DomůAkční nabídka„Svítící“ boilies na kapry: Kulička, která okamžitě zaujme! Tohle na začátku sezóny...

„Svítící“ boilies na kapry: Kulička, která okamžitě zaujme! Tohle na začátku sezóny nezklame!

- Reklama -

Lov kaprů ve studené vodě může zkomplikovat hned několik faktorů. Zaprvé: Ve studené vodě se některé látky neuvolňují tak, jako při vyšších teplotách. A to je špatně! Proto je nutné používat takové boilies, které spolehlivě pracuje i za nízkých teplot. Zadruhé: Když si vybavíme, jak na začátku sezóny vypadají dna našich revírů, která jsou šedivá a tmavá, pak je nutné používat výrazné kuličky. Ano, právě výrazné zbarvení napomůže k tomu, že si kapr naší nástrahy okamžitě všimne. A to je důležité!

Znova: Na začátku sezóny jsou terény na našich revírech hodně tmavé a šedivé. Důvod je jasný – na dně leží spousta mrtvé vegetace – třeba odumřelé rostliny nebo napadané listí. Tyto nánosy tak mohou komplikovat lov kaprů. A to i proto, že často lovíme ryby na tom úseku, do kterého fouká vítr. Ano, právě vítr tady natlačí ryby, jenže právě i zmíněné nánosy.

A to může být problém! Ve velkém množství bince kapr nemusí naši nástrahu najít. To se vám ale s výraznou kuličkou prostě nestane! Výrazné boilies jde vidět i z větší vzdálenosti na tmavém povrchu. A to je paráda! Tohle výrazné zbarvení může zmnohonásobit počet záběrů, protože jednoduše kapři naši nástrahu rychleji a častěji najdou. Super! A nesmíme zapomínat na jednu věc: Kapři velice dobře vidí kontrastní věci – tedy světlé předměty na tmavém podkladu. Proto by vaše nástraha měla jít vidět!

A ještě něco! Nezapomínejte na to, že kapři na začátku sezóny sice sbírají potravu, ale kvůli nízké teplotě ji přijímají v menším množství. Takže je přímo žádoucí, abychom kapra zaujali a donutili ho sebrat právě náš „pamlsek“. Na tohle myslete! A proto to také nepřehánějte s krmením…

 

Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dneska už legendární boilies, které patří ke stálicím na začátku sezóny u tisíců rybářů. Důvod je jasný: Na tohle boilies to prostě bere i ve studené vodě! Proč? Těch důvodů je hned několik. Zaprvé: Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo má perfektně poskládanou směs ze surovin, které dokážou pracovat i ve studené vodě. Kulička tak po vhození do vody s nízkou teplotou dokáže vypouštět celou řadu atraktivních látek. A na to samozřejmě kapři spolehlivě reagují.

Další velkou výhodou tohoto boilies je jeho průměr. Kuličky MIKBAITS Mirabel se vyrábí v průměru 12 mm, což je ideální velikost na začátek sezóny. Navíc, z takto malých kuliček se velmi dobře vytváří tzv. řetízek – více boilies pod jedním háčkem (třeba i 3 až 4).

No, a nesmíme zapomenout ani na perfektní zbarvení. Jak už název napovídá, tak MIKBAITS Mirabel Fluo má reflexní zbarvení, které jde vidět i na tmavém a šedivém povrchu. Díky tomu je boilies krásně viditelné i z větší vzdálenosti. Tohle kapr nepřehlédne! Právě výrazné zbarvení kuličky MIKBAITS Mirabel Fluo stojí za tím, že rybáři mají na toto boilies tolik záběrů hned na startu sezóny. Super!

Jakou příchuť doporučujeme? Pampelišku! Na tyto kuličky chytáme již několik sezón a pořád skvěle fungují. Tak proč to měnit? Tyhle sytě žluté kuličky žádný kapr nepřehlédne, navíc jsou vyrobeny z perfektní směsi a mají velmi lákavou vůni. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Bílé boilies KAPRPRO

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Hit letošního roku! Tohle bílé boilies nabízí skutečně výborné vlastnosti za neuvěřitelně nízkou cenu. Ano, právě nízká cena potěší jistě každého rybáře. Kilo těchto nádherných bílých kuliček totiž vyjde jen na pár korun! Takže rybář ušetří!

Obrovskou zbraní boilies KAPRPRO je právě bílé zbarvení. Díky němu jde kulička velmi dobře vidět i na tmavém a šedivém dně, anebo i v kalnější vodě. Super! Tohle kapr nepřehlédne! Zaručený tip: K nastraženému boilies pod háčkem připevněte PVA punčochu s nadrceným bílým boilies KAPRPRO. Díky tomu vznikne bílé místečko, které je prostě nepřehlédnutelné. Znova: Kapr vidí velmi dobře kontrastní věci – tedy světlé předměty na tmavém podkladě.

Kromě atraktivního zbarvení nabízí bílé boilies KAPRPRO další výhody. Například vůni! Bílé boilies KAPRPRO se vyrábí hned v několika příchutích. Jakou doporučujeme? Hnijící červ, česnek nebo třeba wasabi/křen. Všechny tyto zmíněné příchutě totiž ve vodním prostředí i za nízké teploty vytváří koncentrovanou pachovou stopu. A na ni spolehlivě reagují i pasivní kapři. Tohle boilies je boží!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies LK Baits Fish Activ

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní boilies do studené vody od firmy LK Baits. V čem jsou tyto kuličky tak unikátní? V jejich složení! Toto boilies dokáže pracovat i za velice nízkých teplot, kdy okolo sebe vytváří silnou pachovou stopu, ale i koncentrovaný „mrak“ z drobných částic. Tato nástraha na kapry připomíná spíše extrudu – má nádherně měkký povrch, ze kterého se uvolňuje celá řada atraktivních látek.

Díky vlastnostem tohoto boilies jsou tyto kuličky vhodné pro rychlé chytání kaprů. Boilies totiž skutečně pracuje okamžitě po vhození do vody. K tomuto boilies je vhodné používat koncentrované krmné směsi, které mají silnou vůni. Boilies LK Baits Fish Activ je k dostání v celé řadě příchutí. Jakou doporučujeme? Chilli Squid a Black Protein! Ty jsou z našich zkušeností nejlepší!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť a archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -