DomůAkční nabídkaSVĚT BOILIES: Účinné boilies na kapitální kapry do chladné vody. Horké tipy...

SVĚT BOILIES: Účinné boilies na kapitální kapry do chladné vody. Horké tipy na začátek sezóny!

- Reklama -

Začátek sezóny se nezadržitelně blíží. Už za několik chvil z našich revírů zmizí „ledové brány“, které zatím drží rybí poklady mimo dosah našich nástrah. Ale! I když led z našich vod zmizí, v našich revírech budou stále ještě panovat „nehostinné podmínky“. Studená voda jednoduše ovlivní apetit probouzejících se ryb. Pokud rybář chce hned ze začátku sezóny dostatek záběrů od ryb, je potřeba použít speciální boilies do studené vody. A pár druhů zajímavých kuliček si teď ukážeme…

Jaro je obdobím, které nese svá úskalí. Po roztátí ledu v našich revírech je i za slunných dnů pořád studená voda. A tento stav trvá i několik týdnů – někde až do konce dubna nebo i do první půle května. Proto je zapotřebí použít takové boilies, které dokáže přinutit ryby k záběru i za zmíněných podmínek. Nyní vám doporučíme několik druhů boilies, které ve studené vodě opravdu chytají! A velmi dobře na ně reagují i velcí a zkušení kapři!

kapr

 

boilies_mikbaits_pampeliskaBoilies MIKBAITS Pampeliška  

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun ZDARMA!

Boilies MIKBAITS Mirabel s příchutí pampelišky patří k nejpovedenějším kuličkám posledních několika sezón. Toto boilies je naprosto perfektní pro lov kaprů ve studené vodě na začátku sezóny! Proč? Těch tajemství úspěchu je více. Zaprvé. Boilies boilies_mikbaitsMIKBAITS Mirabel je vyrobeno z velice kvalitní směsi, která dokáže „pracovat“ i za nízkých teplot. Zadruhé. Kuličky mají výrazné fluo zbarvení, které jde na tmavém dně na začátku sezóny (minimum vegetace) perfektně vidět. A zatřetí. Toto boilies má naprosto ideální průměr pro lov kaprů ve studené vodě – 12 mm.

Pokud hledáte nástrahu, na kterou si chcete hned ze začátku sezóny perfektně zachytat i velké kapry, vsaďte právě na tyto kuličky. Pravda, boilies MIKBAITS Mirabel je vyráběno hned v několika příchutích, ale naprosto nejlepší je příchuť pampeliška! Tyhle kuličky fakt jezdí! O boilies MIKBAITS Mirabel jsme se rozepsali i v recenzi, kterou naleznete ZDE.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

boilies_LK_BaitsBoilies LK Baits Fish Activ

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun ZDARMA!

Tyto kuličky od renomované společnosti LK Baits jsou naprosto perfektní nástrahou do studené vody. Boilies LK Baits Fish Activ obsahuje rozpustné proteiny, extrakty a mnoho dalších ingrediencí, které dokážou „pracovat“ i za velmi nízkých teplot.

Obrovskou zbraní této nástrahy je právě její „práce ve vodě“ – po nahození do vody začne boilies LK Baits Fish Activ kolem sebe okamžitě vytvářet neodolatelný mrak a pachovou stopu. A přesně to rybář při lovu v chladných podmínkách potřebuje! Rybář potřebuje, aby jeho nástraha byla na tmavém dně (brzo na jaře ještě chybí vodní vegetace) dobře vidět, a to i z velké vzdálenosti. Jen tak zaručeně zaujmete kapry!

Toto boilies se vyrábí v několika příchutích. My nejvíce doporučujeme příchutě Wild Strawberry a Mussel. Pokud se vydáte brzo na jaře na kapry, pak tyhle kuličky od firmy LK Baits nenechávejte doma. Pro lov kaprů v chladné vodě jsou opravdu vynikající!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -