Domů Akční nabídka SUPERAKCE S JET FISH! Získejte luxusní výrobek na kapry za zvýhodněnou cenu!

SUPERAKCE S JET FISH! Získejte luxusní výrobek na kapry za zvýhodněnou cenu!

- Reklama -

Rybářský e-shop InFish.cz připravil pro své zákazníky naprosto luxusní akci. Jen na InFish.cz nyní získáte perfektní výrobek Sweet liquid (500 ml) od firmy JET FISH za nejnižší cenu na trhu! Upozorňujeme, že akce je množstevně omezena! Proto na nic nečekejte a navštivte InFish.cz!

Co nabízíme? Nyní můžete na InFish.cz zakoupit Sweet liquid od firmy JET FISH s brutální slevou. Původně tento výrobek nejčastěji zakoupíte za 149 až 159 korun. Ale ne na InFish.cz! My Sweet liquid nabízíme za pouhých 115 korun! Využijte naší slevy a nakupujte na InFish.cz prvotřídní atraktor za perfektní cenu!

DSCN0540

Sweet liquid od firmy JET FISH je naprosto luxusní tekutý posilovač, který můžete používat pro zatraktivnění vašich nástrah nebo návnad. Nejčastěji se tento posilovač používá pro zatraktivnění boilies, pelet nebo samotného krmení. Obrovskou výhodou je, že s posilovačem Sweet liquid od firmy JET FISH můžete zalívat i suroviny v PVA sáčku nebo v PVA punčoše. Tekutý posilovač totiž PVA materiály nerozpouští!

DSCN0532

Sweet liquid nabízíme hned v několika příchutích. Mezi nejlepší patří posilovače s příchutí losos, chilli nebo scopex. Teď můžete tyto skvělé atraktory nakoupit na InFish.cz za akční cenu – pouhých 115 korun! Tak už na nic nečekejte a navštivte InFish.cz!

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz Tým

UPOZORNĚNÍ: Akce je množstevně omezena!

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -