Domů Novinky Stairs2Hell: Karel Nikl útočí! Ostřílený kaprař ulovil nejtěžšího kapra závodu! Na vedení...

Stairs2Hell: Karel Nikl útočí! Ostřílený kaprař ulovil nejtěžšího kapra závodu! Na vedení to ale nestačí!

- Reklama -

Závod Stairs2Hell na Nových Mlýnech hned od začátku nabízí skvělou podívanou! Tým ostříleného kapraře Karla Nikla dokázal za zátoky vydolovat zatím největší rybu závodu – kapra o váze přes 15 kilo. Přesto! Na průběžné vedení to zatím nestačí! Na špici závodního pole je totiž český tým Starbaits, který má na kontě už dva bodované kapry. Výborná podívaná!

Karel Nikl a jeho tým dokázal ze zátoky vydolovat velmi slušného šupináče o váze 15,21 kilogramů. Nádherná ryba! Lepší začátek si chlapi nemohli přát. Aktuálně je tento šupík největší rybou závodu, ale neusnout na vavřínech! Závod je teprve na začátku a ti skuteční giganti se dají teprve očekávat.

Přesto ani tahle nádherná ryba týmu Karla Nikla nestačí na průběžné vedení. Týmu Starbaits CZ, který loví na konci závodního pole na místě číslo 58, se podařil parádní double! Kapři o váze 10,13 kilogramů a 7,39 kilogramů zatím zaručují průběžné vedení.

A nesmíme zapomenout ani na parádní rybu od týmu JV Rybářství. Luxusní kapr o váze 12,78 kilogramů pro chlapy zatím znamená průběžnou bronzovou příčku! Pánové chytají na místě číslo 37. Z průběžných výsledků je zatím zřejmé, že ryby se loví po celé délce závodního pole. Uvidíme, co přinesou další hodiny.

 

Průběžné pořadí TOP 5 (14. 8. 2018, 12:00)

1) Starbaits CZ (místo 58) – 2 kapři (10,13 a 7,39) – celkem 17,52 kg

2) Nikl & Carp´R´Us I (místo 19) – 1 kapr – celkem 15,21 kg

3) JV Rybářství (místo 37) – 1 kapr – celkem 12,78 kg

4) Orthodoxcarp Slovakia – 1 kapr – celkem 9,21 kg

5) Maximus baits – 1 kapr – celkem 9,01 kg

 

SOUTĚŽ O BIVAK: Sleduj Stairs2Hell a vyhraj nadupaný bivak! 

Všem divákům Stairs2Hell připomínáme, že po dobu letošního ročníku mohou soutěžit o našlapaný bivak od firmy JRC. Jak se zúčastnit? Jednoduše! Stačí být fanouškem stránky Stairs2Hell na Facebooku a sdílet daný příspěvek o soutěži! Vyhrajte parádní cenu!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Stairs2Hell 

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -