skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Chytání kaprů na krmítko! Jak jednoduše vyrobit luxusní krmení na kapry za pár korun?


Konečně! Nová sezóna je za dveřmi! Už brzy slunečné paprsky rozpustí ledové brány na našich revírech, a my se tak znova dostaneme k vodě. Drtivá většina rybářů na samém začátku sezóny chytá kapry na krmítko. A není se čemu divit. Tato technika totiž právě v tomto období funguje naprosto skvěle. Ale! Aby si rybář dobře zachytal, je zapotřebí do krmítka dát takové krmení, které dokáže i ve studené vodě přilákat kapry. Pojďme se podívat na několik surovin, které udělají z vašeho krmení naprosto luxusní „kapří mňamku“…

Je zapotřebí si uvědomit, že i při silnějších jarních paprscích je voda v revírech pořád dost studená. Proto je nutné dát do krmení takové suroviny, které mají intenzivní vůni, jež dokáže přinutit k žravosti i pasivní kapry. Příprava je jednoduchá: Stačí si koupit základní krmnou směs, do které následně ještě přidáme tyto intenzivně „vonící“ suroviny. Jaký je výsledek? Mnohem více záběrů i ve studené vodě! Zmíněné suroviny totiž dokážou “pracovat” i za nízkých teplot, a dokážou donutit k záběru i pasivní ryby.

 

TOP suroviny do krmení na kapry

krevetova_mouckaKrevetová moučka: Vynikající moučka! Tajný trumf pro výrobu perfektní krmné směsi na kapry! V čem je krevetová moučka tak unikátní? V jejím pachu! Právě moučky (ale i jiné výrobky) z krevet patří k pachově nejintenzivnějším na rybářském trhu. Jenže právě toto při lovu kaprů potřebujeme! Díky krevetové moučce je rybář schopný vyrobit skutečně intenzivní „pachové“ krmení, které bude mít opravdu výraznou pachovou stopu i ve studené vodě. Tohle fakt doporučujeme! Krevetová moučka je TOP!!!

S dávkováním opatrně! Jelikož má tato moučka skutečně intenzivní pach, stačí do 1 kilogramu krmení přidat 50, maximálně 100 gramů moučky. A pozor! Opravdu doporučujeme tuto moučku otvírat pouze na „volném prostranství“ až u vody. Potěšíte tím například vaši drahou polovičku! 🙂

Krevetová moučka bývá obvykle velmi drahá. A je to logické. Tato moučka se totiž používá k výrobě těch nejlepších nástrah a návnad na kapry. Proto nás velmi těší, že jsme pro vás našli krevetovou močku za lidovou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

lososova_mouckaLososová moučka: Toto je jedna z nejpoužívanějších rybích mouček ve světě rybařiny. A je to logické! Právě lososová moučka má naprosto unikátní vlastnosti, které dokážou udělat z krmení na kapry naprosto „smrtící zbraň“. Tak zaprvé: Lososová moučka má zcela unikátní pach, který se velice dobře šíří vodním prostředím a spolehlivě přiláká kapry k nástraze. Jak je dobře známo, tak kapři moc dobře cítí „živočišné pachy“, proto je tato moučka při lovu kaprů tolik úspěšná. Další obrovskou výhodou této suroviny je její vskutku vysoká výživová hodnota a výborná stravitelnost.

Tuto moučku stačí přidávat do krmení v malém množství. Na 1 až 2 kilogramy krmení obvykle přidáváme 100 gramů lososové moučky. Pokud chcete vylepšit vaše krmení kvalitní živočišnou složkou, rozhodně po této moučce sáhněte! Tohle je klíč k častějším záběrům od mlsných kaprů!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

robin_redRobin Red: Tohle je mňamka! Právě Robin Red patří k nejpoužívanějším surovinám v posledních několika sezónách. Tato surovina totiž nabízí perfektní vlastnosti při lovu kaprů. Jedná se o silnou směs z koření, jejíž intenzivní pach a zbarvení je moc dobře známé v celém rybářském světě! Tato surovina má „na svědomí“ obrovskou spoustu kapitálních kaprů. Robin Red je spíše známý při výrobě boilies. Ale! Tuto surovinu používají kaprařští profíci jako tajnou zbraň i v krmných směsích. Robin Red určitě vyzkoušejte!

Přidáním Robin Redu jste schopni udělat z vašeho krmení opravdu nadupanou směs, která bude lákat kapry z širokého okolí. Ale pozor s dávkováním! Jelikož je Robin Red vskutku intenzivní, pak bohatě postačí přidat do 1 kilogramu krmení 50, maximálně 100 gramů Robin Redu. Tuto suroviny milujeme při výrobě kvalitního krmení i my! Robin Red je TOP!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 331x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 1773x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 4096x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.