMA? Pak máte jedinečnou možnost! Rybářský e-shop InFish.cz spustil spolu s firmou Extra Carp luxusní akci. Nyní můžete ke kvalitnímu stojanu na pruty získat hlásiče a swingery zcela ZDARMA! Nepropásněte jedinečnou akci, která je extrémně výhodná. Jen připomínáme, že rybářský e-shop InFish.cz vám stojan na pruty, hlásiče a swingery doručí zcela ZDARMA!

Kaprařská sezóna je v plném proudu. Proto je zapotřebí se pořádně vybavit. Hlavně na tu část sezóny, kdy budete jezdit na dlouhodobé výpravy za kapry „pod bivak“. Při takovém rybaření potřebujete i kvalitní stojan na pruty spolu s hlásiči a swingery. A rybářský e-shop InFish.cz vám toto vybavení nabízí v parádní akci! Tuhle výhodnou nabídku si rozhodně nenechte ujít!

kapr_lysec

 

zfish-tripod-select-3-rods-2x-hlasic-ngt-vx1-2x-swinger-extra-carp-zdarma-originalStojan Zfish Tripod Select 3 Rods

Cena: 2390 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Dárek: 2 hlásiče a 2 swingery ZDARMA!

Doprava: ZDARMA!

Stojan Zfish Tripod Select 3 Rods je naprostou novinkou na trhu! Jedná se o perfektně lehký, ale přitom až neuvěřitelně stabilní, stojan na pruty. Tento stojan vás ohromí širokou škálou polohování. Takže ať už kaprse vydáte na jakoukoliv lokalitu, na jakýkoliv terén, vždy budete chytat kapry s naprostým pohodlím! Perfektní stabilitu stojanu zaručuje mohutná, ale velice lehká, konstrukce stojanu na pruty Zfish Tripod Select 3 Rods.

Jak je možné, že je tento stojan na pruty tak lehký? Díky hliníku! Právě slitiny z hliníku patří k velice lehkým, ale odolným, materiálům, které se často používají při výrobě rybářských potřeb. Proto je tento stojan na pruty Zfish Tripod Select 3 Rods tak praktický! Dlouhodobou životnost tohoto stojanu slibuje speciální povrchová úprava, která celý stojan chrání před nepříznivými vnějšími vlivy (např. před nepříznivým počasím).

Ještě k té konstrukci stojanu. Stojan má zesílený profil konstrukce, což přispívá pro ještě lepší vlastnosti při lovu v extrémních podmínkách (např. za silného větru). Perfektní na tomto stojanu je i to, že je pod středovým bodem vybaven hákem, za který můžete pověsit závaží, které přispěje k ještě lepší stabilitě celého stojanu. Vynikající jsou i ostré hroty na nosných nohou. Takže stojan si díky této úpravě můžete pevně „zakotvit“ jak na bahnitém, tak i kamenitém břehu. Paráda!

kapr-na-plavanouSUPERAKCE: Připomínáme, že k tomuto stojanu získáte celou řadu praktických dárků. Ke stojanu dostanete 2 perfektní hlásiče, které vydrží lov kaprů i v těch nejhorších podmínkách (např. za silného deště nebo za třeskutého mrazu). Ale k čemu by byly hlásiče bez swingerů? Nebojte, mysleli jsme na to! Proto ke stojanu dostanete i 2 perfektní swingery, které rozpoznají i ten nejjemnější záběr. A ještě malá pozornost na závěr. Ke stojanu dostanete i praktickou tašku, kterou použijete při jeho přepravě. Tohle je prostě nabídka, která se neodmítá!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

Technické parametry: Stojan na pruty ZfishTripod Select 3 Rods

Počet udic: 3

Rozměr těla: 80 až 125 centimetrů

Rozměr nohou: 60 až 107 centimetrů

Rozměr hrazdy: 50 centimetrů

Rozměr tašky: 90 x 20 x 12 centimetrů

Hmotnost stojanu: 3,5 kilogramu

ZDARMA: 2 hlásiče, 2 swingery, taška na stojan

Prohlédněte si kompletní nabídku stojanů na pruty na InFish.cz. Nabízíme kvalitní stojany na pruty za super nízké ceny!

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 391x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 2509x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 4692x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.