skingbranding-banner

Tajný fígl: Geniální návazec (nejen) na zkušené a opatrné kapry! Funguje na pochytávaných vodách!


Návazec na kapry. Právě tahle koncová část udice mnohdy rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při lovu kaprů. Pokud rybář zvolí nesprávný návazec na kapry, pak to může skončit naprostým fiaskem. Zejména na vodách, kde se sjíždí hodně rybářů, hrají návazce zásadní roli. Je zapotřebí zvolit takový, který funguje i v těžkých podmínkách. Důležité je, aby návazec bezchybně fungoval, a aby zaručoval bezproblémový zásek. O jednom takovém víme…

Tenhle návazec na kapry používají například ostřílení angličtí kapraři. Právě anglické vody jsou totiž známé tím, že v nich žijí extrémně opatrní a vychytralí kapři. Dostat jednoho z nich na háček není jen tak! A proto tamní kapraři přišli s návazcem, který se jmenuje Gyro Rig. Tenhle návazec kombinuje několik TOP vlastností, které slibují úspěšný lov kaprů. Pojďme si ho představit na přiložením videu blíže…

 

Co budeme potřebovat?

K zhotovení návazce Gyro Rig budeme potřebovat několik specifických pomůcek – zejména pak háčky jsou pro tento návazec zcela unikátní. Ale právě to dělá z tohoto návazce velmi „obávanou zbraň“ i na ty nejzkušenější a nejopatrnější kapry.

Háček NASH Pinpoint Fang Gyro: Tohle je naprosto revoluční háček pro vytvoření špičkového návazce Gyro Rig. V háčku je totiž napřímo zabudovaný obratlík s kroužkem, který mu tak dodává TOP vlastnosti. Jaké? Když háček navážeme, tak je na návazcové šňůrce pohyblivý. A to je strašně důležité! Proč? Protože kapr při nasávání nástrahy neucítí žádný odpor. Takže ani ta nejzkušenější a nejopatrnější ryba nerozpozná zradu. Navíc, při použití plovoucího boilies se nástraha přirozeně pohybuje v podvodních proudech, takže v rybě nevzbuzuje podezření. Tohle je fakt luxusní háček! Připomínáme, že na e-shopu PARYS je tento typ háčku k dostání ve dvou provedeních – s protihrotem i bez protihrotu.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Držák nástrahy NASH Bait Screws Metal: Další revoluční vychytávka od firmy NASH. Tento držák nástrahy je geniální v tom, že jej naprosto jednoduše připevníte k háčku. To samé platí o nástraze! Kuličku boilies jednoduše navrtáte na tento držák, a ta následně drží jako přilepená. Na tomto držáku je geniální jedna věc! Držák se volně pohybuje po raménku háčku. Takže zase: Nástraha se ve vodě chová zcela přirozeně, nebudí podezření, a kapr při nasávání necítí žádný odpor! Tenhle způsob nastražení je prostě revoluční! A skvěle funguje!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Návazcová šňůrka NASH SkinLink: Revoluční návazcový materiál od anglických mistrů z firmy NASH. Tato šňůrka má naprosto geniální vlastnosti pro lov kapitálních kaprů. Tak například: Návazcová šňůrka NASH SkinLink obsahuje unikátní kevlarová vlákna, která dávají tomuto navazovacímu materiálu zcela geniální vlastnosti. Šňůrka má velice jednoduše stahovatelný potah, takže rybář má možnost volit mezi nejrůznějšími vlastnostmi (tuhost), které od návazce požaduje. Připomínáme, že na e-shopu PARYS je návazcová šňůrka NASH SkinLink k dostání v několika provedeních a zbarveních.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Bižuterie NASH: Pro zhotovení návazce Gyro Rig budeme potřebovat ještě několik drobností. Například tungsteny, smršťovací hadičku nebo převlek proti zamotání. Jedná se ale jen o několik málo drobností. Doporučujeme, abyste pro zhotovení tohoto návazce používali kvalitní bižuterii od anglické společnosti NASH. Právě tyto produkty vám totiž zaručují bezproblémové zdolání i velkého kapra. Byla by škoda, kdybyste kvůli nekvalitní bižuterii ztratili životní rybu. Šetřit na bižuterii se opravdu nemusí vyplatit. Vsaďte raději na kvalitu a mějte jistotu!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

VIDEO: Jak navázat návazec Gyro Rig?

Na návazci Gyro Rig je kromě jeho revolučních vlastností výborné také to, že jej zvládne navázat i úplný začátečník. Tento návazec není nijak náročný a díky kroužkům a držáku na nástrahy nemusíme ani moc navazovat.

  • Na háček pro návazec Gyro Rig nejdříve připevníme smršťovací hadičku, kterou přetáhneme přes obratlík. Smršťovací hadičku nezapomínáme „zatavit“ ve vroucí vodě
  • Nyní na oblouček háčku navlékneme držák nástrahy
  • Držák nástrahy následně zajistíme tungstenem
  • Nyní háček navážeme na požadovaný kus návazcové šňůrky. A přes uzlík přetáhneme další tungsten
  • Na druhém konci návazcové šňůrky navážeme smyčku pro upevnění návazce k udici. A nezapomínáme použít převlek proti zamotání
  • Teď už jenom na držák navrtáme oblíbenou kuličku boilies a jdeme na ryby!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 7804x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 4724x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 5283x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.